Taşdelen Mahallesi Regal Servisi

Kombi arızaları için tıklayınız.

Türkiye’nin gün geçtikçe büyüyen markalarından biri olan Regal, aslında bir anlamda Vestel’dir. Aynı kökenden gelen bu iki üründen Vestel adı daha fazla duyulmuştur. Taşdelen mahallesi Regal servisi, Regal ürünlerine servis hizmeti vermektedir. Bu kapsamda, Regal markalı çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, dondurucu ve kurutma makinelerinize  servis hizmeti vermektedir. İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Çekmeköy semtinde, Regal markalı beyaz eşyası olanların en çok tercih ettiği servislerden birisi de Mentorel Servis karşımıza çıkmaktadır. Servis o kadar gelişmiştir ki sadece Anadolu yakasına değil diğer semtlere de hizmet götürmektedir. Müşterilerine daha iyi hizmet vermek için yola çıkmış olan servis, bu yolda doğabilecek tüm ihtiyaçları göz önünde bulunduran bir firmadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti için teknik ve maddi konularda doğru kararlar alan bir firmadır. Bunun yanı sıra bütçe dostu bir yaklaşımla Regal beyaz eşyaların servis hizmetini üstlenmiştir.

Sorunsuz ve güvenli bir tamir işinin avantajı da her zaman için kafanızın rahat olması ve bir yandan da güvenilir bir firmadan hizmet almanın verdiği güven duygusudur. Tüm bunları sağladığımız için Taşdelen mahallesi Regal servisi olarak çok mutluyuz. Bir yandan ün içerisinde ve güvenli bir şekilde, bir yandan da garantili bir şekilde iş yapmak birbiriyle iç içe olduğu sürece en güzel hizmet verilmiş olur. Özellikle beyaz eşyalarda çamaşır makinesi tamiri yapmak genel olarak karşılaşılan bir durumdur. 25 yıldır kullanılan bir çamaşır makinesi onarımı için iyi bir çaba sarf etmekten ziyade deneyimli bir personel gücüne sahip olmakta gerekir. Ancak yeni makinelerde de eskilerinde olduğu gibi benzer nitelikte tamir sorunları baş gösterebilmektedir. Buna örnek olarak pantolon cebinde unutulan bir eşya direkt olarak makinenizin pompasında bir tıkanıklık yapabilir. Bu dikkatsizlik sebebiyle bile çamaşır makinesi tamiri için servis talep etmeniz gerekebilir. Cihazlarınızla ilgili kullanım kılavuzlarınızı lütfen dikkatle okuyunuz.

Taşdelen mahallesi Regal Servisi Hizmet Anlayışı

Bulaşık makineleri için en büyük dezavantaj kalitesiz deterjan kullanmak ve gerekli filtre temizliklerinin yapılmamasıdır. Bu sıkıntıların neticesinde deterjanlar bulaşık makinesine ve bulaşıklara zarar vererek bulaşık makinesi tamiri için zemin hazırlarlar. Gereken filtre temizliklerinin yapılmaması durumunda makinede önce tıkanıklık daha sonrasında içerisinde bulunan parçaların düzgün çalışmaması ve büyük çapta bulaşık yerleştirilmesi sonucu iç kısımdaki parçaların kırılması gibi sorunlar da bulaşık makinesi tamiri için Taşdelen mahallesi Regal servisi hizmeti almaya yetmektedir. Servisimize başvuranların çoğu yanlış kullanımla da olsa kronik olarak makinenin kendi içerisinde yarattığı sorunlar neticesinde bulaşık makinesi onarımı yaptırmaktadır. Bu tarz sorunlarda ve diğer sorunlarda olduğu gibi 1 yıl boyunca servisimiz parça garantisi de sağlamaktadır.

Özellikle son yıllarda artan gıda ihtiyacı ve pek çok model çıkmasından ötürü de buzdolabı kullanımı da artmıştır. Buzdolabı kullanımında en fazla dikkat çeken şey de yaz/kış konumlarının mevsimlere göre doğru tercihlerinin yapılmamasından ötürü tamirlerinin de sıklaşmış olduğudur. Birçok müşterimiz de bu sebeple buzdolabı tamiri hizmeti alarak buzdolaplarında oluşan sorunları bizim aracılığımız ile çözmüşlerdir. Cihazlarınızı bilinçli kullanmanız gerektiğini unutmayınız. Taşdelen mahallesi Regal servisi olarak hızlı ve güvenli bir hizmet sağlıyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi cihazlarınızın tamiri için en doğru adres olarak bir telefon kadar yakınınızdayız. Beyaz eşyalarınız ile ilgili tüm istekleriniz için çalışma saatlerimiz arasında istediğiniz zaman çekinmeden arayabilirsiniz.

Regal Servis İletişim

Haftanın yedi günü hizmet veren Taşdelen mahallesi Regal servisi, uzman teknik servis kadrosu ile kullanıcılarına hizmet vermektedir. Servisimizin müşteri temsilcileri, müşterilere en iyi ve kaliteli hizmeti verebilmek için call center eğitimlerine gönderilmektedir. Bunun yanı sıra gelişen teknolojiye ayak uyduran işletmemiz kendi bünyesindeki servis personeli eğitimlerine önem vermektedir. Regal Servis, Regal markalı beyaz eşyaların servis hizmetini verdiği için aynı şekilde bu eğitimlerden faydalanmaktadır. Bu anlayışla hareket eden firma, yeni gelişen Regal ürünlerinin kullanma bilgisi ve yeni çıkacak olan ürünlerle ilgili arıza tespit ve çözüm eğitimlerine personelini göndermektedir. Firma, Regal markalı ürünlerdeki arızalarda hızlı ve kalıcı çözümler üretmek için var gücüyle çalışmaktadır.

Regal markasını en iyi şekilde temsil eden Mentorel Teknik Servis, hızı ve serviste kalite anlayışı ile bölgede öne çıkan servislerden biridir. Servisten telefon yoluyla faydalanmak mümkündür. Taşdelen mahallesi Regal servisi, telefonu kapattıktan sonra verilen süre içerisinde adrese giden deneyimli kadrosuyla tamir ve bakım işini en kısa sürede tamamlayarak cihazı çalışır durumda tüketiciye teslim eder. Ayrıca, değişecek olan yedek parçayı yerinde değiştirerek cihazın serviste bekleme süresinin de önüne geçer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA