Ümraniye Electrolux Servisi

İstanbul’un tüm semtlerinden, arızalanan ve bakımı gelen beyaz eşyalar için Ümraniye Elektrolux servisi çağrı merkezimiz aranarak servis imkânından yararlanılabilir.  her çeşit ve modeldeki beyaz eşya ürünün servis hizmetini yapabilmektedir. Ümraniye Elektrolux Servis, uzman teknisyenler ve firmadaki tüm personelin katkılarıyla, çalışılan tüm müşterilerden olumlu geri dönüş almış bir firmadır. Firma, daha iyi ve daha kaliteli hizmet verebilmek için çalışmaktadır. Kalite standartları dâhilinde beyaz eşyanın kapasitesine eşdeğer anlamda bakım ve onarım işlemleri yapılarak, tüketicilere cihazların teslimi yapılmaktadır. Verilen tüm hizmetler güleryüz, kalite ve güven dâhilinde olup, çözümsüz bırakılan bir sorun bulunmamaktadır. Markanın verebileceği teknik servis hizmetine en yakın servis hizmetini veren firma, cihazların onarımını orijinal yedek parçalarla yapmaktadır.

Elektrolux Servis Hizmetlerimiz

Teknik servisler her zaman için güvenilir hizmetin adresi olmak zorundadır. Özellikle çalışan kişilerin beyaz eşyaların bozulması hayatını günlük yaşamda kabusa çevirmektedir. Bu nedenle cihazların tek seferde sorunsuz bir şekilde tekrar tekrar adrese gidilmeden tamir görmesi çok önemlidir. Mentorel Teknik servis olarak bu kalitede hizmeti yıllardır müşterilerimize sağlamaktayız.Kullanılan yedek parçalar ve yetki belgelerinin tam oluşu da bir teknik servis için olmazsa olmazdır. Ümraniye Elektrolux servisi olarak ilk günden beri kalitenin adresi olmaya devam ediyor, müşteri ilişkilerini önemseyen bir tamir ve bakım servisi olmayı sürdürüyoruz. Bünyemizde bulunan çalışma arkadaşlarımız ile çamaşır makinesi tamiri gibi çeşitli beyaz eşyaların tamirini yaparak en iyi şekilde hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Bunların yanında büyük ve hassas olan buzdolabı tamiri ve bulaşık makinesi tamiri hizmetleri de uygun fiyatlara sağlıyor, hem de parça desteğiyle birlikte 1 yıllık servis garantisi sağlıyoruz.

Genellikle bir beyaz eşyanın bozulması eskimesinden ileri gelse de bazen gözden kaçan ufak detaylar yüzünden de olmaktadır. Bunların başında bize çamaşır makinesi servisi için başvuranların çoğunda karşılaşılan bozuk para sıkışmaları, su sızdırmaları veya tambur sorunları gelmektedir. Bu tür sorunlar kullanıcıların çok karşılaştığı sorunların başında gelmektedir ve çamaşır makinesi tamiri için de oldukça bilinen sorunlar olmaktadır. Bu ve benzeri arızalarınız için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilir, servis yazdırabilir, parça temin edilebilirsiniz

Ümraniye Elektrolux servisi

hizmetine başvuranlar arasında bulaşık makinesi için de çamaşır makinesine benzer sorunlar nedeniyle bulaşık makinesi tamiri hizmeti alanlar olmaktadır. Genelde içerisindeki sepetlerin bozulması, su giderlerinin arızalanması veya deterjanı kullanamaması, ısıtmaması gibi sorunlar da bulaşık makinesi servisimiz için sık karşılaşılan sorunlar olmaktadır. Bulaşık makinelerinin kullanımı hassas olduğundan dolayı bulaşıklara da zarar vermemesi ve temiz yıkaması için bilinçli kullanılması çok önemlidir. Bir diğer beyaz eşya olan buzdolabı da büyük ve geniş bir alet olmasından dolayı fazla sıkıntılar yaşayabilmektedir. Mıknatıslarının bozulması ve tamir ihtiyacı hissetmesi de sıklıkla karşılaşılır. Buzdolabı tamiri için özellikle buzdolabı motorunun büyük önemi vardır. Motorlar genellikle eskiyen makinelerde artık işlevini kaybettiğinden buzdolabı tamiri kaçınılmaz olmaktadır. Ümraniye Elektrolux servisi olarak tüm bu sıkıntıların üstesinden en iyi şekilde geliyoruz. Kullanıcıları bilgilendirmek ve onlara en iyi hizmeti sunmak adına değişik kampanyalarımız ve kaliteli hizmetimiz için bizi takip ediniz.

 

Electrolux markası, kullanıcıların bir beyaz eşya ürününden maksimum faydayı sağlamasını amaç edinmiş ve geniş servis ağı ile kullanıcıların tercih ettiği markalardan biri olmuştur. Electrolux servisi olarak hizmet veren servislerin en önemli özelliği kaliteli servis hizmeti anlayışı ile hizmet etmesi ve kullanıcılara gerçek anlamda profesyonel hizmet vermesidir. Elektrolux Servis olarak Ümraniye semtinde ve genel olarak İstanbul’un diğer semtlerinde aynı şekilde hizmet veren beyaz eşya servisidir. İşletmemiz servis hizmetinde kullandığı son teknoloji ürünü cihazlar ile arızalanan beyaz eşyanın problemini hemen tespit etmekte ve en kısa sürede çözüm önerisi sunmaktadır.

Neden Mentorel Teknik Servis?

Electrolux marka beyaz eşya ürününe sahip olan tüketiciler, bu ürünleri ile ilgili yaşadıkları herhangi bir sorunda Elektrolux Servisimiz ile irtibata geçmektedir. Servisin vermiş olduğu kaliteli ve güler yüzlü hizmet sayesinde tüketiciler memnun kalmaktadır. Mentorel Teknik servisi olarak hizmet veren birçok teknik servis içinden, bu kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sıyrılan Elektrolüx Teknik Servis, bir telefon ile kapıya gelip, yerinde bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Ayrıca, değiştirdiği yedek parça için 1 yıl garanti veren servis, İstanbul genelinde tercih edilen servislerden biridir.

Kombi arızaları için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Ümraniye Beko Servisi, Beko Teknik Servisi başlıklı makalemizde Beko Teknik Servis, Beko Yetkili Servis ve Ümraniye Beko Beyaz Eşya Servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA