Sancaktepe Ariston Servisi

Kombi arızaları için tıklayınız.

Beyaz eşya teknik servisi anlamında 7/24 hizmet veren Sancaktepe Ariston servisi, deneyimli ve uzman kadrosu ile kusursuz bir tamir ve bakım hizmeti sunmaktadır. Özellikle, Anadolu yakasında servis ağını günden güne büyütmekte olan  Ariston Servis, arıza taleplerine ivedi bir şekilde cevap vererek marka değerini korumaktadır. Sizlerde gün içerisinde hizmet, orjinal yedek parça satışı, arıza kodları hakkında bilgi almak ve servis yazdırmak için bizleri arayabilirsiniz.

Teknoloji geliştikçe insan yaşamı da kolaylaşmaktadır. Gerek iş hayatında gerekse günlük yaşamımızda yer alan teknolojik aletler, geçmişe göre ilerlemeyi daha hızlı sağlıyor. Bu ilerlemede elektrikli ev aletlerinin de payı büyük. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi derken insanların elle yaptığı birçok iş artık makinelere kalmıştır. Bu sayede insanlar yaşama daha çok odaklanarak, işlerini zamana daha iyi entegre etmeyi başarmışlardır. Fakat ev aletleri doğası gereği bozulabilen ürünlerdir. Dolayısıyla herhangi bir eşyanın bozulması günlük yaşamımızı da oldukça yavaşlatmaktadır. Türkiye’nin birçok yerinde hizmet veren firmamız  Sancaktepe Ariston servis olarak markalı ürünlerinizin gereken onarım, bakım ve tamir işlerini yapmaktadır. Gelişen bir firma olarak geniş tesislerimiz ve elemanlarımız ile her türlü kompleks makinede tam çözüm sağlamaktayız. Tüketim sürekli artan ve vazgeçilemeyen bir olgu olduğu için gereken ihtiyaçların karşılanması da oldukça elzemdir. Firmamız bu ihtiyaçları hem hizmet öncesi hem de hizmet sonrası sağlayarak, yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Yasal sorumluluklara uygun olarak uzun yıllardır yürütülen hizmetlerimiz, sözleşme dahilinde sizleri mağdur etmeden, hem zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak hem de elektrikli ev eşyalarınızın yeni gibi olmasını sağlayacaktır. Sancaktepe Ariston servisi olarak size verilen azami tamir süresinden daha önce işlemlerimizi gerçekleştirerek, sizlerin yüzünü güldürüyoruz. Bir eşya üzerinde tek bir kişi yerine makinenin her parçasından anlayan birden fazla kişinin çaba göstermesi sonucunda daha kaliteli bir işlem yaparak, eşyanızın uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Yapılan işlem süresince her bir detay sizlere telefon, mail veya kısa mesaj olarak bildirilerek, eşyanızın durumunu birebir görmenizi sağlıyoruz.  Firmamız sözleşme dâhilinde olası arızaların bizim tarafımızdan kaynaklandığı durumlarda ücretsiz olarak Sancaktepe Ariston servisinde yeniden tamir yaparak yüzde yüz güven sağlamaktadır. Parça değişimleri ise uygun fiyata temin edildiğinden dolayı orijinal parçaları daha az maliyetle montajını sağlamaktayız. Bunu ise kar oranını daha aşağıda tutarak ve iş hacmini genişleterek sağlıyoruz.

Sancaktepe Ariston servisi

profesyonel bir şekilde gün içerisinde servis imkânı sunarak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. . Bunun yanı sıra beyaz eşyalarınızda oluşan arızaların giderilmesi ve bu cihazların bakımlarının yapılması için konusunda deneyimli personeller ile hizmet veren servisimiz müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Firma adımız olan Mentorel Teknik servis, deneyimli personelimiz sayesinde bu gibi problemlerin giderilmesini çok kolay bir şekilde yapmaktadır.

Türkiye’de özellikle teknik servis anlamında profesyonel hizmet veren ve köklü firmalar arasında bulunan Sancaktepe Ariston servisi genel anlamda tüm tamir işlerinizi üstleniyor ve sizi stresli durumlardan koruyor. Genel olarak sıkıntı verebilecek seviyede can sıkıcı olan bulaşık makinesi tamiri gibi hassas işlemler bize bir telefonla ulaşıldığı takdirde gün içerisinde servisimiz sayesinde dert olmaktan çıkıyor. Genel olarak başlangıçta sorunsuz ve güzel bir şekilde ilerleyen beyaz eşyalar artık zamanın getirdiği yorgunlukla veya çeşitli dış faktörlerin neden olduğu sorunlar nedeniyle tamir ihtiyacı hisseder. Tüm bu ihtiyaçlar özellikle kullanılan malzemeyle de ilgili olabilmektedir. Çamaşır yıkamak eskiden oldukça zahmetli bir işti. Ancak, gelişen teknoloji ile bu durum sorun olmaktan çıkmış ve çamaşır makineleri kullanılmaya başlamıştır. Bununla birlikte elektronik eşyalardaki arızalar sorun olarak ortaya çıkmıştır.

Sancaktepe Ariston Servis, arıza yapan çamaşır makinelerinin yerinde tamirini yaparak sorunların üstesinden gelmeyi başarmıştır. Eskiden yapılan çamaşır makinesi onarımı da bazen bir çamaşır makinesinde direkt olarak sorun yaratabilmektedir. Sonradan takılan bir çamaşır makinesi parçasının beyaz eşyayı bozması da sık karşılaşılan bir durumdur. Özellikle bu durum diğer bir beyaz eşya olan buzdolabında da olabilmektedir. Buzdolabı tamir hizmeti alabilmek için karşılaştığımız pek çok buzdolabının sorunlarının büyük çoğunluğu da eskiden yapılan özensiz tamirlerin kaynaklandığını görüyoruz sizde özenle yapılmış bir Sancaktepe Ariston servis hizmeti almak için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Sorunsuz bir bulaşık makinesi tamiri için en önemli olabilecek şeylerden birisi de sorunun iyi analiz edilmesidir. Özellikle bulaşık makineleri çok hassas cihazlardır ve su püskürtme, yıkama gibi aksamlarının düzgün çalışmaması genellikle bulaşık makinesi tamiri gerektirir. Tüm bunların çözümleri elbette kolaydır ve değişecek parçalarda parça garantisini 1 yıl boyunca Sancaktepe Ariston servisi olarak sağlıyoruz. Bu şekilde hem parçalarda oluşacak sorunların da önüne geçmiş oluyoruz.

Firma olarak beyaz eşyalar içerisinde su ile birlikte çalışan bir diğer tür olan çamaşır makineleri için de çamaşır makinesi servis hizmeti vermekteyiz. Tüm bu verilen hizmetler neticesinde güvene dayalı ve kaliteli hizmetin yanında hızlı bir hizmetin de keyfini çıkartacaksınız. Özellikle çamaşır makinesi tamiri yapmak için gelen uzman ekiplerimiz alanında iyi bir eğitim almış ve tecrübeli ekipler olmaktadır. Ve piyasada yapılamaz denilen pres kazanları dikkatlice açarak rulman arızalarını giderebilirler. Bu tarz ağır hasarlı ve maliyetli tamirleri sizin için çok uyguna yapabilecek olan işletmemizle irtibata geçebilirsiniz. Gıdalarımız için en önemli bir cihaz olan buzdolabı için de buzdolabı tamiri aynı kalite ve özenle yapılarak müşterilerimize teslim edilmektedir. Sorunsuz bir şekilde kaliteli buzdolabı onarımı için Sancaktepe Ariston servisimizle her daim bir telefon kadar size yakın.

Ariston Yetkili Servis

1930 yılında İtalya’da Aristide Merloni tarafından kurulan Ariston markası, ısıtma sistemleriyle ön plana çıkmıştır. 1960 yılında ilk elektrikli su ısıtıcılarını piyasaya sürerek büyük ilgi toplamışlardır. 1980’de kombi üretimine başlayarak 1990 yılında dünya çapında ünlü bir marka olma yolunda ilerlemiştir. Isıtma ve soğutma sistemlerindeki başarıları Sancaktepe Ariston yetkili serviste de devam etmiştir. Çünkü oldukça karmaşık yapıdaki bu cihazlar herkesin tamir edemeyeceği türdendi. Fakat teknoloji geliştikçe servisler de dünya çapında genişlemeye ve gelişmeye başladı. Firmamız da yetkili servis kalitesinde çalışan firmalardan biri haline gelmiştir. Özellikle markanın kendi servisinin bulunmadığı yerlerde birçok işe imza atan firmamız, orijinal yedek parça kullanımı ile müşterilerinin gözüne girmeyi başarmıştır.

Müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak ve ihtiyaçlara hızlı bir şekilde cevap vermek için daha bütçe dostu fiyatlarla işlem sağlamaktayız. Her işlem için aşırı sorumluluk bilincinde çalışan firmamız ve çalışanlarımız ile birlikte en iyi çözüm için çaba göstermekteyiz. Aynı zamanda çevre dostu tesisimiz ve ekipmanlarımız sayesinde doğayı kirletmeden çalışıyoruz. Tamir, onarım ve bakım konusunda yenilikçi fikirlerle daha kapsamlı çalışma sürdürmeyi hedefleyen firmamız Sancaktepe Ariston yetkili servis kalitesinde aşamalar gerçekleştirmektedir.

Firmamızın geniş servis ağı sayesinde en uç bölgelerdeki bile arızalara yetişebilmektedir. Uzun yıllar tecrübemizle birçok insana yardımcı olduğumuzdan dolayı onlarca şubemizle aktif faaliyet göstermekteyiz. Evinizdeki konforun bir an bile azalmaması için çalışan firmamız, Ariston markalı buzdolabı, çamaşır makinesi gibi daha birçok elektrikli ev aletlerinin arızalanmasına çözüm oluyor. Sadece tamiratta değil düzenli bakımlarda da destek veren firmamız, diğer firmalara nazaran daha cebinizi düşünen fiyat politikası ile çalışmaktadır. Hafta içi her gün bize ulaşarak, genel konular ve teknik konular hakkında bilgi alabilirsiniz. Siz de Sancaktepe Ariston yetkili servisi kalitesinde çalışan bir firma ile anlaşmak için seçici olmalısınız. Yasa dışı çalışan firmalar ve oldukça ucuza tamirat yapabileceğini söyleyen işletmeler, orijinal parçalar yerine 2. Sınıf parçalarla makinenizin performansını etkileyebilir. Böylelikle hem zamandan hem maliyetten zarar etmiş olursunuz. Seçeceğiniz her firmaya aklınızdaki her soruyu sormalı ve sözleşme dâhilinde eşyanızı teslim etmelisiniz.

Sancaktepe Hotpoint Ariston servis

Evin en önemli eşyalarından bir tanesi olan buzdolabı, arıza gibi durumlarda insanları en sık üzen eşyadır. Temel gıda ürünlerini saklamamıza yarayan buzdolabının arıza yapmasının birçok nedeni bulunuyor. Soğutmama, az soğutma, buzluk bölmesinin çalışmaması veya gösterdiği derecenin bozuk olması gibi. Buzdolabı gazla çalışan bir makine olduğundan hassas bir yapısı vardır. Herhangi bir yerindeki arıza zincirleme olarak bir başka yerine bulaşabilir. Bunun önüne geçmek için Sancaktepe Hotpoint Ariston servisimizi arayabilirsiniz. Herhangi bir tamir işlemi için kendinizin uygulamaya geçmenizi önermiyoruz. Kişisel tamiratlarda durumu daha kötü olabilir veya buzdolabı tamamen bozulabilir. Kalifiyeli ve alanında uzman personelimizin gerçekleştirdiği tamiratlar Ariston buzdolabınızı uzun ömürlü kullanmanızda yardımcı olacaktır. Uygun fiyatlardan gerçekleştirdiğimiz işlemler, cebinizin ve bütçenizin dostu olacaktır.

Bizleri arayarak telefon üzerinden sorununuzu dile getirebilirsiniz. O an müsait olan en yakın personelimiz size ulaşacaktır. Sorunun büyük olmaması durumunda yerinde yapılan keşif ve tamirat ile zamanınız alınmadan buzdolabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Sorunun daha büyük olması durumunda ve titizlik gerektiren işlemler için izniniz dâhilinde tesisimize götürülmektedir. Burada öncelikle makinenin iç parçaları detaylıca kontrol edilir. Ayrıca belirttiğiniz arızaların dışında herhangi bir sorun bulunuyorsa, Sancaktepe Hotpoint Ariston servisimiz size raporlayarak dilerseniz tamirini gerçekleştirecektir. Probleminizi en kısa sürede sona erdirmek için var gücüyle çalışan bir işletme olarak, verdiğimiz hizmetler en az 1 yıl garantilidir. Böylelikle çeşitli sorunlarda ücretsiz tamirat ve aynı zamanda yeniden bakım hakkı kazanabilirsiniz.

Dürüst, temiz ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile yola çıkan firmamız, sadece hizmet öncesi değil, hizmet sonrası da her müşterisine aynı özeni göstermektedir. Bu sayede Türkiye’nin önde gelen servis işletmelerinden biri olmanın yolunu açmıştır. Tüm tamirat işlemleri bittikten sonra ise personelimizin onaylı olarak sunduğu garanti belgesi ile makinenizi teslim alabilirsiniz. Verilen raporda ise yapılan işlemler, varsa parça değişimleri, maliyet ve işçilik hesabı şeffaf bir şekilde sizlere aktarılır. Daha detaylı sorularınız, istekleriniz ve önerileriniz için web sitemizden bizleri arayabilirsiniz.

Ariston servis Numarası

Teknolojik ürünleri ile her evin aranan markasından biri olan Ariston, gün geçtikçe yenilenen elektronik ev aletleriyle insanların ilk tercihi olmaya devam ediyor. Çeşitli problemleri gün içinde sonlandırmak üzere kurulu firmamız, Sadece Ariston markalı ürünlerde uzmanlaşmış ekibi ile bir adım öne çıkıyor. Web sitemiz üzerinden bulunan Sancaktepe Ariston servisi üzerinden bize ulaşarak, sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Telefonda sorunlarınızı yeterince açık belirtmelisiniz. Çünkü bazı durumlar tamirat gerektirmeyen sadece kısa bir bakımla bitebilecek işlerdir. Bu durumda personellerimiz yanına alacağı birtakım ekipmanlar ile evinizde gereken tamiratı kısa sürede yapacaktır. Böylelikle makine taşıma ve teslim alma gibi zaman alacak işlerden de tasarruf yapmış olursunuz. En uygun fiyatlarla beyaz eşya servis hizmet veren firmamız, sağladığı avantajlar ve uygun fiyatları sayesinde her sorunun aranan çözümleri arasına girmeyi başarmıştır. Buzdolabı, bulaşık makinesi, ufak ev aletleri, elektrik süpürgesi ve daha birçok eşyanız firmamızda garanti altındadır.

Yenilenen tesislerimiz, teknolojik gelişmelere ayak uydurarak, dijital sistemlerle entegre çalışmaktadır. Bu sayede onlarca tamirat işlemleri bile kısa sürede sistematik bir şekilde tamamlanabiliyor. Gelen her eşya isim, soy isim, telefon numarası, makine yaşı, belirtilen arıza gibi detaylarla dijital ortama kaydedilerek, takibi kolaylaştırılmaktadır. Böylelikle kalabalık ve meşguliyetli günlerde bile karışıklık olmadan ve tamir sırası karışmadan işlemler uygulanabilmektedir. Ayrıca Sancaktepe Ariston servis numarası üzerinden bize ulaşarak eşyanızın durumunu da kolaylıkla öğrenebiliyorsunuz.

Neden Mentorel Teknik servis

Beyaz eşyaların en önemli sorunlarından biri olan tekrarlayan arızaların müşteriler için ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak çalışmaktayız. Böylelikle olası arızaları en aza indirgeyerek, mutlu müşteriler ilkesinde yürüyoruz. İstekleriniz dâhilinde ilerleyerek, eskimiş makine parçalarının değişimini de hizmetimiz dahilinde yapabilmekteyiz. Orijinal yedek parça montajı ile makineniz hem daha hızlı çalışıp hem performansından ödün vermiyor. Konforunuzdan ödün vermemeniz için hafta içi her gün faaliyet göstererek, işinin ehli olduğumuzu sizlere kanıtlıyoruz. İnce işçiliğin her alanda ne kadar önemli olduğunu hatırlatarak, işine gereken önemi veren firmalarla çalışmanızı tavsiye ediyoruz. En temel, evinizin kalbi olan beyaz eşyalarınızı emin ellere teslim ederek, geleceğe güvenle bakmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Büyük problemler yaşamamak ve şüphelendiğiniz en ufak şey için bizleri arayarak, olası büyük zararlardan kurtulabilirsiniz.  Ariston servis numarası üzerinden bize ulaşmak artık bir tık ötenizde.

Ariston markalı beyaz eşyalarda oluşan arızalarda ya da bu cihazların periyodik bakımlarında Sancaktepe Ariston servisi olarak hizmet veren Teknik Servisimize, haftanın 7 günü web sayfası üzerinden servis formu doldurularak ya da çağrı merkezi telefon numaralarından ulaşılabilir. Beyaz eşyaları yerinde onarım yapan ekip, eğer cihaz yerinde onarılamazsa, cihazı servise alarak burada çeşitli test cihazlarına bağlayarak gerekli işlemleri yapar. Gerekli tamir ve bakımı yaptıktan sonra cihazı çalışır vaziyette tüketiciye teslim eder. Vermiş olduğu hizmetlerde %100 müşteri memnuniyeti garantisi veren Mentorel Teknik Servis, Ariston markalı beyaz eşyalarda 1 yıl servis garantisi vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Sancaktepe Beko Servisi, Beko beyaz eşya servisi başlıklı makalemizde Beko Teknik Servis, Beko Yetkili Servis ve Sancaktepe Beko Servis hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA