Ümraniye Samsung Beyaz Eşya Servisi

SAMSUNG ARIZA KODLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

Ümraniye Samsung beyaz eşya servisi olarak yedek parça değişimlerini orijinal haliyle yapıyor ve makinelerinizi ilk günkü sağlamlığıyla teslim ediyoruz. Alanında uzman ekibimizin özverili ve disiplinli çalışmasıyla ister ev ister firma ihtiyaçlarınız kısa bir süre içinde tamamlanabiliyor. İşçilik bakımından en hızlı çalışmayı yaparak, uzman kadromuzla gereken analizleri yaparak beyaz eşyalarınızın tamirini gün içinde sağlamaktayız. Güvenilirliği ve güler yüzüyle 7/24 müşteri memnuniyetini odak alan firmamız, her türlü sorununuza pratik çözümler bulacaktır. Her kullanıcının aradığı servis öncesi desteği servis sonunda da sağlayarak, daimi müşteri portföyümüzü artırmaktayız.

Günümüzün teknolojisi geliştikçe ev eşyaları da daha modern bir hal almaktadır. Özellikle beyaz eşyalar sürekli kullanılan ev eşyalarından olup, belirli bir süre sonra arıza yapabilmektedir. Uzun yıllardır faaliyette olan firmamız, servis bakımından kayda değer hizmetleriyle bilinmektedir. Modern teknolojinin nimetlerini sistemlerimize entegre ederek, her türlü beyaz eşya servisinde gereken özeni göstermekteyiz.

Özellikle gün geçtikte pahalılaşan beyaz eşyalar, her aile tarafından özenle korunsa da aksilikler her zaman ortaya çıkabilir. Ki bazı durumlarda ufak bir parça değişimi bile onlarca liraya bedel olabilir. Bu nedenle elde olmayan hasarlar için işinin ehli bir firmaya tamir yaptırmalısınız. Firmamızın yasal mevzuatlara uygun çalışma prensibi ve iş ahlakı ile garantili hizmeti sağlamaktadır. Beyaz eşya denince akla ilk olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı veya kurutma gelebilir.

Profesyonellik ilkemiz

Fakat bunun yanında, Kurutma makineleri de her evin bir nevi kalbi diyebileceğimiz cihazlardır. Çamaşır makinesi ve kurutma makinesi hepsi birbirini tamamlayıcı eşyalar olduğu için hızlı tamir ilkesiyle gereken önemi göstermekteyiz. Tamirin yanında eşyalarınızın bakım ve onarımını da sağlayarak, sizlere uzun ömürlü eşya garantisini vermekteyiz. Uzun yıllar kullanılan beyaz eşyalar sağlam çalışıyor gibi görünse de doğal olarak toz biriktirmekte ve paslanmaya neden olabilmektedir. Bu gibi basit nedenlerle bile arıza söz konusu olabilir.  Siz de Ümraniye Samsung beyaz eşya servisi hakkında fiyat ve detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Kadınların olduğu kadar erkeklerin de yardımcısı olan bu makineler çok fazla kullanılmaktadır. Özellikle yalnız yaşayan erkeklerin de çok tercih ettiği eşyalar insanların hayatlarını kolaylaştırmaktadır. İşte her evin zorunlu ihtiyacı olan bu eşyaların bozulması can sıkıcı olabilmektedir. Samsung bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın gibi yaşamın her anında kullanılan bu eşyaların bozulması sonucu haliyle teknik servisten yardım istenir. Güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmet vermesi ile bilinen Ümraniye Samsung beyaz Eşya Servis, emsallerinin içinde ön plana çıkmaktadır.

Samsung Beyaz Eşya Yetkili Servis

Kalitesiyle göz dolduran Samsung markası, beyaz eşya konusunda çığır açan teknolojileriyle evlerin ihtiyacı olan her şeyi üretmektedir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi dahil birçok eşyaya teknolojik yenilikler ekleyerek, modern yapıdaki ürünlerini insanlara sunmaktadır. Haliyle eşyalarıyla ön plana çıkan marka, yetkili servisiyle de insanların her daim hizmetine koşmaktadır. Birçok ürün üretilirken uzun yıllar garanti hizmeti verilir. Fakat bazen olası zararlar büyük olabildiği için tamir süresi de uzayabilmektedir.

Samsung beyaz eşya yetkili servis, bu ürünleri üretirken yedek parçalarını da depolarında tutmaktadır. Gerekli firmalara bunları göndererek, tüm dünyada markasının popülaritesini arttırmaya devam etmektedir. Firmamız da Samsung kalitesinde çalışarak, yeni nesil eşyalara gereken özeni gösteriyor. Orijinal parçalarla yapılan tamiratlar sayesinde, makinenizin performansında azalma olmazken daha güçlü ve efektif çalışarak ömrünü uzatmaktadır. Verdiğimiz servis hizmeti garantili olup, doğal hasarlarda yine aynı gün müdahale ederek, hiçbir işinizin aksamasına neden olmuyoruz.

Bozulmayan makine yoktur

Özellikle 5-6 sene performansından ödün vermeyen makineler, elektrik ile çalıştığından dolayı güçlü akımlara olan dayanıklılığı azalmaktadır. Nem, sıcaklık, buhar vs. birçok şey makinelerin çalışmasında performansını azaltan unsurlardandır. Tüm görevlerini zamanında yapan personellerimiz ve mühendislerimiz eşliğinde hatası olan tüm parçaları detaylıca inceliyoruz. Makinenin her aksamını kontrol ettikten sonra yapılacakları ve gerekli ücreti size detay halinde sunuyoruz. İş disipliniyle hareket ederek, gün içinde birçok onarım yapabildiğimiz gibi servisimizin kalitesinden de ödün vermiyoruz.

Alanında gerekli eğitimleri almış çalışanlarımız Samsung özverisiyle müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Üstelik yüzleri daha da güldürebilmek için daha makul fiyatlarla bütçenizi de sağlama alıyoruz. Doğru, zamanında ve anında tespitlerin yanında tamir sonrasında da yapılması gerekenleri ve makinenin nasıl daha verimli kullanılması gerektiğini sizlere anlatmaktayız. 15 yıllık bilgi ve birikimimizden yola çıkarak, İstanbul’un güzide semtlerine en kaliteli hizmeti götürmek için çabalamaktayız. Bunu ise kaliteyi hedef alarak yapmaktayız. Kalitesiz kullanılan yedek parçalar makinenizi bozabileceği gibi ömründen de çalacaktır. Aynı zamanda enerji verimliliğini azaltarak, faturalarınızda yükselmelere neden olacaktır. Firmamız orijinal yedek parçaları sayesinde sizi sıkıntıya sokabilecek her türlü detaydan kaçmaktayız. İşçiliğimiz ve sağladığımız parçalara da garanti süresince ücretsiz destek sağlayarak, sizleri tekrar tekrar masraf yaşamaktan kurtarıyoruz.

Ümraniye Samsung Beyaz eşya Servisi neler yapar?

Buzdolabı genellikle uzun yıllar kullanılabilse de bazı durumlarda ısı sorunu ve buzlanmalar yaşanabiliyor. Bunlar ufak gibi görünen sorunlar olsa da ilgili parçaların sizi zora sokabilir. Samsung buzdolabı servisinden biri olan firmamız, gün içinde İstanbul’un birçok yerinde dolaşan gezici ekibimiz ile siz arar aramaz yola koyularak, yerinde inceleme de yapmaktadır. Böylelikle hasar tespiti konusunda daha hızlı davranarak, zamandan tasarruf etmekteyiz.

Neresi olursa olsun, ister iş yeri ister ev, mesafe fark etmeksizin yardımınıza koşmak için hazır beklemekteyiz. Sizde buzdolabınızın bozulduğundan şüpheleniyorsanız bazı tavsiyelerimiz bulunuyor. Eğer derecesini değiştirdiğiniz takdir de buzlanma sorunuyla baş başa kalıyorsanız bir servis çağırabilirsiniz. Yeteri kadar boşluk bulunmasına rağmen fazla erzakları soğutmuyor ise ve bir ısı dengesizliği görünüyorsa şüphelenmeye başlayabilirsiniz. Diğer yandan süt ürünleri ve meyveler de hızlı bozulmalar yaşanıyorsa erken tespit faydalı olacaktır. Ayrıca herhangi bir arıza, buzdolabı her zaman açık eşyalardan biri olduğu için son zamanlarda faturaların kabarık gelmesinin de nedeni olabilir.

Bazı durumlarda sebepler çok masum görünebilir fakat makinenin kaldıramayacağı durumlar yangına sebebiyet verebilir. Hem maddi hem manevi bir kayıp yaşamamak için firmamızın orijinal yedek parça servisinden destek alabilirsiniz. Buzdolabı kompresör arızası ise yaşanabilecek olası sorunlardandır. Ayrıca en pahalı aksamlardan birisidir. Eğer bu yaşanırsa samsung marka buzdolabınız çalışsa bile soğutma işini yapamayacaktır. Bozulmalar ise ortalama 5-7 yıldan sonra gerçekleşmektedir. Siz de uygun fiyata en kaliteli kompresör tamiri ve yedek parça değişimi için bizi arayabilirsiniz. Uygun fiyatlardan temin edilen parçalar, daha az karla müşterilerimize uygun fiyatlardan sağlanmaktadır. Bu sayede evin olmazsa olmazı diyebileceğimiz buzdolabınızı daha az maliyetle tamir ettirebilirsiniz. Eğer buzdolabında rüzgar esme şeklinde bir ses geliyorsa yine fan değişimi için bizlerden destek alabilirsiniz.

Samsung Çamaşır Makinesi Servis

Kirli çamaşırlar özellikle kalabalık ailelere başbelası olabiliyor. Aileler ufak makinelerin kısıtlı kapasitelerinden kurtulmak için daha geniş hacimli ve daha pahalı ürünlere yönelebiliyorlar. Fakat daha kaliteli ürünlerin bakımı da kaliteli olmak zorunda oluyor. Arızalı makineler kendilerini çabuk gösterebiliyorlar. Örneğin yıkanan eşyalardan kirlerin kolayca çıkmaması ve temizlik sırasında makineden çok ses gelmesi arızanın habercisidir. Çamaşır makinesinin suyunu boşaltamaması ise yaygın durumlardan biridir. Bu sorunun nedeni hortumun veya filtrenin tıkanmış olması olabilir. Filtre ve hortum temizliğinin sırası gelmiş ise bizi arayabilirsiniz.

Çok gürültünün sebebi ise rulman arızasıdır. Tambur yatak gövdesinin gevşeyebileceği gibi kazan ve tambur arasında sıkışmalar olabilmektedir. Ümraniye Samsung beyaz eşya servisi pres kazanlarının değişmesine gerek kalmadan her çeşit arızanın giderilmesinde yardımcı olmaktadır. Rezistans tamiri, ısıtıcı kontrolü, tambur sorunları ve sallanmaya neden olacak amortisör sorunlarını gün içinde hızlıca onararak, sizlere teslim etmekteyiz. Taşıyıcı ayak, bağlantı cıvataları, askı yayları makinenin sarsıntılı çalışmasına neden olabilir. Tüm bunları uzun yıllardır faaliyet gösteren servis firmamızdan uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz.

Ümraniye Samsung Beyaz Eşya Servisi garantili hizmet

Çamaşır makineleri kapsamlı araçlar oldukları için kendi başınıza onarım yapmanızı tavsiye etmemekteyiz. Firmamızın teknolojik araçlar ve modern ekipmanlarıyla yapılan onarımlar daha güvenli ve garantili olmaktadır. Benzer bir soruna karşı yanlış teşhis koymak pahalı masraflara yol açabilir. Bazen de kullanılamaz hale getirebilir. Bir çamaşır makinesi arızasının onlarca nedeni olabilir. Örneğin deterjan çekmecesinden su kaçırabilir. Ya da makine deterjan almıyor olabilir. Bu iki sorunun nedeni deterjan çekmecesinde bir çatlak, oynama, su basıncının fazla gelmesi ve yuvasından çıkması olarak yorumlanabilir.

Bazen yanlış deterjan kullanımı bile makine ömründen büyük ölçüde çalabilir. Özellikle su basmaları sık yaşanan sorunlardandır. Giriş hortumlarında çatlak veya patlama yaşanması durumunda firmamızı arayarak yedek parça değişimi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Görünen sorunlar olduğu gibi görünmeyen sorunlar en büyük derttir. Kesin bir teşhis için firmamız saatlerce çalışıp, detaylı rapor çıkartmaktadır. Hem yeni gibi hem de performansını arttıracak yöntemleri kullanarak ve bunu cebinizi yakmadan yaparak, temiz çamaşırlara merhaba diyebilirsiniz. Her türlü sorun, tavsiye, öneri ve istekleriniz için web sitemizdeki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Samsung Beyaz Eşya  Servisi gün içerisinde servis desteği

Yaşamın her döneminde ve her anında beyaz eşyalara mutlaka ihtiyaç vardır. Bu nedenle beyaz eşya sektörü sürekli canlı kalacak olan bir sektördür. Ev işlerinde kadınların en büyük yardımcısı olan buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri ve kurutma makineleri olmasaydı ev işleri çok yorucu ve zor olacaktı. Bir çamaşır makinesinin yıkadığı çamaşırı, bir kadın maalesef çok uzun sürede yıkayabilir. Yorgunluk ve su israfı da yanına kar kalır. Makineleriniz evin bütçesine çok fazla destek olmaktadır. Ancak, bakımı yapılmayan ve bozulan makinelerinizi bütçeye destekten çok köstek olur ve büyük zararlara neden olur. Ümraniye Samsung Beyaz Eşya Servisi arıza anında hemen başvurulacak olan servislerden biridir. İşletmemiz son derece profesyonel olarak garantili bir şekilde Samsung beyaz eşya servisi hizmeti vermektedir.

Yediden yetmişe herkesin işini kolaylaştıran bu cihazlar, bir düğmeyle her işi yapmaktadırlar. Bu sayede çalışan kadınlar kendilerine daha fazla zaman ayırabilmektedir. Çok kısa sürede teknolojik gelişmeye ayak uyduran cihazların akıllı marka ve modelleri çıkmıştır. Samsung Beyaz Eşya Servisi, her marka ve modeldeki cihazların  tamiri için çalışan teknik personeline sürekli eğitimler vererek, teknolojiyi yakalamayı başarmıştır. Arıza olduğunda kesinlikle kurcalanmamalı ve en kısa sürede bir teknik servis çağrılmalıdır. Uygun fiyat avantajı ve kaliteli hizmeti ile müşterilerin her türlü ihtiyacını karşılamaktadır. Müşteri odaklı olarak hizmet veren bu servis Ümraniye sakinleri tarafından tercih edilen bir servistir. Servisimiz, değiştirdiği orijinal yedek parça için kanuni mevzuata uygun olarak garanti vermektedir.

Kombi arızaları için tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Ümraniye Regal Servisi, Beyaz eşya servisi başlıklı makalemizde Regal servis, Regal servis Ümraniye ve Regal yetkili servis hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA