Ariston servis Ariston Thermo Group şirketi tarafından temin edilen ısıtma sistemlerinin tamiri hizmetidir. Ariston Thermo İtalyan şirketi ısıtma ve su ısıtma cihazlarının satışı şirketidir. Kendi sektöründe dünyada lider bir marka sayılarak Türkiyede de müşteriler tarafından tercih ediliyor.Servis, Ariston markasını diğer firmalarla rekabet de hep önde tutuyor. Özellikle kış aylarında sizleri ısıtacak bu cihazların çok büyük faydaları vardır. Sizi bunlardan mahrum etmemek için şirket Ariston servisi sizin hizmetinize sundu.

Şirketin ürettiği büyük ısıtma cihazları sadece evlerde değil işletmelere de hizmet sunmakta. Burada olan ısınma ve sıcak su ihtiyacı Ariston ile kolayca çözülmektedir. Herhangi bir sorun zamanı müesseseler de Ariston servisten yararlana bilirler. Müşterilerden gelen Ariston servis yorumları bu hizmetin kusursuz olacak kadar iyi olduğunu gösteriyor. Marka olarak Ariston her zaman müşteri memnuniyetini önde tutarak çalışıyor. Ortaya çıkan sorunlar ile ilgilenen Ariston onların ihtiyaç ve taleplerini yerine getirmekte. Ariston servis bu maksatlarla kurularak kullanıcıları kendinden memnun bırakta devam ediyor. Bu servis Ariston şirketinin en iyi uygulamalarından biridir.

Ariston Servisi Hizmetleri Nelerdir?

Ariston servis firmadan aldığınız ürünlerin bozulduğu zaman tamir edilmesini sağlayan hizmetdir. Sadece cihaz bozulduğunda değil görünüşte olan sorunları çözmek için de servisi kullanan bilirsiniz. Teknolojik cihazlar ne kadar dayanıklı olsa da tamir ve düzenli bakıma ihtiyacı vardır. Bunu yapırmadığınız zaman ürünler daha kısa zamanda kullanışdan çıkar. Bu sebeple de müşteriler her zaman onların sorunlarını çözecek servise ihtiyaç duymakta.

Ariston Thermo Group müşterilerine ısıtma ve su ısıtma cihazlarının servisini sunmakta. Ariston çağrı merkezi bu işte sizlerin en önemli yardımcısı olarak destek veriyor. 444-8-284 numaralı telefon ile günün tüm saatlerinde çalışarak müşterilere 7/24 hizmet sunmaktadır. Böylelikli ihtiyaç halinde istenilen zaman destek hattını arayarak sorunlarınızı bildire bilirsiniz. Ariston servis uzman kadrosu ile yardıma ihtiyacı olan kullanıcıların yanındadır. Müşteriler destek hattını arayarak servis uzmanları talep ede bilirler. Böylelikle en kısa zamanda servis uzmanları gerekli mekana vararak tamir işlerini başlatırlar.

Müşterilerle davranmasını bilen ekip sorunlar hakta bilgi alarak ne tür çözüm üreteceğini düşünüyor. Aldığı malumatları rapor haline getirerek şirkete sunan işçiler gerekli talimatların gelmesini bekliyor. Ariston servisi işe koyularak kısa sürede oluşmuş hasarları ortadan kaldırmaya başlıyor. Netice her zaman mükemmel olarak müşterileri memnun etmekte.

Ariston Isıtma Servis

Ariston ısıtma servis Ariston firmasının düzenlediği ısıtma cihazları için tamir destek hizmetidir. Isıtma cihazları soğuk zamanlarda sıkça kullanıldığı için bozula bilir. Ariston özel teknik servis hizmeti elamanları bu durumlarda müşterilerin sorunlarını ortadan kaldırır. Sorun özellikle yoğuşmalı ve yoğuşmasız sistemlerde öne çıkıyor. Duvar tipi yoğuşmalı kazan ve ısı pompalarında oluşan sorunlarda da destek isteye bilirsiniz.

Ariston ısıtma servis için cihazlarda olan bozuklukları denetliyor ve gerekli tamirleri yapıyor. Ustaların yapdıkları tamirin 1 yıl garanti süresi vardır. Bundan kısa zamanda bozulduğunda müşteri destek ekiplerine haber vererek tamiri ücretsiz yaptıra bilir. Müşterileri düşünen Ariston servis bu özelliği de sizlerin memnuniyeti için sunmaktadır. Şirket tarafından müşterilere özel düzenlenmiş bir sürü ücretsiz işlemlerden de yararlana bilirsiniz. Bu da şirketin müşterilere verdiği değerin göstergesidir.

Su Isıtma Servis

Sıcak su soğuk geçen aylarda sizin hastalıklardan korumanıza yardım eder. Her gün litrelerce su kullammamız gerekirken Ariston su ısıtma servis bu problemi çözüyor. Özellikle pandemi döneminde gerekli olan sıcak su ihtiyacı bizleri bu servise Bozulan cihazınızda olan sorunlar profesyonel ekip tarafından denetlendikten sonra oluşacak masraflar belirtilir. Böylelikle sorun yaşamadan tamir ve onarım için gerekli masraf hakkında bilgiye sahip olursunuz.

Ariston su ısıtma servis elektrikli ve ısı pompalı termosifonlarda oluşan ısı artışını engeller. Boylerler, oda termostatları tamiri Ariston su ısıtma servis tarafından kusursuz şekilde yapılmaktadır. Ortaya çıka bilecek sorunları minimuma indiren bu hizmet için belirlenen fiyatlar çok uygundur. İstediğiniz durumda Ariston servisi ustalarının uzman tavsiyelerine sahip ola bilirsiniz. Destek hattı sadece servis çağırmak için değil sorunlar zamanı yardım için de vardır. Ariston şirketi için önemli olan kullanıcıların sorunlarının çözüme ulaşmasıdır.

Solar Sistem Servis

Günümüzde dünyada birçok yenilenebilir enerji kaynakları vardır. Ayrıca sık kullanılmaya başlamaktadır. Ariston Thermo Group şirketi de müşterilerini düşünerek Solar sistem ısı cihazlarını üretime başlamıştır. Tasarruf yapmakta fayda sağlayan solar sistem cihazları Ariston Solar Sistem Servis tarafından onarılır. Bu cihazlar yılda en az 2 defa Ariston bakım servisi tarafından denetlenmelidir. Böylelikle güneş enerjisi ile depolanan bu cihazlar size uzun yıllar hizmet ede bilir. Isıtma cihazları insan hayatı için tehlike yaratabilecek düzeydedir. Bundan dolayı hiçbir zaman cihazları kendi başınıza tamir etmeye kalkmayınız. Bu hem sizin hayatınız hem de alete deye bilecek ziyan açısından zararlıdır.

Ariston servis uzmanları sizin sadece bir telefon uzağınızda olacaktır. Servise bildirerek gerek tamir gerek ise bakım için yardım isteye bilirsiniz. Ariston bakım servisi fiyatları genellikle sabit olur ve bazı hızmetler ücretsiz şekilde sunulmaktadır. Tüm bunları Ariston sitesinden ve destek hattı sayesinde öğrene bilirsiniz.

Ariston Servisi Özelliği Nelerdir?

Ariston servis sayısız pozitif özelliklere sahiptir. Bunlardan en önemlisi görülen işlerin profesyonel uzmanlar tarafından yapılmasıdır. Bu sizin cihazınızın tamir ve bakımını emin ellere bırakacağınız anlamına gelir. Ariston servisi tamir için gereken tüm parçaları kendinde bulundurur. Böylelikle kısa ve hızlıca bulunan problemli parçalar yenileri ile değiştirile bilir. Düzenli bakım işlemleri için Ariston ısıtma servisi seçmeniz cihazınızın ömrünü uzatır. Avrupa’nın en önde giden markalarından olan Ariston sunduğu Ariston servis ile rakiplerine şans tanımıyor.

Siz de bu markadan kullanıyorsanız servis kullanımından yararlana bilirsiniz. İnovasyon kendini Ariston servisi özelliklerinde de gösteriyor. Her geçen zaman yeni bilgilerin bulunduğu dünyamızda tamir işlemleri eskisinden daha kolay. Şirketin üzerinde çalıştığı yenilikler ürünlerin yeni modelinde kendini gösteriyor. Ancak siz bunları Ariston bakım servisi sayesinde kullandığınız cihazlarda da göre bilirsiniz. Mobil telefonunuza kurulan yeni uygulamalar ile ürünün sistemini idare ede bilirsiniz. Ariston bakım servisi eskimiş cihazınızdan gele bilecek sağlık sorunlarına karşı mücadele ediyor.

Sizi kaygı ile koruyan bu servis insan hayatını her şeyden üstün tutmaktadır. Markanın değerlerinden biri olan saygı kendini müşteriler iletişim zamanı gösteriyor. Ariston servisi sadece evleri değil müşteriler ile şirket arasındaki ilişkiyi de sıcak tutmaktadır. İşçi alımlarında titiz davranan şirket servis elemanlarını seçerken de aynı politikayı uygulamakta. Neticede evlerde hizmet yapan servis elemanlarımız da müşterilerle iyi ilişkiler kura biliyor. Uzmanların tasarladığı Ariston cihazları insanların kendilerini mutlu ve özgür hisse etmesini sağlar.

Tamir ve bakım hizmetleri kullanıcıların bu konforunu daha da doyasıya yaşaması için çabalamakta. Ariston şirketinin mükemmel cihazlardan sonra Ariston servis işletimini uygulaması ile tüm sorunlar sonlanmaktadır. Müşteriye uygun fiyat şartları da bu bakımların düzenli yapılmasını engellememektedir. Hızlı, rahat, güvenli hizmet sunan Ariston bakım servisi kullanıcıların vazgeçilmezi haline geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA