Sancaktepe Bosch Servisi

BOSCH ARIZA KODLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Uzun yıllardır hayatımızda olan ve günlük birtakım işleri neredeyse yarı zamanlı yapmamızı sağlayan ev eşyaları insanların yüzlerini güldürmektedir. Sancaktepe Bosch servisi olarak bütün gayemiz yüzünüzün gülmesini devam ettirebilmektir. Fakat her elektronik alet gibi doğası gereği bazı arızalara sebep olabiliyor. Bunun önüne geçmek için çalışan firmamız her türlü sorun için anında çözüm olmaktadır. Firmamız alanında uzman personelleriyle gün içinde aktif olarak hizmet veriyor. Her çalışanımız işe başlamadan önce gereken eğitimleri tamamlar. Verilen görevi en iyi şekilde tamamlamak için uğraş göstermektedir. Gerek cihaz arızaları tespitinde gerekse tamir işlemlerinde hassas noktaların bulunmasında önemli iyileştirmeler yapmaktadır. Birçok makineyi gün içinde tamirini gerçekleştiren firmamız aynı zamanda yıllık bakımları gelen cihazlarınız içinde gereken özeni göstermektedir. Örneğin en önemli ev aletlerinden bazıları çamaşır, bulaşık makinesi ve buzdolabıdır. Bu makineler görünümü ile birbirine benzese ve beyaz eşya grubunda olsa da hepsinin çalışma prensibi farklıdır.

Buzdolabınız daha çok soğutma, su damlatma, sesli çalışma, kapısı kapanmama, iç lambasının yanmaması, sürekli alarm çalışması gibi sorunlar bulunmaktadır.  Bazılarının tamiri kolay olsa da bazısında iç aksamları hasar görmüş olabilir. Bu süreçte eğer bilinmiyorsa tamir işlemi yapılması tavsiye edilmiyor. Çünkü sorunlar dış kaynaklı gibi görünse de yanlış tamir sonrasında iç parçalara daha çok hasar verilebilir. Bunu önlemek için Sancaktepe Bosch servisimizi arayarak 7/24 müşteri desteğimizden faydalanabilirsiniz.

Bir Telefon kadar yakınız.

Bulaşık makinesine gelirsek su almama ve su boşaltmama sorunlar sıkça görülmektedir. Bunun yanında temiz yıkamama ve eşyaları çizik çıkartma sorunları da bulunabilir. Çamaşır makinesinde de benzer sorunlar yer alıyor. Buna ek olarak sıkma yapmaması ve sesli çalışma, su akıtma gibi arızalara mahal verebiliyor. Fakat elektrikli ev aletleri tamirinde çığır açacak teknolojilerle donatılan tesislerimiz, bunun önüne geçecek bir numaralı işlemlerle tüm sorunlar ortadan yok oluyor. Siz de Sancaktepe Bosch servisimizden faydalanmak için numaralarımızdan bize ulaşarak istediğiniz sorunu bize bildirebilirsiniz. Gün içinde aktif görevde bulunan çalışanlarımız çağrınız sonrası sizlere uğrayacaktır.

Bosch servisi konusunda piyasada birçok firma ve servis adı altında tamirci bulunmaktadır. Bu firmalar sorunlara kalıcı çözümler üretmekten ziyade, kalıcı sorunlara neden olmaktadırlar. Sancaktepe Bosch servisi olarak hizmet veren ve müşteri odaklı olarak çalışan, güler yüzlü, anlayışlı ve uzman personelleri ile Bosch Servis, sorunlara kalıcı çözümler üretmektedir. Bu sayede tüketiciler, hem uygun fiyat, hem de kaliteli hizmet almaktadırlar. Bosch Teknik Servis, kurulduğu günden bu yana hem tamir ve onarım, hem de ilk kurulum ve montaj konularında tüketicilere hizmet veren bir servistir. Servis, müşteri memnuniyetini amaç edinmiş ve verdiği kaliteli hizmeti araç olarak görüp bu amaca emin adımlarla ilerlemektedir.

Sancaktepe Bosch Yetkili Servis

Şirket 15 Kasım 1886 yılında Stuttgart Almanya’da Robert Bosch tarafından kurulmuştur. Günümüzdeki inovasyonu ile birlikte dünya pazarına damga vurmuştur. Dürüst işçiliğin geçici kazançtan önemli olduğuna inanarak kurulan marka en yüksek kaliteyi hedefler. Teknik mühendisliği ve mükemmelliğe inanarak çalışmasına başladı. 1933 yılında ilk buzdolabını piyasaya sürdü. Marka ilk çamaşır makinesini 1972 yılında üreterek tüm dünyaya sundu. Günümüzde ise geçmişten aldığı ilhamla ilerleyerek Avrupa’nın bir numaralı ev aletleri markası oldu. Akıllı teknolojileri sistemlerine entegre ederek daha da geliştirdi. Bunca yıllık gelişmişlik ve çalışmanın sonucunda tabi ki Bosch Yetkili servisler de kendini geliştirmeye devam etti. Her ne kadar dünya pazarına hâkim olsa da dürüstlüğü ve pratik çözüm ilkesini elden bırakmayarak tüm dünyadaki servis kalitesini insanların ayağına getirdi.

Bosch Teknik Servis

Her makine ne kadar mükemmel olsa da zamanın sunduğu şartlar arızaya sebep olabilmektedir. Firmamız Sancaktepe Bosch yetkili servis kalitesinden ilham alarak, Türkiye’nin birçok yerinde aktif görev almaktadır. Orijinal yedek parça kullanımı ve kar marjını düşük tutmamız sayesinde pahalı makinelerinizi uygun fiyatlardan onarımını sağlamaktayız.

Tüm evinizde Bosch markası kullanıyor iseniz, kampanyalı fiyatlardan onarım ve bakım hizmeti vermekteyiz. Ayrıca teknolojinin yeni ürünleri olan akıllı ev eşyaları birbiriyle entegre çalıştıkları için birinin arızalanması diğerlerinin performansını da etkileyecektir. Bozulma veya sorun çıkarmadan önce yıllık bakımlarının yapılmasını tavsiye ediyoruz. Böylelikle yüksek masraflardan da kurtulabilirsiniz. Sancaktepe Bosch yetkili servis kalitesindeki sunduğumuz hizmet ayrıca ürünlerinizi güvence altına almaktadır. Yaptığımız tamir işlemlerinin ardından belirli bir yıl kadar daha garanti sağlıyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini odak almaktayız. Firmamızın geniş servis ağı, güvenilirliği ve uzmanlığı ile birlikte kaliteli bir hizmet almak artık hayal değil. Azami tamir süresi içinde her aşamada bilgi veren personellerimizden bilgi alarak makinenizin durumunu öğrenebilirsiniz. Makinenizin her bir parçası için ayrı bir personel çalıştığından dolayı tamir ve onarım işlemleri kısa sürede bitmektedir. Böylelikle günlük işlerinizin yarım kalma ihtimali ortadan kalkıyor.

Sancaktepe Bosch Teknik Servis

Orijinal yedek parça kullanımı ve 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi avantajı ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Mentorel Teknik Servis, bir telefon ile kapıya kadar hizmet götürmektedir. Sancaktepe Bosch servisi olarak Sancaktepe bölgesine ve İstanbul’un birçok semtine hizmet götüren bir servistir. Beyaz eşyalar hemen her evde mevcut olan ve insanların hayatını kolaylaştıran cihazlardır. Bu cihazların herhangi birinde oluşan bir arıza gündelik işlerin aksamasına yol açabilir. Beyaz eşyaların tamiri için uzman servislerle iletişime geçmek gerekir. Bu bağlamda yetkinlik düzeyi yüksek ve prestijli servislerin seçilmesi önemlidir. Yetkin olmayan kişilerin beyaz eşyaları tamir çabaları daha büyük sorunların oluşmasına neden olabilir.

Haftanın her günü her semtte aktif olarak hizmet vermekteyiz. Sancaktepe Bosch teknik servise ihtiyacınız olduğu anda bizi arayabilirsiniz. Eğer arıza büyük değilse bize bilgi vererek, yerinde keşif yaptıktan sonra gerekli ekipmanlarımızla tamir veya bakımını gerçekleştirebiliriz. Arızanın büyüklüğü durumunda makinelerinizi tesislerimize götürerek, montaj veya de-montaj işlemlerini uygulayarak kapsamlı bir çalışma yürütüyoruz. Bu sayede görünen veya görünmeyen arızalara anında müdahale ederek, zamandan tasarruf sağlamaktayız. Hedeflerimiz doğrultusunda görevlerimizi sürdürürken aynı zamanda müşteri ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek için iş hacmimizi sürekli büyütmekteyiz. Güçlü ekibimiz ve çağrı merkezimiz ile günün her saati Sancaktepe Bosch Teknik Servisini ayağınıza getirmek için çabalamaktayız.

Orijinal yedek Parça

Firmamız özel olarak temin ettiği orijinal yedek parçaları sayesinde tam performanslı çalışan parçalarla tamir gerçekleştirmektedir. Tamiri tamamlanan eşyalarınız telefon veya kısa mesaj üzerinden size bildirilmektedir. Yasal mevzuatlara uygun olarak yapılan işlemlerimiz, makinenizin performansını arttırdığı gibi arızadan kaynaklı enerji verimliliği düşüklüğünün de önüne geçmektedir.

Bu sayede ay sonu fatura ödemelerinizde önemli ölçüde düşüş yaşanmaktadır. Firmamız her aşamada kaliteli uygulamalarını kanıtlamak için iş sonunda raporlama sunmaktadır. Bu raporlamada değişen yedek parçalar, onarım süresi, onarımı yapılan diğer parçalar ve garanti süresi detaylı olarak yazmaktadır. Böylelikle müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Hem de olası diğer arızalar için bilgi niteliğinde olacak bir rapor hazırlamış oluyoruz. Sancaktepe Bosch teknik servis kalitesini her aşamada gözler önüne seren bir hizmet sunuyoruz. Arızalanan eşyalarınızın uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Teknolojik alanda gelişmiş cihazlarımız ile her türlü arızaya karşı baş edebileceğimizi kanıtlamış durumdayız. Siz de nedenini bilemediğiniz ve sürekli rahatsız edici arızalardan ve problemlerden artık bıktıysanız doğru yerdesiniz. İnternet sitemizde bulunan numaralardan bizleri arayarak, teknik servisimizi çağırabilirsiniz.

Sancaktepe Bosch Servisi olarak buzdolaplarınız güvende

Elektronik ev aletlerinin onarım ve bakımını sağlamaktayız. Sancaktepe Bosch buzdolabı servisi için de tam destek vermektedir. Gıdaları ve ilaçlarınızı uzun süre saklamaya yarayan buzdolabınızın arızaları başa gelecek en büyük dertlerden biridir. Buzdolabınız kapsamlı bir yapısı olduğundan arızalar birçok sebepten meydana gelebilir. Genellikle buzdolabının çalışmama arızaları daha çoktur. Fakat buna neden olabilecek ilk şey priz kaynağı olabilir. Eğer buna rağmen çalışmıyorsa Sancaktepe Bosch buzdolabı servis için bizi arayabilirsiniz. Buzdolabınız gaz ile soğutma gerçekleştirmektedir. Soğutmama gibi durumlarda gaz kaçağı, boru tıkanıklığı, dondurucu bölümünün sıcaklık düşüşü ya da rezistans arızalanmış olabilir. Buzdolabının kalbi diyebileceğimiz motor(kompresör) ise soğuk dengesini iyi kuramamasına neden olabilir. Bu yüzden terleme veya aşırı buzlanmaya sebep olacağından vakit kaybetmeden firmamızı arayabilirsiniz.

Nispeten daha basit duran buzdolabı kapağının kapanmaması ise bu saydıklarımızın tamamına neden olabilir. Çünkü makine iç soğukluğunu dengede tutmaya çalışırken dışarıdan sürekli sıcak hava alacağı için aşırı çalışmaya ve arızalanmaya sebep olacaktır. Tamiri ise oldukça kolaydır. Bazen de gelen en çok şikayetlerden birisi buzdolabının aşırı sesli çalışmasıdır. Bu da en çok fan arızasından meydana gelir. Yaz kış ısı dengesini kurmak için çalışan fan, doğal olarak çeşitli pisliklerden kaynaklanan tıkanıklıklar yaşayabilir. İyi çalışmayan fan motoru bir süre sonra oldukça enerji tüketimine sebep olacaktır. Bunu önlemek için Sancaktepe Bosch buzdolabı servis firmamızdan destek alabilirsiniz.  Böylelikle gereksiz enerjiye vereceğiniz ücreti onarıma vererek, daha performanslı çalışan bir makineye sahip olabilirsiniz.

Sancaktepe Bosch Servisi İletişim

Yine ev sahiplerinin en büyük dertlerinden birisi de su akıtmasıdır. Isı dengesinin yetersiz olması ile terleme gibi problemlerle eve geldiğinizde her yeri ıslanmış bulabilirsiniz. Bu daha çok uzun yıllar bakımı yapılmayan buzdolabı için geçerli olmaktadır. Sadece tamir için değil yıllık temizliğinizi de düzenli yaptırarak, makinelerinizin daha uzun ömürlü çalışmasını sağlayabilirsiniz.  Firmamız uzun yıllar sektörde faaliyet gösteren köklü işletmelerden birisidir.  Kar odaklı bir firma olmaktan çok uzun süreli hedeflere odaklanarak, müşteri memnuniyeti ve iş hacmini sürekli arttırmayı hedeflemekteyiz.  Bu süreçte en iyi hizmeti vererek, sizlere kaliteyi vermekteyiz. Siz hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz. Gün içinde aktif personellerimiz size ulaşarak, dilerseniz yerinde inceleme yaparak, mağduriyetinizi giderecektir.

Sancaktepe Bosch Teknik Servis Müşterilerine bir telefon kadar yakındır. İlgili telefon numarasından arandıktan sonra, çağrı merkezi yetkilisi problemi kayıt altına alarak, ilgili birime iletir. Ve bu birimin müşteri ile irtibat kurmasını sağlar. Bosch beyaz eşya servisi, konusunda uzman teknik personelimiz müşteriyi arayarak problem hakkında detaylı bilgi alır. Ve müşteriden bazı şeyleri yapmasını ister. Eğer telefon desteği ile problem çözülemiyorsa teknik ekip müşterinin adresine giderek kapıda destek hizmeti verir. Eğer ev de de problem çözülemezse, beyaz eşya servise alınır ve en kısa zamanda tamir edilerek tüketiciye teslim edilir

Bosch Marka kombi arızalarınız için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Sancaktepe Beyaz Eşya Servisi başlıklı makalemizde Beyaz eşya servis sancaktepe, beyaz eşya yedek parça ve Sancaktepe Beyaz eşya servis hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA