Taşdelen mahallesi Arçelik Servisi

ARÇELİK ARIZA KODLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

2005 yılından itibaren Taşdelen mahallesi Arçelik servisi olarak çıktığımız bu yolda siz müşterilerden aldığımız geri dönüşler sayesinde her geçen gün motivasyonumuzu ve iş gücümüzü artırıyoruz. Giderek artan modernleşme ihtiyacı her evin teknolojik ihtiyaçlarını da arttırmaktadır. Eskiden adı bile bilinmeyen ev aletleri artık evlerde olmazsa olmazlardandır. Buzdolabı, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima ve derin dondurucu gibi eşyalar lüks olmaktan çıktı. Tabi ev eşyalarının çeşitlilik göstermesi, arıza ve bakımlarında çeşitlilik göstermesi anlamına geliyor. Sadece arıza değil aynı zamanda düzenli bakımları da yapılması gerekiyor. Böylelikle eşyalar daha verimli ve daha performanslı çalışabiliyor.

Taşdelen mahallesi Arçelik servisi olarak Türkiye’nin birçok yerinde hizmet veren firmamız, teknolojik ev aletlerinin bakımında ve tamirinde ön plana çıkmaktadır. Hızlı ve sorunsuz tamiriyle bilinen firmamız, her türlü arıza da yardımınıza koşmaktadır. Özellikle mutfağın kalbi olan buzdolabınız, herhangi bir arıza durumunda maddi sıkıntılara ve yiyecek bozulmalarına sebebiyet verebilir. Soğutma sorunları, motor arızası, terleme ve buzlanma sorunları, kapı arızaları, aşırı gürültü yapması, su akıtması ve çeşitli buzdolabı sorunlarında firmamızdan tam destek alabilirsiniz. Gaz sayesinde soğutma yapan buzdolabınızda ya sıcaklık ayarları iyi yapılmamıştır ya da kapı kapanmaması nedeniyle yeteri kadar soğukluk iletmiyor olabilir. Bu gibi durumlarda müdahale etmeden bir servis çağırmalısınız.

Doğru Servis Nokta Tespit demektir

Bazı durumlarda soğutmama durumları bilinçsiz kullanımdan yaşanabiliyor. Örneğin kapasitesi olmadığı halde buzluk bölümüne çok fazla yiyecek doldurulduğunda diğer bölümlere soğukluk iletilememiş olabiliyor. Bazen de kapının fazla açık kalması fanı bozarak buzlanmaya neden olur. Bu da hava kanallarını tıkayarak buzdolabını tamamen bozabilir. Evdeki bir diğer önemli ev aleti ise bulaşık makinesidir. Saatler süren bulaşıkları el değmeden yıkayan bu aletler, arıza nedeniyle ev hanımlarına aşırı yorgunluk verebilir.

Arızaların birçok sebebi olabilir. Örneğin ventil bozulduğunda makine su almaz. Pompa motoru arızasında da fazla suyunu boşaltmaz. Bu arızaların devamında ise makine kısa devre yapabilir. Taşdelen mahallesi Arçelik servisi çağırmak istiyorsanız öncelikle musluğu kontrol etmelisiniz. Su hortumunun musluğu kapalı veya bozuksa sebebini öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Daha sonra gün içinde şehir içi dolaşan firmamızı arayarak anında hizmet isteyebilirsiniz. Böylelikle ister pres kazanları ister normal kazan rulmanları olsun, orijinal yedek parça desteğiyle istediğiniz tamiri Çekmeköy arçelik servisi olarak sağlamaktayız.

Arçelik Yetkili Servis ve Çekmeköy Arçelik yetkili servis

1955 yılında kurulan Arçelik markası, bugün dünya çapında tanınan bir firma olmayı başarmıştır. 30 bin çalışanı ile Romanya, Rusya, Çin ve Pakistan gibi 7 ülkede hizmet sunmaktadır. 18 üretim tesisiyle geçmişten günümüze elektrikli ev aletlerini Türkiye ile tanıştırmıştır. Türkiye’deki Pazar payı yüzde 50’nin üstündeyken Avrupa’da üçüncü büyük şirkettir. Arçelik yetkili servis de haliyle marka ile beraber büyümüştür. Dünyanın birçok yerinde kaliteli ve hızlı hizmetiyle çalışan servisi, müşteri memnuniyetini hat safhaya çıkarmıştır. Ürün tamir yelpazesi çok geniş olup, altında çalışan binlerce elemanıyla sizlere zamandan tasarruf sağlayarak, arıza ile baş başa bırakmıyor. Bulaşık ve çamaşır makinesinin yanında ufak ev aletlerinde de kendini gösteren marka, arıza, bakım ve onarım üçlüsüyle her zaman ilk tercih edilenler arasındadır.

Firmamız ise Arçelik yetkili servis kalitesinden ilham alarak, daima ileriyi hedeflemektedir. Sorunsuz hizmet ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışarak, İstanbul’daki  ilçelerde de Çekmeköy Arçelik yetkili servis ile aynı kaliteyi ayağınıza getiriyoruz. Geniş servis ağımız sayesinde diğer firmaların aksine daha ucuza tamir ve onarım sağlamaktayız. Kapsamlı hizmetimizle gün içindeki programınızda hiçbir aksama olmadan hizmet vermekteyiz. Fiyat performans bakımından verdiğimiz hizmet hem makinenize hem de size iyi gelecektir. Ayrıca garantili onarımlarımız sayesinde başka bir şeyden kaynaklanan sorunlardan yine ücretsiz bir şekilde faydalanabiliyorsunuz.

Güven en önemli ilkemiz

Gün geçtikçe büyüyen firmamız, tesislerini genişleterek, modern cihazlarla hizmet verdiği için her sorunla başa çıkabilmemizi sağlıyor. Üstelik birden fazla cihaz arızasında ve parça arızalarında yedek parça konusunda tam teşekküllü olan firmamız, tamir ve montaj yaparak, makinenizin eskisinden daha iyi çalışmasını sağlamaktadır. Ufak gibi görünen sorunlar bile eşyanızın verimsiz çalışmasına ve fazla fatura yükünü beraberinde getirecektir. Tam performans ile çalışan ekibimiz bazı durumlarda makinenizi almadan tamir gerçekleştirebilmektedir. Bunun için bizi arayarak, makineniz hakkında kısa bir bilgi verebilirsiniz. Bilgi sonunda isterseniz evinize gelerek gerekli incelemeleri yapabilir ve sorunları çözümleyebiliriz. Böylelikle bir gün bile beklemeden önemli eşyalarınızın sebep olduğu sıkıcı durumlarla karşılaşmak zorunda kalmazsınız. Arçelik yetkili servis kalitesinde bir hizmet almak için müşteri hizmetlerimizle irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

Taşdelen mahallesi Arçelik Teknik Servis

Alanında uzman çalışanlarımız ile birlikte Taşdelen mahallesi Arçelik servisi konusunda tecrübelerimizi ön plana çıkarmaktayız. Bilgi alma, inceleme, araştırma ve raporlama aşamaları ile sürekli müşterilerimizi haberdar ederek, eşyaları hakkında bilgi almalarını sağlamaktayız. Adresinize kesintisiz hizmet sağlayarak, güler yüzlü ve iş odaklı personelimizle her türlü soruna pratik çözümler buluyoruz. Saatlerce bekletme, gerektiği sürede teslim edememe ve tamirden sonra arıza devamı gibi sorunları artık aklınızdan çıkarın. Her aşamada gerekli testler yapılarak tamir edilen her türlü cihazınız ve eşyanız için yetkili servisin garantili hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Birçok alanda profesyonel eleman bulundurarak, her bir iş için ayrı personel ayırmaktayız. Bu sayede hem daha dikkatli iş hem de daha sorunsuz tamir sağlanmaktadır. Çalışanlarımız aldığı eğitimler sonrasında iş planlarına dahil olarak, yüksek tamir bilgisiyle kendilerini kanıtlamaktadır. Böylelikle en lüks ev eşyalarınız için bile yüksek performansın tadını çıkarabiliyorsunuz. Yatırımlarımızı sürekli kendimizi geliştirmeye harcayan bir işletme olarak, müşterilerimize sorunsuz deneyimi aktarmayı hedefliyoruz. Bu süreçte gelişen teknolojiden de faydalanarak, zaman konusunda büyük devrimler yaratmaktayız. Müşteri dostu ve iş ahlakıyla diğer firmalara oranla daha bütçeye seslenen fiyatlarımız bulunmaktadır.

Teknik servis seçerken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Öncelikle firmanın gerekli iş yapabilir belgeleri bulunmalıdır. Kalite belgeleri ve mevzuata uygun çalışma prensibiyle gereken desteği hem yasal hem de manevi olarak vermelidir. Fiyattan çok tasarruf etmek için seçilen firmalar eğer işinin ehli değilse makinenize maddi hasarlar verebilir. Bu yüzden tüm işlerinizden geri kalabilirsiniz. Gerekirse firmanın referanslarını ve kaç yıldır, nasıl ve ne ciddiyetle bu işi yaptığını sormalısınız. Birbirinden lezzetli yemekler yapmak, kısa sürede bulaşık yıkamak veya kirli çamaşırları hızlıca temizleyen yeni gibi bir makineye sahip olmak için firmamızdan destek alabilirsiniz. Bir beyaz eşya sadece tamir olduğunda teknik servise gitmez. Her daim tam performansta çalışabilmesi için yıllık bakımlarının da yaptırılması gerekebilir. Hiçbir şey olmasa bile doğal koşullar her türlü elektronik cihazı yıpratmaktadır. Siz de yıllık bakımlarla makinenizin ömrünü uzatmak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz.

Taşdelen mahallesi Arçelik Servisi olarak garantili hizmet veriyoruz

Firmamız sizi her alanda desteklediği gibi satış sonrasında da yardımlarını eksik etmemektedir. Herhangi bir sorun veya arıza karşısında internet sitemizde bulunan Taşdelen mahallesi Arçelik servisi numarasını arayarak hızlıca bize ulaşabilirsiniz. Beyaz eşyaların çeşitli arıza sebepleri olduğundan dolayı yedek parça ihtiyacı da doğabilmektedir. Böyle bir şey karşısında işletmemizin yedek parça satışından da faydalanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini esas aldığımızdan verdiğimiz garanti süresi de hizmetimizin bir kanıtıdır. Yaptığımız orijinal parça değişimleri elektronik eşyalarınızın ömrünü uzatsa da prosedür ve güven gereği garanti sağlamaktayız.

Taşdelen mahallesi Arçelik Servisi İletişim

Birçok ilçede servisimiz bulunduğundan ve aktif olarak dolaşım sağlandığından bizi çok basit bir yöntemle  ineternetten arçelik servis numarası olarak aratıp günün her saati ulaşabilirsiniz. Sonuç odaklı kadromuz ile her işin altından kalkacağımızın garantisini vermekteyiz. Sağladığımız çözümler ise geçici olmaktan ziyade uzun yıllar sizi zorda bırakmayacaktır. Elektronik eşyalar her ne kadar lüks olsalar da bozulmaya meyilli olabiliyor. Bunda eşyanın bir suçu olmasa da anlık olarak giden fazla akım nedeniyle bile kısa devre yapabilmektedir. Bu kısa devreler genellikle belirli bir bölgeyi kapsamaktadır ve tamiri ise kolay ve hızlı olmaktadır. Fakat arızadan şüphelendiğinizde kendiniz tamir etmeye kalkmamalısınız. En ufak yanlış bir hatada arıza diğer parçalara da sıçrayabilir. Daha kötüsü makinede kalıcı hasarlar oluşabileceği gibi yangına da sebep olabilir. Ne olduğundan emin olmak için firmamızın yerinde tespit ve inceleme hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Yaptığımız tespitler sonrasında dilerseniz tesislerimizde onarılması için onay verebilirsiniz. Tesislerimiz oldukça geniştir. Yani eşya bakımında titiz bir insansanız ve tüm eşyaları birden bakıma vermek istiyorsanız kısa bir sürede teslim alabilirsiniz. Bu eşyaların çeşitli arıza kodları bulunmaktadır. Örneğin çamaşır makinesinde yıkama ışıkları, durulama ve sıkma ışıkları yanıp söndüğünde şüphelenmeye başlayabilirsiniz. Buzdolabı ve bulaşık makinelerinde de durum aynıdır. Şüphelendiğiniz şeyleri not edebilir ve bizi arayarak verdiğiniz bilgiler sonucunda sizi yönlendirebiliriz. Uzun yıllardır hafta için her gün Arçelik servisimiz her türlü beyaz eşya ve elektronik cihazlarınızın sorunlarına çözüm olmaktadır. Siz de firmamızın ayrıcalıklı kampanyalarından faydalanmak istiyorsanız hemen bize ulaşın! Arçelik servis numarası için Tel :0216 606 24 19 irtibat numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Arçelik kombi arızaları için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Taşdelen mahallesi Altus Servisi başlıklı makalemizde Tasdelen Mahallesi Altus Servis, Taşdelen Altus Beyaz Eşya Servisi ve Taşdelen mahallesi Altus Beyaz Eşya Servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA