Profilo servisi ilk olarak BSH Ev Aletleri Sanayi tarafından dünyanın uluslararası bünyesine eklenmiştir. Türkiye’nin dört bir tarafında 1200 aşkın satış noktası bulunmaktadır. Aynı zamanda profilo ülkemizin en geniş dağıtım ağına da sahiptir. Profilo beyaz eşya çeşitleri ankastre, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima cihazları, küçük ev aletleri ve su ısıtma cihazlarından oluşan pek çok elektrikli ev aletleri ağı bulunmaktadır.  

Profilo elektrikli ev aletlerinden özellikle süpürgeler, klimalar, su ısıtıcıları ve küçük ev aletlerinin tamamı ithaldir. Aynı zamanda ithal ürünlerin yanında yerli ürün üretimi de yapılmaktadır. Profilo beyaz ev aletlerine bakıldığında en önemli özelliği ise dayanıklı ve fonksiyonel olmasıdır. Beyaz eşyaların kullanımı oldukça basit olmasından dolayı yerli halkın beğenisine sunulmuştur. Beyaz eşya ürünleri inovasyon özelliklerini tamamen halkın kullanım alanına göre ayarlamaktadır. 

Profilo Servisi ve Beyaz Eşyalar 

Profilo dayanıklı ev aletleri estetik ve ileri teknoloji ile geliştirilmiştir. Bu ürünler sayesinde hayatımıza konfor kazandırmış olmaktayız. Ürünler üst seviyede elektrik ve su tasarrufu sağlamaktadır. Aynı zamanda çevrenin de korunmasına ve aileye destek sağlamaktadır. Profilo beyaz eşyalar A sınıfı teknolojisi ile üretilmiştir. Beyaz eşya olarak ankastre, buzdolabı, derin dondurucu, midi fırınlar, mikrodalga fırınlar gibi pek çok gruplar bulunmaktadır. Aynı zamanda Profilo servisi kendi alanında oldukça iyidir. 

Profilo Türkiye’nin beyaz eşya sektörünün bir lokomotifi görevindedir. Profilo soğutucu ürün alanına oldukça önem vermektedir. Aynı zamanda bu alanda oldukça geniş bir pazarlama alanına sahiptir. Günümüzde talebi oldukça artan ankastre ürünler tüketicinin beklentisini karşılamaktadır. Aynı zamanda çok uygun fiyatlı ve ürün çeşitliliği oldukça geniştir. Ankastre ürün alanında ocak, fırın, davlumbaz ve bulaşık makinesi ile tüketicilere geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Profilo ürünler ile evler ferah bir ortam oluşturmaktadır. 

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri 

Dayanıklı ev aletleri satış işleminin öncesinde ve sonrasında müşterilerine servis uygulamaları ile her an yanlarında olduklarını hissettirmektedir. Profilo beyaz eşya servisi desteğine ihtiyacınız varsa her an yanınızdayız. Sloganı ile Profilo servis hizmetine sahiptir. Beyaz eşyalarınızı ücretsiz olarak montaj yapıp aynı zamanda bilgilendirme yapmaktadırlar. Aynı zamanda hızlı Profilo servis ağına sahip olmasından dolayı küçük ev aletlerinin onarım işleminde evden alınıp eve teslim etmektedir. Müşterilerini tüm gün evde bekletmeden 2 saatlik bir arayla randevu hizmeti vermektedirler. Bu yüzden tüketiciler profilo sahibi olmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.  

Profilo dayanıklı ev aletleri serbest bayilik sistemi ile çalışmaktadır. Aynı zamanda 1200 yakın bir satış noktasına sahiptir. Profilo geniş ağ yapısına sahip olmasından dolayı Türkiye çapında tüm kullanıcılara en iyi hizmeti vermektedir. Türkiye çapında özellikle 300’ü aşkın konsept mağazası bulunmaktadır. Profilo marka değerlerini tüketiciye en iyi şekilde yansıtmaktadır. Aynı zamanda mağazalarda tüketicilerin ürün hakkında en iyi bilgilere sahip olmasına yardımcı olmaktadır. Size en yakın olan uzman satıcıya ulaşmak ise oldukça kolaydır.  

Profilo beyaz eşya servisi ve dayanıklı ev aletleri sektörel faaliyetlerin ilerisinde bireylerin esenliğine katkıda bulunmaktadır. İçinde bulunduğu toplumun sosyal ve ekonomik değerlerinin gelişmesini amaçlamıştır. Bu amaçla yenilikçi projeler geliştirmeyi başarı kriterlerinden birisi olarak görmektedir. Doğal kaynakların ve çevrenin korunmasına da oldukça önem vermektedir. Bundan dolayı sürdürülebilirlik profilo dayanıklı ev aletleri için oldukça önemlidir. Üst seviyede enerji ve su tasarrufu sağlayan ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca profilo doğal kaynakların korunmasına da oldukça önem vermektedir.  Profilo bu alandaki başarılarını sosyal sorumluluk projeleri adı altında sürdürmektedir. Beyaz eşyaların temizliği de oldukça önemlidir.  

Profilo Servisi Temizlik ve Bakım Ürünleri 

Profilo ürünlerine özel geliştirilmiş temizlik ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünler sayesinde cihazının bakımını yapmış oluyorsunuz. Aynı zamanda ürünün de ömrü uzamaktadır. Bu temizlik ürünleri ise;  

  • Bulaşık makinesi temizlik malzemesi; orijinal ürün olup makineyi kireçten arındırmaktadır. Bu ürünü güvenle kullanabilirsiniz. 
  • Fırın iç yüzey temizlik malzemesi; fırının içerisinde bulunan yağ ve kir kalıntılarını sorunsuz bir şekilde temizler. Aynı zamanda pratik ve kolay bir kullanımı vardır.   
  • Çelik yüzey temizlik ürünleri; bu ürün ile cihazlar en az ilk gün ki parlaklığına kavuşurlar. Göz alıcı bir ışıltıya sahip olurlar.  

Bu profilo temizlik ürünleriniz sayesinde ürünleriniz ilk günkü gibi temiz ve göz alıcı olmaya devam etmektedir. Dayanıklı ev aletleri hayatımızı kolaylaştıran pek çok elektronik alet üretmektedir. Aynı zamanda Profilo beyaz eşya servisi hizmeti verilmektedir. 

Profilo Servisi ve Dayanıklı Beyaz Eşya Çeşitleri 

Beyaz eşya servisi ile ilgili bilgeleri paylaştık. Profilo dayanıklı ev aletleri günlük hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda elektrik tasarrufu ile aile bireylerine bütçe tasarrufunda katkı sağlamaktadır. Oldukça kolay kullanımı olan profilo ev aletlerine bakılacak olunursa; 

Profilo servisi çamaşır makinesi; 

Mutfakta yemek yaparken, mangal yaparken üzerinize sinen kokular yüzünden oldukça rahatsız edici bir durum ortaya çıkmaktadır. Artık bu kokular profilo ultra fresh çamaşır makinesi ile son vermektedir. Profilo da bulunan bu program kokuları gidermek amacı ile geliştirilmiş bir formüldür. Böylece kıyafetlerinize sinen kokuları havalandırma etkisi ile yok edebilirsiniz.  

Profilo televizyon; 

Kusursuz görüntü kalitesine sahiptir. Profilo televizyon ile her anın keyfini çıkartabilirsiniz.  

Profilo ocak; 

Ocakların özelliği 9 farklı pişirme kademesine sahiptir. Bu özellik yemeğin pişmesi esnasındaki ihtiyacı olan alevi belirlemektedir. 9 farklı alev kademesi sayesinde yemeklerinizi istediğiniz alev ayarında pişirebilirsiniz. Bu kademeler 1 den 9 a kadar rakamlar olarak gösterilmektedir.   

Profilo çamaşır makineleri; 

Çamaşır makinelerin de ekonomik dozaj sistemi bulunmaktadır. Yıkama esnasında su ve deterjan tasarrufu sağlamaktadır. Jetplus sayesinde seçili program ile %65 oranında enerji tasarrufu sağlamaktadır. Ekstra ekle programı sayesinde çalıştırdıktan sonra unuttuğunuz çamaşırlarınızı ekleme şansınız bulunmaktadır. Silentplus ile daha sessiz bir motor gücüne sahiptir. Aynı zamanda daha tasarruflu ve 10 yıla kadar ürün garantisi sunulmaktadır. Ultra fresh sayesinde kıyafetlerinizde istenmeyen kokulardan kurtulabilirsiniz. Suda bekletme özelliği ile kıyafetlerinizdeki lekelerden kurtulabilirsiniz.  

Profilo ankastre; 

Profilo ankastre ürünlerin estetik duruşu ile mutfağınıza şıklık katmaktadır. Ankastre sadece bir ev eşyası değildir. Ayrıca yaşam standartlarını en yükseğe taşımaktadır. Dayanıklı bir ürün olmasının yanında son derece şıktır. Renk ve tasarım uyumu sayenizde mutfağınıza bir bütünlük kazandırmaktadır. Ev işlerini kolaylaştıran ankastre mutfak ürünleri dayanıklı olması sayesinde içiniz rahat etmektedir. Profilo ankastre fırınlar içerisindeki havayı eşit şekilde dağıtmaktadır. Bu sayede yiyeceklerin eşit şekilde pişmesini sağlamaktadır. A enerji sınıfı sayesinde düşük enerji tüketimi sağlamaktadır. Kendi kendini temizleme özelliği sayesinde kolay bir şekilde temizlik işlemi yapılmaktadır.  

Profilo buzdolapları; 

Dalgalı taban ve fresh bölmesi sayesinde sebzelerin ve meyvelerin daha taze kalmasını sağlamaktadır. Nofrost özelliği sayesinde daha az enerji tüketimi yapmaktadır. Ayrıca çözdürme işlemine de ihtiyaç yoktur. Soğutucu içerisinde bulunan led ışık sayesinde aydınlık bir ortam yaratmaktadır. Bigbox çekmecesi sayesinde dondurulmuş büyük gıdalar için kullanıcılarına ekstra alan sunmaktadır. Ayrıca buz yapımı da oldukça kolaydır. İçerisinde az yer kaplayan ıcetwister sayesinde bu işlemi gerçekleştirmek oldukça kolaydır.  

Profilo bulaşık makinesi; 

Bulaşık makinesi su ısısını bulaşıklarınızın kirlilik oranına göre ayarlamaktadır. Bu da ekstra bir hijyen sağlamaktadır. Bardaklarınızı ve tabaklarınızı 50 derece gibi ekonomik derece de yıkamanız mümkündür. Gün içerisinde kirlenen tencere gibi ağır kirleri ise 70 derecelik programda yıkayabilirsiniz. Yarım yük programı sayesinde makinenizin dolmasını beklemeden çalıştırma seçeneği bulunmaktadır. Son olarak Profilo servisi tereddüt etmeden seçebileceğinizi hatırlatalım. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA