Mimar Sinan, Ulubatlı Hasan Cd. No:95 Çekmeköy - İSTANBUL

Taşdelen Bosch Servisi

23.10.2018
288

Taşdelen Bosch Servisi

Orijinal yedek parça kullanımı ve 1yıl malzeme ve işçilik garantisi avantajı ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Can Teknik Servis, bir telefon ile kapıya kadar hizmet götüren ve Taşdelen Bosch beyaz eşya servisi olarak Çekmeköy-Taşdelen mahallesi bölgesine ve İstanbul’un birçok semtine hizmet götüren bir servistir. Beyaz eşyalar hemen her evde mevcut olan ve insanların hayatını kolaylaştıran cihazlardır. Beyaz eşyaların herhangi birinde oluşan bir arıza gündelik işlerin aksamasına yol açabilir. Beyaz eşyaların tamiri için uzman servislerle iletişime geçmek gerekir. Bu bağlamda yetkinlik düzeyi yüksek ve prestijli servislerin seçilmesi önemlidir. Yetkin olmayan kişilerin beyaz eşyaları tamir çabaları daha büyük sorunların oluşmasına neden olabilir.

Taşdelen Bosch Beyaz Eşya Servisi Hizmet Kalitesi

Beyaz eşya tamiri konusunda piyasada birçok firma ve servis adı altında tamirci bulunmaktadır. Bu firmalar sorunlara kalıcı çözümler üretmekten ziyade, kalıcı sorunlara neden olmaktadırlar. Taşdelen Bosch beyaz eşya servisi olarak hizmet veren ve müşteri odaklı olarak çalışan, güler yüzlü, anlayışlı ve uzman personelleri ile Can Teknik Servis, sorunlara kalıcı çözümler üretmektedir. Bu sayede tüketiciler, hem uygun fiyat, hem de kaliteli hizmet almaktadırlar. Can Teknik Servis, kurulduğu günden bu yana hem tamir ve onarım, hem de ilk kurulum ve montaj konularında tüketicilere hizmet veren bir servistir. Servis, müşteri memnuniyetini amaç edinmiş ve verdiği kaliteli hizmeti araç olarak görüp bu amaca emin adımlarla ilerlemektedir.

Taşdelen Bosch Beyaz Eşya Servisi İletişim

Müşterilerine bir telefon kadar yakın olan Can Teknik Servis, ilgili telefon numarasından arandıktan sonra, çağrı merkezi yetkilisi problemi kayıt altına alarak, ilgili birime iletir ve bu birimin müşteri ile irtibat kurmasını sağlar. Taşdelen Bosch beyaz eşya servisi, konusunda uzman teknik personeli bu irtibat numarasından müşteriyi arayarak problem hakkında detaylı bilgi alır ve müşteriden bazı şeyleri yapmasını ister. Eğer telefon desteği ile problem çözülemiyorsa teknik ekip müşterinin adresine ivedi bir şekilde giderek kapıda destek hizmeti verir. Eğer ev de de problem çözülemezse, beyaz eşya servise alınır ve en kısa zamanda tamir edilerek tüketiciye teslim edilir.

BOSCH ARIZA KODLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Ara