Sancaktepe Franke Servis

Teknik eğitimlerini tamamlamış olan eğitimli personeliyle İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında beyaz eşyaların tamir ve bakım hizmetini yapan Sancaktepe Franke Servis, teknik sorunlarda yerinde, hızlı ve profesyonel hizmet vererek, yedek parça desteği konusunda ekonomik ve kaliteli hizmet sunmaktadır. İstanbul gibi büyük bir şehirde insanları mağdur etmeden, hızlı bir şekilde problemleri çözüme kavuşturmaktadır. Franke beyaz eşya servisiimiz çamaşır makinesi , bulaşık makinesi, ocak ve  fırın onarım hizmeti vermektedir. Firmanın çalışma alanına klima gibi iklimlendirme cihazları da girmektedir. Müşterilerin en yüksek verimde beyaz eşyalarını kullanabilmeleri için servis desteği sağlanmaktadır.

Teknik servisler işlerinde uzman ve teknik anlamda sağlam tecrübeleri bulunan kişiler tarafından kurulmakta ve bu kişiler tarafından da direkt olarak tamir ve bakım hizmetleri verilmektedir. Çalışanların profilleri bakımından en iyi tamir seçeneklerini Sancaktepe Franke servisi vermektedir. En iyi şekilde yapılan tamirler ve bakımlar için beyaz eşya servislerinde lider ve uzun süredir hizmet veren firmaların tercih edilmesi çok önemlidir. Özellikle son yıllarda artan dijitalleşme ile internet siteleri üzerinden de işinin ehli olmayan teknik servis talep etmek maalesef mümkün olmaktadır. Günümüzde beyaz eşyalar için özellikle Çamaşır makinesi, Ocak, Ankastre fırın ve bulaşık makinesi tamiri için talep oluşturmak artık çok kolaydır. 2005 yılından bu yana hizmet veren kaliteli anlayışıyla müşterilerinin gönlünde taht kuran Sancaktepe Franke servisi ile en hızlı şekilde mağdur olmadan hizmet almak artık bir telefon kadar yakın.

Müsait olma durumunuza göre evinizde ve işyerinizde uzman ekiplerimiz sizi ziyaret ediyor ve en iyi şekilde hizmetlerimizi size sunuyoruz. Yetki belgelerimizin bize verdiği kuvvetle çamaşır makinesi, Ankastre fırın, ocak, ve bulaşık makinesi onarımı  ivedi bir şekilde ve gün içerisinde yapıyor ve sizlere zaman yaratıyoruz. Sizler için en hızlı şekilde çözümler üreterek işlerinizden de geri kalmamanız için çalışıyoruz. Öbür taraftan en hızlı şekilde beyaz eşyalarınızın tamirini yaparken sizleri tasarruflu kullanım ve en iyi şekilde nasıl kullanım yapabileceğiniz hakkında bilgilendirme de yapıyoruz. Tüm değişen parçalarda müşterilerimize 1 yıllık garanti verilmektedir. Problemleri ve sorunları hızlı bir şekilde çözecek bir teknik servis ihtiyacınız için Sancaktepe Franke servis olarak her zaman yanınızdayız.

Franke markalı beyaz eşyalar, diğer elektronik beyaz eşyalarda olduğu gibi bir süre sonra ya teknik problemlerden ya da kullanıcı hatalarından dolayı arızalanabilmektedir. Özellikle kullanıcıların hatalı kullanımları sonucu bu arızaların arttığı da görülür. Kullanıcılar bu durumda beyaz eşyalarını kendileri kurcalamamalıdır. Bunun için yetkin teknik servislerle irtibata geçilmelidir. Franke Servis, İstanbul içinde tüm Franke markalı beyaz eşyaların servisini uzman ekibi ile güvenli ve kaliteli hizmet standartları dâhilinde yapmaktadır. Sancaktepe Franke beyaz eşya servisi, Franke markalı Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ocak, fırın gibi beyaz eşyaları kaliteli ve uzun ömürlü olarak kullanmayı sağlar ve bunu yaparken de müşteri memnuniyetine önem verir. Sahip olduğunuz kaliteli ürünlerinizin sizler kadar kıymetini biliyor ve önemsiyoruz.

Sancaktepe Franke Servise Nasıl Ulaşılır?

Sancaktepe Franke Servis, beyaz eşya servisi olarak müşterilerin her zaman yanındadır. Uzman kadrosu ve kaliteli teknik servis anlayışı ile müşterilerine en kısa sürede dönüş sağlamaktadır. Tüm ekiplerimizi ürünlerinizi onarmak adına seferber ederek işlemleri hallediyoruz. Bulaşık makinesi servisi ile çamaşır makinesi servisi, ocak ve Fırın servisi gibi ihtiyaçlarınız için gün içerisinde tamiratını tamamlıyoruz. Teknik bilgi veyahut servis talebiniz için müşteri hizmetlerimizle irtibata geçmekten çekinmeyiniz Sancaktepe Franke  servisi, beyaz eşyaların arızası için web sitesinde bulunan telefon numaralarından ya da web sitesi üzerinden ulaşıldığında en kısa sürede hizmet vermektedir. Servis talebi firmaya ulaştıktan sonra müşterinin adresine gidilir ve yerinde hizmet verilir. Franke markalı beyaz eşyaların arızalı olan parçalarının değişiminde orijinal parça kullanılır ve 1 yıl parça ve işçilik garantisi verilir.

Bir önceki yazımız olan Sancaktepe Miele Servisi, Miele iletişim, Miele teknik servis başlıklı makalemizde Miele iletişim, Miele teknik servis ve Sancaktepe Miele Servis hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA