Üsküdar Beyaz Eşya Servisi

08.06.2021
142
Üsküdar Beyaz Eşya Servisi

Üsküdar Beyaz Eşya Servisi

Kombi arızaları için tıklayınız.

Üsküdar Beyaz eşya servisi anlamında, uzman servis elemanları ile ev ve iş yerlerinde beyaz eşyalarda yaşanan sorunlara aynı gün müdahale ederek sorunları çözüme kavuşturmaktadırlar.İşletmemiz gün geçtikçe büyüyen beyaz eşya servislerinden biridir. Markasını en iyi şekilde temsil eden servis, sürat ve kaliteli hizmet anlayışı ile hareket ederek bölgedeki diğer servisler içinde ön plana çıkmayı başarmıştır. Anadolu yakasında Sancaktepe mahallesi sakinlerine hizmet veren Mentorel Teknik Servis, kaliteli hizmet anlayışı ve uygun fiyat garantisi ile tercih edilen servislerden biri olmayı başarmıştır.

Günlük kullanımdaki vazgeçilmez cihazlarınızın arızalarının çoğu, kullanma kılavuzunu okumayan kullanıcıların hatalarından dolayı oluşmaktadır. Bu nedenle hangi marka olursa olsun cihazlarınızı kullanmadan önce kullanma kılavuzunu okumak gerekir. Cihazlarınız arıza yaptığı takdirde İşletmemiz ile iletişime geçilmeli ve teknik destek alınmalıdır. Bulunduğu lokasyonda kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hizmet veren Üsküdar Beyaz eşya Servisimiz, konusunda uzman sertifikalı personeli ve evde servis anlayışı ile ürünler için gerekli olan yedek parçayı müşterinin ikametinde değiştirmekte hatta gerekli tüm teknik desteği evde vermektedir. Bu sayede ürün günlerce serviste beklememekte ve ürün kullanıcılarının da işleri aksamamaktadır. Ayrıca, uzman personel, müşterinin adresinde ürünlere bakım hizmeti de vermektedir.

Beyaz eşyalar her evin olmazsa olmazlarındandır. Tüm bu cihazların montajı, bakımı ve arıza durumunda tamiratını yapan, İstanbul’da Üsküdar Beyaz eşya servisi hizmet veren Mentorel Teknik adındaki servisimiz tüm beyaz eşya grubundaki ürünlerin tamiratı ile ilgilenmektedir. Profesyonel anlamda hizmet veren uzman kadrosu ile  firmamız gün içerisinde ve garantili hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Bulunduğumuz mevcut ilçe ve yakın semtlerden web sitemizden talep oluşturarak veya irtibat telefonlarımızı arayarak randevu yolu ile servis kaydı oluşturabilirsiniz.

 

Üsküdar beyaz eşya servisi Hızlı Servis Kesin Çözüm

 

Evlerde ya da iş yerlerinde bulunan buzdolapları için herhangi bir arıza ya da sebebi anlaşılamayan çalışmama durumunda buzdolabı servisi çağrılmalıdır. Çağrı yapılan yere en yakın olan ekip adrese yönlendirilmekte ve böylece zamandan tasarruf edilmektedir. Arızanın sebebini kesin olarak tespit eden ekip gerekli yedek parçaları yanlarında getirerek arızayı kısa sürede çözmektedir. Cihazın servis alanına götürülmesi gereken durumlarda nakliye hizmeti de servis elemanları tarafından yapılmaktadır. Kısa süre içinde arızası giderilen buzdolabının çalışıp çalışmadığı adrese teslim edilmeden önce servis alanında test edilmektedir. Sizlerden fiyat onayı alındıktan sonra onarılan tüm cihazlar adresinize geri getirilmekte ve gerekli ise kurulumu da burada ekip tarafından yapılmaktadır.

 

Çamaşır ve Bulaşık Makineleri Arızaları

 

Bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi gibi su tesisatına bağlı olan cihazların arızaları çoğu zaman kullanım hatası veya yıllarca sıkça kullanımdan kaynaklı olabilmektedir. Bu sebeple çamaşır makinesi servisi çağırılması durumunda gelen ekip bu konuda tecrübeli olan kişilerden oluşmaktadır. Müşteriyi kullanım ve servis sonrası hakkında bilgilendirebilecek düzeyde donanıma sahip teknik ekibimiz gerekli uyarıları tarafınıza yapacaktır.

Bulaşık makinesi servisimiz makinenizde oluşan arızanın sebebi kullanım hatası kaynaklı ise bu konuda almanız gereken önlemleri sizlere anlatmakta ve arızanın kaynaklanmaması için yapmanız gereken uygulamalar konusunda eğitimler vermektedir. Teknik ekiplerde bulunan her personel alanında uzman ve tecrübeli kişilerdir. Servis çağrısı yapıldığında gerekebilecek tüm alet ve ekipmanlar ile adrese gitmekte ve sorunu en kısa sürede çözmeye odaklanmaktadırlar.

Üsküdar Beyaz Eşya Servisi Yedek Parça

 

Evlerimizde hayatımızı kolaylaştıran beyaz eşyaların, çeşitli teknik nedenler ve kullanıma bağlı olarak bazı parçaları işlevlerini yitirmekte ve çalışamaz hale gelmektedir. Sorunlu parçalar yapılan kontrollerin ardından tespit edilerek değiştirilmesi ve bakımlarının gerçekleştirilmesi, beyaz eşyaların daha uzun ömürlü kullanılmasına olanak tanımaktadır. Firmamız, tüm marka ve modellerdeki beyaz eşyalara, beyaz eşya servisi sunmakta olup profesyonel kadrosu ile her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda bulunmaktadır. Servisimizde teknik bakımda ve tamirde kullanmak üzere bulundurduğumuz orijinal yedek parçalar kullanılmakta ve eşyalarınızın ilk gün ki performansı ile tekrardan çalıştırılması sağlanmaktadır. Kullanılan beyaz eşya yedek parça modelleri, farklı zaman dilimlerinde üretilmiş tüm beyaz eşyalar için geniş bir yelpazeye sahiptir. Marka ve modeli fark etmeksizin ihtiyaç duyduğunuz tüm beyaz eşya yedek parça ve modellerine firmamız üzerinden anında ulaşabilirsiniz.

 

– Hızlı ve Güvenilir Ekip:

 

Alanında uzman ve deneyimli kadromuz, profesyonel servis hizmeti sunmakta olup, yaşadığınız sorunları kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. Ekibimiz genellikle yerinde servis hizmeti vermektedir ve beyaz eşya yedek parça değişimi anında yapılmaktadır. Çok zorunlu olmadığı takdirde beyaz eşyalarınız servisimize getirilmeden bulunduğu yerde tekrar çalışır hale getirilir.

 

– Buzdolabı Yedek Parça:

 

Voltaj düşmesi veya yükselmesi, tesisat sorunları, kullanıma bağlı ortaya çıkan sorunlar ve diğer nedenlerde dolayı buzdolaplarının çeşitli yedek parçaları hasar görmekte ve çalışmaz hale gelmektedir. Sağlığımız açısından büyük bir öneme sahip olan buzdolaplarının bakımı ve buzdolabı yedek parça değişimi firmamız tarafından itina ile gerçekleştirilir. Teknik arızanın hangi alanda ve hangi yedek parçadan kaynaklandığı uzman ekibimiz tarafından tespit edilerek hızlı bir şekilde buzdolabı yedek parça değişimi yapılır ve yaşadığınız mağduriyet ortadan kaldırılır. Farklı marka ve modellerdeki tüm buzdolaplarının, buzdolabı yedek parça seçenekleri firmamız bünyesinde bulunmaktadır.

Üsküdar beyaz eşya servisi olarak garantili hizmet veriyoruz.

– Çamaşır Makinesi Yedek Parça:

 

Şebeke sularının kireçli olması, voltaj değişimi ve kullanıma bağlı olarak kaynaklanan sorunlarda gerekli çamaşır makinesi yedek parça değişimi tespit edilerek gerçekleştirilmektedir. Farklı marka ve modellerdeki makinelerin tüm yedek parçaları temin edilmekte olup, zorunlu olmadığı takdirde çamaşır makinesi yedek parça değişimleri yerinde yapılır. Ekibimiz makinelerin diğer parçalarını da detaylı incelemeden geçirerek makinenizi verimli bir şekilde kullanabilmeniz için çalışmalarını tamamlamaktadır. Müşteri hizmetlerimizden diğer ekipman bilgilerine istediğiniz zaman ulaşabilir ve sahip olabilirsiniz.

 

– Bulaşık Makinesi Tamiri:

Siz değerli müşterilerimize firmamız profesyonel bir bulaşık makinesi yedek parça değişimi ve tamir hizmeti sunmaktadır. Makinelerin elektronik aksanlarından aksesuar parçalarına kadar, makinelerde ihtiyacınız olan tüm yedek parça seçenekleri firmamız bünyesinde yer almaktadır. Farklı marka ve modellerdeki tüm bulaşık makinesi yedek parça ve hizmetlerinden yararlanmak için iletişim kanallarımızdan bizimle istediğiniz her an iletişime geçebilir, müşteri memnuniyeti odaklı bir servis hizmeti alabilirsiniz.

İletişim

Üsküdar Beyaz Eşya Servisi denilince akla gelen ilk servislerden biri olan ve İstanbulluların güvenilir ve vazgeçilmez adresi Mentorel Teknik Servis kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını birlikte sunmaktadır. Servisimizden yararlanmak için telefon numaraları ile iletişime geçilmelidir. Telefon kapandıktan sonra, verilen sürede eve gelen servis elemanları Cihazlarınızı en kısa sürede tamir etmektedirler. Ayrıca internet sitesi üzerinden de firma ile iletişime geçilerek servis talebinde bulunulabilir. Servis verilen buzdolabı, Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, derin dondurucu ve ankastre ocak gibi beyaz eşya ürünleridir. Firma tamir ettiği ürünlere uygun fiyat ve 1 yıl servis garantisi vermektedir.

Ümraniye beyaz eşya servisi için tıklayınız.

Ataşehir beyaz eşya servisi için tıklayınız.

Kadıköy beyaz eşya servisi için tıklayınız.

Çekmeköy beyaz eşya servisi için tıklayınız.

Sancaktepe beyaz eşya servisi için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Üsküdar Vestel Servisi, Vestel servis başlıklı makalemizde Üsküdar Vestel Servis, Vestel servis ve Vestel yetkili servis hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA