Taşdelen Franke Beyaz Eşya Servisi

Deneme yanılma gibi yöntemlerle tamir bakım uygulaması yapmayan, teknik eğitimlerini tamamlamış olan eğitimli personeliyle İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında Franke markalı beyaz eşyaların tamir ve bakım hizmetini yapan Mentorel Teknik Servis, teknik sorunlarda yerinde, hızlı ve profesyonel hizmet vererek, yedek parça desteği konusunda ekonomik ve kaliteli hizmet sunmaktadır. İstanbul gibi büyük bir şehirde insanları mağdur etmeden, hızlı bir şekilde problemleri çözüme kavuşturmaktadır. Taşdelen Franke beyaz eşya servisi, sadece beyaz eşya konusunda değil, kombi montaj, bakım ve onarım hizmeti de vermektedir. Bunun yanı sıra kombiler için yıllık bakım hizmeti de verilmektedir. Firmanın çalışma alanına klima gibi iklimlendirme cihazları da girmektedir. Müşterilerin en yüksek verimde beyaz eşyalarını kullanabilmeleri için servis desteği sağlanmaktadır.

Franke Beyaz Eşya Servisi

Franke markalı beyaz eşyalar, diğer elektrikli ev aletlerinde olduğu gibi bir süre sonra ya teknik problemlerden ya da kullanıcı hatalarından dolayı arızalanabilmektedir. Özellikle kullanıcıların hatalı kullanımları sonucu bu arızaların arttığı da görülür. Kullanıcılar bu durumda beyaz eşyalarını kendileri kurcalamamalıdır. Bunun için yetkin teknik servislerle irtibata geçilmelidir. Mentorel Teknik Servis, İstanbul içinde tüm Franke markalı beyaz eşyaların servisini uzman ekibi ile güvenli ve kaliteli hizmet standartları dâhilinde yapmaktadır. Taşdelen Franke beyaz eşya servisi, Franke markalı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın gibi beyaz eşyaları kaliteli ve uzun ömürlü olarak kullanmayı sağlar ve bunu yaparken de müşteri memnuniyetine önem verir.

Mentorel Teknik Servise Nasıl Ulaşılır?

Mentorel Teknik Servis, Franke beyaz eşya servisi olarak müşterilerin her zaman yanındadır. Uzman kadrosu ve kaliteli teknik servis anlayışı ile müşterilerine en kısa sürede dönüş sağlamaktadır. Taşdelen Franke beyaz eşya servisi, beyaz eşyaların arızası için web sitesinde bulunan telefon numaralarından ya da web sitesi üzerinden ulaşıldığında en kısa sürede hizmet vermektedir. Servis talebi firmaya ulaştıktan sonra en kısa sürede müşterinin adresine gidilir ve yerinde hizmet verilir. Franke markalı beyaz eşyaların arızalı olan parçalarının değişiminde orijinal parça kullanılır ve 1 yıl parça ve işçilik garantisi verilir.

Bir önceki yazımız olan Taşdelen mahallesi Electrolux Servisi başlıklı makalemizde Elecktrolux yetkili servis, Elektrolux servis ve Taşdelen mahallesi Electrolux Servis hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA