Siemens Servis, Siemens Teknik servis

Home Genel Siemens Servis, Siemens Teknik servis
Sıemens servis, Siemens Servis, Siemens Teknik servis
+

Siemens Servis 

Siemens marka beyaz eşya kullanımında yaşanabilecek farklı problemler karşısında Siemens beyaz eşya servisi olarak kaliteli ve güvenilir hizmet alınmasını sağlamaktayız. İstanbul’da hizmet almak isteyenler için servisimiz yeterli sayıdaki ekibi ile istediğiniz her adrese kısa süre içerisinde geri dönüş sağlamaktadır. Uzun yılların vermiş olduğu deneyimlerden yola çıkarak gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar dahilinde her zaman müşteri odaklı olarak hizmet sunmaktayız. Yapmış olduğumuz her çalışmada göstermiş olduğunuz hassasiyet özellikle garantili hizmet almak isteyen müşterilerimizin taleplerini bu doğrultuda en iyi şekilde karşılamamızı sağlamaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışı ile uzun yıllardır bu alanda çalışmalarını devam ettirmekte olan servisimiz yapmış olduğu her çalışmada göstermiş olduğu hassasiyet ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekibimiz tarafından yapılacak olan müdahaleler sayesinde beyaz eşyalarda oluşan arızaların kısa süre içerisinde çözülmesini sağlamaktayız.

Siemens marka beyaz eşya kullanımında yaşanacak olan her türlü arıza karşısında Siemens servis olarak yapacağınız talepleri karşılamaktayız. Yapılan incelemelerin ardından belirlenecek olan farklı problemler karşısında ekibimiz çözüm odaklı hizmet sağlamaktadır. Parça değişim işlemleri özellikle cihazlarda yaşanan arızaların giderilmesi için tercih edilebilecek çözümler arasında yer almaktadır. Parça kaynaklı olarak yaşanan problemler karşısında orijinal parça ile yapılan değişim işlemleri ile servisimiz sorunun kısa sürede çözülmesini sağlamaktadır.

Özellikle müşteri beklentilerini uygun şekilde gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar ile daha kısa sürede sonuç alınması için gerekli hassasiyeti göstermekteyiz. Kullanmakta olduğunuz cihazlarda yaşanan arızaların giderilmesi için yeterli sayıdaki ekibin adresinize yönlendirilmesinin ardından duruma müdahale edilerek cihazın yeniden çalışır duruma getirilmesi sağlanmaktadır. Gerekli olması durumunda beyaz eşyaları servisimiz tarafından alınması ve en uygun ekipmanlar ile yapılacak olan müdahaleler doğrultusunda tamirinin yapılması için merkezimize getirilmesi sağlanmaktadır.

Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekibimiz son sistem teknolojiye sahip ekipmanlar ile yapılacak olan müdahaleler doğrultusunda garantili şekilde hizmet almanızı sağlamaktadır. Yapılan kontrollerin ardından bakım işlemleri itinalı şekilde gerçekleştirilmektedir. Herhangi bir problem yaşanmaması için ilk aşamadan itibaren ekibimiz gerekli hassasiyeti göstermektedir. Teknik arızalar karşısında yapılacak olan incelemelerin ardından belirlenecek olan asıl probleme uygun şekilde duruma müdahale edilmektedir. Uzman ekibimiz gerekli hassasiyeti göstererek cihazlarda herhangi bir sorun oluşturmadan onarımını sorunsuz şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Servisimiz özellikle bu alanda yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek servis ekibinin yeterli bilgi ve kapasiteye sahip olmasını sağlamaktadır.

Geniş hizmet kapasitesi ile faaliyetlerini devam ettirmekte olan servisimiz yaşanabilecek farklı problemler karşısında özellikle müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet sunmaktadır. Talep etmeniz durumunda gerçekleştirilecek kontrollerin ardından belirlenecek olan her türlü arızanın kısa süre içerisinde çözülmesi için ekibimiz ileri teknolojiye sahip ekipmanları kullanmaktadır.

7/24 kesintisiz hizmet seçeneği sayesinde yaşanabilecek farklı problemler karşısında kısa sürede hizmet almak isteyenler Siemens servis iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilirler. Yapılan görüşmelerin ardından istediğiniz adrese yönlendirilecek olan ekibimiz ile kısa süre içerisinde taleplerinize uygun şekilde hizmet almanız sağlanmaktadır.

Siemens Yetkili Servis

Servisimiz hizmete başladığı günden itibaren çözüm odaklı gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar sayesinde garantili hizmet alınmasını sağlamaktadır. İstanbul’da hizmet almak isteyenler için Siemens yetkili servis olarak bakım, onarım, parça değişimi işlemlerinin yanı sıra cihazlarda montaj çalışmalarında sorunsuz şekilde yapılmasını sağlamaktayız.

Son sistem teknolojiye sahip ekipmanlar ile yapılacak olan kontroller dahilinde ekibimiz kullandığınız beyaz eşyalarda oluşan problemleri kısa süre içerisinde belirlemektedir. Belirlenecek olan arızalara göre yapılacak olan çalışmalar dahilinde cihazların yeniden kullanıma hazır hale getirilmesi sağlanmaktadır. Bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın veya kurutma makinası gibi birbirinden farklı beyaz eşyaların zaman içerisinde kullanımından dolayı oluşabilecek her türlü problem karşısında kaliteli ve güvenilir hizmet almanızı sağlamaktayız.

Her zaman gelişmeye devam etmekte olan Mentorel servis olarak İstanbul’da en iyi şekilde hizmet almanız için çalışmaktayız. Bakım, onarım veya yedek parça işlemlerinin yanı sıra servisimiz beyaz eşyalar da yapılacak olan montaj çalışmalarında profesyonel olarak yapılmasını sağlamaktadır. Gerekli olabilecek her durumda iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşım sağlayarak açtıracağınız hizmet kaydı doğrultusunda kısa süre içerisinde hizmet alabilirsiniz.

Yeterli kapasiteyle gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar dahilinde Siemens yetkili servis ayarında hizmet vererek bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinası, fırın, kurutma makinası gibi birbirinden farklı beyaz eşyalarda yaşanan arızaların giderilmesinin yanı sıra yapılacak olan montaj, bakım çalışmalarının da sorunsuz şekilde yapılmasını sağlamaktayız. Garanti kapsamında hizmet vermekte olan servisimiz yapılan müdahalelerin ardından yaşanabilecek her türlü sorunda garanti koşullarına uygun şekilde hizmet almanızı sağlamaktadır. Verilen bilgiler dahilinde istediğiniz adrese yönlendirilecek olan ekibimiz kısa süre içerisinde ulaşım sağlayarak ayrıntılı şekilde yapılacak olan incelemeler dahilinde cihazlarda yaşanan problemleri belirlemektedir. Farklı sebeplerden dolayı yaşanacak olan her türlü problemde kısa süre içerisinde çözüm elde edilmesi sağlanmaktadır

Siemens Teknik Servis 

Siemens marka beyaz eşya kullanıcıları için Mentorel Servis olarak bu alanda uzun yıllardır hizmet sağlamaktayız. Zamanla cihazlarda yaşanacak olan farklı problemler karşısında özellikle gerçekleştirmiş olduğunuz çalışmalar dahilinde taleplerinizi karşılayarak en iyi şekilde hizmet almanızı sağlamaktayız. Birbirinden farklı cihazlarda kullanıcı hatalarından kaynaklanacak olan problemlerin yanı sıra teknik olarak yaşanabilecek her türlü problemde servisimize ulaşım sağlayarak taleplerinizi iletmeniz yeterli olmaktadır.

Farklı şekillerde gerçekleştirilecek olan çalışmalar için belirlenmiş olan Siemens teknik servis fiyatları konusunda bilgi almak isteyenler servisimiz ile iletişime geçerek yapılan görüşmeler dahilinde detaylı bilgi elde edebilirler. Ayrıntılı şekilde yapılacak olan incelemelerin ardından bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, kurutma makinası gibi kullanmakta olduğunuz beyaz eşyalar da yapılacak olan bakım, onarım ya da parça değişimi işlemlerinin yanı sıra montaj gibi farklı çalışmalar için belirlenecek olan en uygun fiyat seçenekleri ile hizmet vermekteyiz.

Gelişen teknolojiyle birlikte değişen modeller için Siemens teknik servis olarak ekibimizin bu alanda yeterli bilgiye sahip olabilmesi için gerekli eğitimleri alması sağlamaktayız. Bu sayede farklı durumlarda yaşanabilecek her türlü problemleri önleyerek en iyi şekilde hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Deneyimli kadromuz müşteri taleplerine göre yapılacak olan çalışmalar sonucunda beyaz eşyaların sorunsuz şekilde kullanıma hazır olarak teslim edilmesini sağlamaktadır. Özellikle garanti kapsamında yapılan çalışmalar ile daha uzun süre sorunsuz kullanım imkanına sahip olmanızı sağlamaktayız.

Belirtmiş olduğunuz adrese ulaşacak olan ekibimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra yapılan müdahaleler için en uygun fiyat seçenekleri hesaplanmaktadır. Bu sayede sizlere detaylı bilgi vererek onay vermeniz durumunda gerekli çalışmalara başlamaktadır. Parça değişim işlemleri sırasında özellikle cihazda yaşanan sorunun çözülmesi için orijinal parçalar ile çalışma yapmaktayız. Bu sayede sorunun kısa sürede çözülmesini sağlamaktayız.

Siemens Servis Numarası 

Hizmet kapasitesi ile faaliyetlerini devam ettirmekte olan servisimiz İstanbul’un pek çok farklı ilçesinde hizmet almak isteyenler için yeterli sayıdaki ekibiyle daha gerek talepleri karşılamaya devam etmektedir. Farklı beyaz eşyalar da yapılacak olan kontroller dahilinde özellikle müşteri taleplerine uygun şekilde işlem yapılmaktadır. Düzenli şekilde yapılacak olan bakım işlemleri özellikle kullandığınız cihazlardaki performansın artmasını sağlamaktadır. Bu nedenle belli periyotlar üzerinden hizmet almak isteyenler servisimiz ile iletişime geçerek bu alandaki taleplerini iletebilirler. Beyaz eşyalar da bakım, onarım, montaj ya da parça değişimi işlemleri konusunda Siemens servis hizmeti almak isteyenler iletişim bilgileri üzerinden bizlere ulaşım sağlayarak taleplerini iletebilirler. Yapılan görüşmelerin ardından belirtmiş olduğunuz adrese yönlendirilecek olan ekibimiz sayesinde kısa süre içerisinde hizmet almanızı sağlamaktayız.

Servisimiz ile iletişime geçmek isteyenler 0216 606 24 19 müşteri hizmetlerimiz üzerinden hizmet kaydı açtırabilirler. Kesintisiz hizmet sağlamakta olan servisimiz yapılacak olan görüşmeler ardından belirtmiş olduğunuz bilgilere göre istediğiniz adrese yönlendirme sağlamaktadır. Belirlenen tarih ve saatte vermiş olduğunuz adrese ulaşacak olan ekibimiz tarafından yapılacak olan çalışmalar dahilinde bakım, onarım ya da tamir işlemlerinin yanı sıra gerekli olması durumunda montaj çalışmaları kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara