Üsküdar Beko Servisi

Arçelik arızaları için tıklayınız.

2005 yılında İstanbul/Üsküdar ilçesinde servis hizmeti vermeye başlayan Üsküdar Beko Servisi, kaliteli hizmet anlayışı ve uygun fiyatlarla hizmetlerini sürdürmektedir. Tamamı iş güvenliği eğitimi almış sertifikalı teknisyenlerden oluşan personel kadrosu ile Mentorel Teknik servisi olarak hizmet vermektedir. Beko markası Türkiye’de olduğu kadar dünyada da tercih edilen bir marka haline gelmiştir. beyaz eşyalar bazen kullanıcı hatasından, bazen de teknik nedenlerden dolayı arıza yapmaktadır. Cihaz arızalandığı zaman hiçbir şekilde cihazı kendi başınıza arıza gidermeye çalışmadan teknik servise haber vermeniz gerekir. Arıza yapan Beko beyaz eşyalar hızlı bir şekilde ve uygun fiyat avantajı ile tarafımızdan tamir edilmektedir.

Üsküdar Beko Servisi Hizmet Kalitesi

Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Beko Teknik Servis, tüketicilere sunduğu kaliteli hizmet ve verdiği güven sayesinde sektördeki liderliğini, korumayı başarmıştır. Yaygın ve köklü servis ağı sayesinde sadece Anadolu yakasında değil İstanbul’un hemen her semtinde hizmet veren Beko servisi, yıllardır tüketicilerin vazgeçilmez tercihi olmuştur. Bu bağlamda hizmet kalitesini sürekli geliştiren servisimiz, tüketicilere en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Parça değişimlerinde 1 yıl garanti veren servisimiz tüketicileri kullandıkları beyaz eşyalar hakkında bilgilendirmektedir. Servis olarak, servis hizmeti sektöründe en önde yer almak, gelişen teknoloji ile birlikte problemlere uzun vadeli çözümler üretmek ve yaşanan arızaların tekrar yaşanmaması adına bilinçli müşteri profili yaratmak için çalışmaktayız.

Üsküdar Beko Teknik servis

Uzman kadrosu ile 7 gün 24 saat hizmet veren bir servis olan Beko teknik Servis, teknik servis kalitesini arttırmak için çalışan personeline yeni çıkan teknolojiler hakkında eğitimler verir. Üsküdar beko servisi personelleri bu eğitimler sayesinde tüketicilere kusursuz bir tamir ve bakım hizmeti sunmaktadır. Evlerde kullanılan beyaz eşyalar zamanla yıpranır ve bunun sonucunda da bakım ve onarım gerektirirler. Bu tamir ve onarım işi, çalışma ruhsatı olmayan servis görünümündeki bir takım kişiler tarafından yapıldığında beyaz eşyalar tamir edilmek şöyle bir dursun, tüketicinin cebinden daha fazla para çıkmasına neden olacak şekilde bozulmaktadır. Bu bağlamda Beko Teknik Servis, müşterilerine kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktadır.

Üsküdar’da faaliyet gösteren Beko teknik servisimiz ile en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. Özellikle tamir konusunda 2005 yılından bu yana sayısız hizmeti bulunan ve köklü bir teknik servis olan Üsküdar Beko servis kaliteli ve hızlı hizmetin adresi olmaya devam etmektedir.

Genellikle sorunsuz ve hızlı bir hizmet anlayışını müşterilerine yansıtan ve bunu misyon edinen firmanın çamaşır makinesi tamiri ve bulaşık makinesi tamiri gibi pek çok hizmeti bulunmakla birlikte, bu hizmetleri çok hızlı bir şekilde vermek için de var gücüyle çalışmaktadır. Genel anlamda teknik servisler kalite ve hız konusunda direkt olarak birbirinden ayrılmaktadır. Bunun asıl sebebi tecrübe ve bilgi eksikliğinden de ileri gelmektedir. Basit gibi görünen buzdolabı onarımı belki de çok karışık bir tamir süreciyle de devam edebilmektedir ve tüm bu süreci iyi tahmin edebilmek ve ona göre tavır takınmak oldukça önemli olmaktadır. Pek çok kişi için zaruri ihtiyaç haline gelen bu cihazlar için hızlı bir teknik servis hizmeti alması gerekir.Bu nedenle Üsküdar Beko servisi olarak bizim de üzerimize düşen müsait vakitleri ayarlamak ve buna göre hizmetler sunmaktır.

Neler Yapıyoruz?

Buzdolabı tamiri yapmak adına pek çok işlemden geçirilen buzdolaplarına bir analiz yapılır ve sorunları tespit edilir. Özellikle eski makinelerde buzdolabı motorlarında veya buzdolabı sensörlerinde yaşanan sorunlar sıklıkla görülür. Bu sorunları hızlı bir şekilde çözmek adına buzdolabı tamiri gerektirecek arızaları servis olarak uygun fiyatlara sağlıyoruz. Öte yandan çamaşır makinesi gibi çok önemli bir beyaz eşyanın da tamirinin hızlı yapılması gerekir. Çamaşır makinesi tamiri için çok farklı sorunların tespiti ve genel olarak çamaşır makinesinin içerisinde yaşanan sorunları tespit etmek önemlidir. Çamaşır makinelerinde masraflı sorunlar özellikle tambur kısmında meydana gelir.

Çamaşır makinesi tamiri için bu tambur ya değiştirilir ya da tamir edilir. Bizler Beko teknik servis olarak bu tarz ağır hasarları tamir yoluna giderek pres kazanlı açılması çok zor olan kazan tiplerinde dahi sizi büyük masraflardan kurtarıyoruz. Bulaşık makineleri de aynı çamaşır makinelerine benzer temizleme üzerine bir mantığa sahiptir. Sancaktepe Beko tamir servisi tercih edildiği taktirde bulaşık makinesi onarım hizmetinin de hızlı bir şekilde uzman kadromuz tarafından gerçekleştirileceğinden emin olabilirsiniz.

Kombi arızaları için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Üsküdar Ariston Servisi, Beyaz Eşya Servisi başlıklı makalemizde Ariston iletişim, Ariston teknik servis ve Üsküdar Ariston Servis hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA