Elektronik eşyalar günlük hayatımızın vazgeçilmezlerindendir. Bu eşyalar yanlış kullanımında veya bakımının yapılmaması durumunda arızalanmaktadır. Tam da bu sırada regal beyaz eşya servisleri devreye girmektedir. Regal servisi teknik alanda son derece profesyonel olarak çalışmaktadır. Ayrıca birçok elektronik eşyanın tamirini yapabilmektedir. Regal ise teknik servis alanında oldukça profesyonel çalışanlara sahiptir. Örneğin evlerimizde kullandığımız televizyonun bozulması durumunda regal beyaz eşya servisinden yardım alabilirsiniz. 

Elektronik eşya alımında dikkat edilmesi gereken özellikler bulunmaktadır. Ürün özelliklerine bakılacak olunursa kapasitesi, programları, ebatı, enerji verimliliği, uzun ömürlü olması oldukça önemlidir. Ayrıca almış olduğunuz ürünün servis desteğinin de olması dikkat etmeniz özellikler arasında yer almaktadır. İhtiyacınızın dışında kalan ürünler avantaj sağlamamaktadır. Bunun yanında enerji tasarrufuna da engel olabilmektedir. 

Elektronik eşyaların arızaları genellikle kullanıcı hatalı olmaktadır. Bunların en büyük arıza sebebi ise bakımının yapılmamasıdır. Tüm elektronik eşyalar için bakım gereklidir. Özellikle beyaz eşyalar için bakım işlemi oldukça önemlidir. Eşyaların bakımı yılda bir sefer mutlaka yapılması gerekmektedir. Sadece Regal beyaz eşya servisi verilmemektedir. Farklı marka servisleri içinde bakım yapılmaktadır. Gereken elektronik eşyaların bakımını da yapmaktadır. Uzman ekibi sayesinde tüketicilerine profesyonel destek vermektedir. Yıllık bakımı olması gereken bir başka elektronik alet ise klimalardır. Klimaların düzenli bakımını kullanıcılar da yapabilir. Ancak herhangi bir sorun karşısında regal servis hizmetlerinden yardım almaları gerekmektedir.

Her beyaz eşyanın yıllık yapılması gereken bakımı olabilmektedir. Bakım elektronik cihazların verimini arttırmaktadır. Bunun yanında enerji tasarrufuna da oldukça katkı sağlamaktadır. Regal servisi klima, televizyon gibi birçok beyaz eşyanın onarımı ve bakımı ile ilgili garanti vermektedir. Farklı marka alanlarında da uzmanlığını göstermektedir.

Regal Servisi

Regal beyaz eşya servisi beyaz eşyalarınızda meydana gelen herhangi bir teknik arıza ve parça değişimi yapmaktadır. Servis tüm bu işlemleri uygun fiyatlar dahilinde yapmaktadır. Regal geniş servis ağı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca müşteri memnuniyeti de çok önemlidir. Evlerinizde ve iş yerlerinizde kullanmış olduğunuz beyaz eşya servislerinde meydana gelen hasarlar için teknik servisi aramanız yeterlidir. Servis müşterilerinin sorunlarını en kısa zamanda gidermeye çalışacaktır. Firmalar elektronik aletlerin arızaları dışında montaj, bakım, onarım ve parça tamiri gibi tüm sorunlara yardımcı olmaktadır. 

Evlerde bulunan elektronik aletler yaşam konforunu oldukça sağlamaktadır. Fakat beyaz eşyaların uzun süre işlevsiz bir şekilde kalması normal hayatı olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Servislerde bunun bilinince olan personel ile sorun yaşayan her müşteriye gerekli yardımı sağlamaktadır. Sorunun çözümünde garantili çözümler bulmaktadır. Regal beyaz eşya ile ilgili yaşanan tüm sorunlarınızı iletişim hattı üzerinden servise iletebilirsiniz. Bir telefon ile en kısa zamanda ve en uygun fiyatlarla servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Beyaz Eşya Teknik Servisi

Regal beyaz eşya servislerini çağrı merkezlerinden beyaz eşya, ankastre, fırın, ocak gibi elektronik aletlerin arızasında çağrı merkezlerimizden yardım alabilirsiniz. Servis hizmeti online gezici hizmet ile sizlere online destek hizmeti vermektedir. Sorunlu olan elektronik eşyalarınız ister evinizde isterseniz teknik servislerde sorununu çözebilirsiniz. Sorunu çözülen elektronik eşya gerekli testlerden geçerek sorunsuz bir şekilde kullanıcıya teslim edilmektedir. Profesyonel regal servisi müşterilerinin her zaman hizmetindedir. Servis hizmetleri ise;

  • Regal buzdolabı servisi; buzdolabında meydana gelen arızalarda servis müşterilerine öncelik vermektedir. Buzdolabı arızaları onarım, bakım ve parça değişimi yapmaktadır. 
  • Regal çamaşır makinesi servisi; çamaşır makinesinde meydana gelen arızalanmada müşterilerine % 80 bakım, onarım ve aynı zamanda parça değişim hizmeti vermektedir.
  • Regal bulaşık makinesi servisi; bulaşık makinesinde meydana gelen hasarlarla her an çağrı merkezinde bekleyen ekip bulunmaktadır. Buradan %100 müşteri hizmeti sağlayarak makinenizde meydana gelen teknik arızayı çözebilirsiniz. 

Regal servis hizmeti veren firmalar aynı zamanda bakım hizmeti de vermektedir. Tamir ve montajı gibi teknik arızaları onarmaktadır. Eşyaların daha verimli bir şekilde çalışmasını istiyorsanız yıllık bakımını yapmanız gerekmektedir. Bakımı yapılmayan eşyaların verimlerinde düşüş gözlenmektedir. Ayrıca fazla doğal gaz harcamasına sebep olmaktadır. Regal servis hizmeti 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Servis hizmetlerinde 1 yıl parça değişimi ve işçilik garantisi vermektedir. Dikkat etmeniz gereken merdiven altı servislerden kaçınmalısınız. Regal beyaz eşya servisi müşterisine kaliteli hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda en uygun fiyatlarla çalışmaktadır. 

Regal Beyaz Eşya Ürünleri

Çamaşır makinesi; regal çamaşır makinesi arızasında servis teknik destek vermektedir. Çamaşır makinesinin montajını, bakımını, onarımını, yedek parçası alanında hizmet vermektedir. 

Kurutma makinesi; regal kurutma makinesinde meydana gelen herhangi bir teknik arızalanma sonucunda servis gerekli olan hizmeti müşteriye sağlamaktadır. Aynı zamanda kurulum, onarım, bakım, yedek parça değişimi gibi pek çok sorunlarla müşterilerine hizmet vermektedir. 

Buzdolabı; regal buzdolabında meydana gelen herhangi bir teknik arıza da servis müşterilerini memnun etmek için imkanlar sunmaktadır. Buzdolabı tamiri, bakımı, onarımı, parça değişimi gibi çeşitli problemler karşısında servis ile bağlantıya geçilebilir. Gerekli olan hizmet servis tarafından müşteriye sağlanmaktadır. 

Bulaşık makinesi; regal markalı olan bulaşık makinelerinde meydana gelen herhangi bir sorun karşısında servis size gerekli olan hizmeti sunmaktadır. Bulaşık makinesi onarımı, bakımı, teknik sorun, montaj gibi her türlü sorunlara cevap vermektedir. Arıza anında teknik servis ile bağlantıya geçebilirsiniz. Servis personelleri size gereken hizmeti sunmaktadır.

Regal Servisi Hizmeti

Son zamanlarda teknik servis konusunda hizmet veren pek çok firmada artış olmuştur. Bu sebepten dolayı insanlar hangi teknik servisin kaliteli olduğunu merak etmektedir. Günümüzde çok sayıda beyaz eşya üretimi yapan marka bulunmaktadır. Müşteriler bu markalar arasından birisine güvenerek ürün alım işlemini gerçekleştirmektedir. Her elektronik üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz üründe belirli bir kullanımdan sonra sorun çıkartmaya başlayabilir. Bu sorun esnasında devreye satın alma işlemini yapmış olduğunuz firmalar girmektedir. Teknik servis sayesinde evinizde veya iş yerinizde kullanmış olduğunuz elektronik eşyaların sorunlarına hizmet verilmektedir. Tüm bunların yanında teknik onarım, bakım ve montaj işlemlerini de yapmaktadır. 

Tüm bu işlemleri yapmak üzere gerekli işlemleri gerçekleştiren personeller çeşitli bilgilere sahip olmasına özen gösterilmektedir. Personellerin ilk önce hizmet verilen sektörle alakalı bir eğitim almaları gerekmektedir. Bu eğitimleri belirlenen eğitim kurumlarından veya kurslardan alabilirler. Bunun yanında personellerde el becerisinin bulunması da oldukça önemlidir. Aynı zamanda hizmet vereceği alana merakı da önemlidir. Personeller müşteriler ile iletişim anında güler yüzlü ve saygılı olması gerekmektedir. Bu konular marka değerini oldukça etkilemektedir. 

Regal beyaz eşya servisi farklı alanlarda onarım, bakım ve beyaz eşya konusunda müşterisine gerekli olan tüm imkanı sağlayıp garanti vermektedir. Regal servisi her türlü elektronik eşyanın tamirini, bakımını gerçekleştirmektedir. Arızası olan elektronik eşyanızın tamirini en kısa sürede gerçekleştirip müşteriye geri dönüş yapmaktadır. Müşteri hizmetleri ile kurmuş olduğunuz bağlantıda sizlere bazı sorular sormaktadır. Cihazınızın prize takılı olup olmadığınızdan emin olup arıza kodu bildirmeniz gerektiğini müşterilere söylemektedir. Fakat müşteri arıza kodunu bilmemesi durumunda veya elektronik aletin neden çalışmadığını bilmediği durumlarda sebebini biliyorsanız teknik servise mutlaka söylemeniz gerekmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA