Kadıköy Siemens Servisi

 

Tüm dünyanın bildiği ve sevdiği markalardan olan Siemens, ürünleriyle her evin ihtiyacını gidermektedir. Bu yüzden hepsi olmasa da birkaç markasını evinizde kullanıyor olabilirsiniz. Her eşyada olduğu gibi her markanın da olası cihaz arızaları yaşanabilir. Çünkü marka kaynaklı olmasa bile doğal unsurların sebep olduğu arızalar neden olabilir. Arızaların yanında birçok makinenin yıllık bakımları olmaktadır. Bu bakımlar düzenli yaptırıldığı takdir de hem ömrü uzamakta hem de daha verimli çalışmaktadır. Bu sayede elektrik harcamalarınız daha az olacağı için ay sonu faturalarınızda daha indirimli gelecektir. Büyük veya küçük ev aletleri fark etmeksizin her ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olan ekibimizle birlikte günün her saati aktif faaliyet yürütmekteyiz. Güler yüzlü personelimiz, hızlı Kadıköy Siemens servisi kalitesiyle sizleri memnun etmek için her daim hazır beklemektedir. Yılda binlerce ürüne yaptığımız tamir ve yedek parça temini ile birçok evin ihtiyacını gidererek, yüzleri güldürmekteyiz.

Garantili parça desteğimiz ile birlikte dilerseniz anında inceleme yaparak, ürünlerinizin ne gibi sorunu olduğu ve neye ihtiyacı olduğunu kabaca belirleyebiliriz. Bu sayede hizmeti ayağınıza getirebilir ve zamanı etkili kullanmanızda yardımcı olabiliriz. İnternette birçok Kadıköy Siemens servisi bulunsa da birçoğu bu işi yasal olarak yapmadığı için sizlere hem zaman hem de para kaybettirebilir. İyi bir firma seçerken mutlaka yasal mevzuatlarının uygun olduğunu kontrol etmelisiniz. Firmamız, gerekli sertifikaları ve yetkinlik belgelerini tamamlamış, yıllardır faaliyet gösteren etkin işletmelerden birisidir. Her insan kaliteli bir iş beklediği gibi kendine güven veren ve disiplinli çalışan bir firmayı tercih etmektedir. Yıllardır “sorunsuz hizmet, müşteri memnuniyeti ve bütçe dostu” ilkesiyle hizmet vererek, garantili hizmetimizi birçok bölgeye duyurmuş bulunmaktayız. Donanımlı teknisyenlerimiz her evin Siemens markalı makine sorununu hızlı bir şekilde tespit ettikten sonra, genel bir fiyat teklifi vermektedir. Bu teklif tamamen orijinal yedek parçaları ve Kadıköy Siemens servis sonrası desteği de kapsamaktadır.

Siemens Yetkili Servis

 

Siemens, 1 Ekim 1847 yılında Berlin’de kurulan teknolojik devrimlerini sırasıyla gerçekleştiren bir firma olarak yola koyulmuştur. Hatta Osmanlı Devleti’ne ilk kez 1856 yılında telgrafı getiren Siemens&Halkse, teknolojik gelişmelerini giderek büyütmüştür. 1907 yılında Viyana’ya bağlı olarak İstanbul’da bir büro açmaya başlayan marka, teknolojilerini yayacak daha geniş bir alana sahip olmuştur. Telekomünikasyon, radyo, PTT işbirliği, haber sistemleri, asansör üretimi gibi birçok yeniliği Türkiye’ye getiren dev bir marka olmuştur. Geçmişten günümüze gelen bu başarılar doğrultusunda tüm dünyaya hem üretim hem destek veren bir firma olmuştur. Tüm bunların yanın beyaz eşya, elektronik ürünlerini de dünyada tanınır ürünler yapmıştır. Ülkemizin her yerinde 7/24 destek veren Siemens yetkili servis, bu doğrultuda yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Her sektörde aktif rol alarak, 7’den 70’e insanların isteklerine ve önerilerine göre hareket etmektedir. Her arıza ve problemde anında destek sağlayarak, pratik çözümleriyle bilinmektedir.

Firmamız ise Siemens’in kurumsal kalitesinden ilham alarak, Türkiye’nin birçok yerinde Siemens markalı ürünlerde servis hizmeti vermektedir. Geniş servis ağımız ve çalışan sayımızla bizimle iletişime geçtiğiniz anda yola çıkmaktayız. İster onarım olsun ister bakım olsun uygun fiyatlı desteğimiz sayesinde Siemens kalitesini gözler önüne sermekteyiz. Fiyatı normal servislere göre daha pahalı olan yedek parçalar, firmamız tarafından özel olarak temin edilerek, bütçe dostu olarak tamir sağlanmaktadır. Lokasyonunuza göre size en yakın merkezimizi arayarak Siemens yetkili servis kalitesindeki servis firmamızı arayabilirsiniz.

Online başvuru imkânıyla bizlere internet üzerinden ulaşarak, tüm sorunlarınıza cevap alabilirsiniz. Bulaşık makinesi, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon gibi birçok ev eşyasında tam destek sağlayarak, bozuk cihazlarınızı en kısa sürede tamir ederek size ulaştırmaktayız. Garantili hizmetimiz sayesinde bizden hizmet aldıktan sonra da olası sorunlarda tekrar bize ulaşabilirsiniz. Tamir sonrası ufak problemleri nasıl gidereceğinize dair bilgileri, çalışanlarımızdan alarak, müdahale edebileceğiniz durumlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Her ilçede Siemens yetkili servisi bulunmamaktadır. Bu nedenle aynı hizmette ve ilgili bir şekilde ekip ve ekipmanlarımızla her durumda yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Siemens Teknik Servis

 

İşinin ehli ve önceliği daima disipline, özverili çalışmaya veren ekiplerimiz ile Kadıköy Siemens servis kalitesinde hizmet vermekteyiz. Beyaz eşya ve klimanın yanı sıra, fırın, derin dondurucu, bulaşık makinesi, ütüler, kahve makineleri gibi birçok üründe yenilikçi teknolojilerimiz ile birlikte tamir ve onarım işini kısa bir sürede tamamlamaktayız. Mükemmeliyetçi ve hassasiyetle tamirat yapan ekiplerimiz, ucuz veya pahalı demeden gereken özeni göstermektedir. Firmamız size sadece en iyi sonuçları vermez aynı zamanda yaşamınızı kolaylaştıracak imkanlar sunar. En iyi rahatlığı veren ve yüzyıl boyunca konforu yaşatan markanın eşyaları, elbet belli bir süre sonra bakım ihtiyacı yaşayacaktır.

Özellikle tüm evinizi bu markanın eşyalarıyla dekore ettiyseniz, hepsi birbiriyle uyumlu çalışacağı için biri bile bozulsa – günlük yaşantınızı zora sokacaktır. Bu yüzden servisimizin hızlı çözümlerinden faydalanarak bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Bazen ufak tefek arızalar sizler için önemsiz ve ufak bütçeli olabilir. Fakat arızalı ürün kullanmaya devam etmeniz, bu sorunu arttırarak ileride yangın ve patlama gibi dertlere yol açabilir. Kendinizi riske atmadan en azından iki yılda bir tüm elektronik eşyaların bakımını mutlaka yaptırmalısınız.

Örneğin buzdolabınızın bozulduğunu düşünelim, fakat hava sirkülasyon hala yapıyor. Size hala çalışıyor gibi gelse de aslında sıcak havayı devir daim yaparak ürünlerinizin bozulmasına veya bakteri üreyen dolabın tamirinden sonrada kullanılan yiyeceklerin üzerinde türeyen bakterileri tüketmeniz sizi hasta edebilir. Atın demiyoruz fakat zamanında bizlere ulaşmanızda ve arızayı ötelememenizde fayda görüyoruz. Çalışmayan buzdolabında bakteri ürer. Bu nedenle elektrik süpürgesi, çamaşır, bulaşık makinesi gibi ev temizliğinde elzem ürünleri Siemens teknik servisinde mutlaka elden geçirmelisiniz.

Çeşitli sorunlarınız hakkında firmamızı arayarak, yerinde tamirat talebinde de bulunabilirsiniz. Eğer tamirat mümkünse gerekli teçhizatımızla birlikte eşyanızı taşımadan mağduriyetinizin giderilmesinde yardımcı olabiliriz. Sorun daha büyükse geniş kapasiteli ve modern makinelerimizle işleyen atölyemizde tamirat yapabiliriz. Tamir öncesi ve sonrasında rapor hazırlayarak, ürünün şuan ki hasarı ve diğer aksamlarının gelecekte hasar verip vermeyeceğinin cevabını da alabilirsiniz. Firmamız sizlere tek bir hizmet sunmuyor, tek bir kontrolde oluşabilecek diğer sorunlar hakkında da bilgi vererek, uzun ömürlü bir ev eşyası fırsatı sunmaktadır. Daha detaylı bilgi için numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sıemens Servis

 

Ürünleriyle göz kamaştıran ve yeni nesil Home Connect ev aletleriyle evinizi Siemens ile döşeyebilirsiniz. Teknolojik yeniliklerin sürekli arttığı şu günlerde eşyalarınızı telefonunuzla kontrol etmeniz artık çok kolaylaşıyor. Fakat ne yazık ki Sıemens servis konusunda hala insan gücüne ihtiyaç bulunuyor. Firmamız yetkili servis kalitesiyle ister bağımsız ister birbirine bağlı yeni nesil ev eşyalarının tamiri konusunda yıllardır çalışmaktadır. Tecrübesiyle her evin sorununa çözüm olduğu gibi hızlı iş bitirme konusuyla insanlara büyük zaman fazlalığı bırakmaktadır. Yaşam konforunuzun düşmemesi için sürekli çalışarak, çığır açan teknolojilerle garantili yedek parça imkânı sağlıyoruz. Üstelik daha uygun fiyatlarla.

Ocak- davlumbaz hasarları, yeni nesil kahve makineleri, kurutma makineleri gibi eşyalar eskiden hayal bile kuramayacağımız ürünlerdi. Fakat artık herhangi birinin bozulması güne kötü başlamak için yeterli olabiliyor. Tabi ki yıllar içinde gelişen tek şey teknoloji olmadı. Sıemens servis hizmetimiz de kendini yenileyerek, bütüncül teknolojileri atölyelerine entegre etmeyi başardı. Tamirat, onarım ve bakım aşamalarının her safhasında kontrolü ve özeni elden bırakmayarak, eskisinden daha yeni bir şekilde eşya teslimi sağlamaktayız. Yeni nesil cihazların dilinden anlayan bir firma olarak aldığınız keyfin hiç bitmemesini sağlıyoruz. Üstelik düzenli yaptırdığınız bakımlar, eşyalarınızın ömrüne ömür katarak, daha büyük masrafların önüne geçebilmektedir.

Yaz ayında içinizi serinletecek buzdolabı ve sebiller, artık eski günlerini aratıyor olabilir. Ya da çamaşır veya bulaşık makineleriniz temiz günlerine hasret kalmış olabilir. Gün içinde yüzlerce aktif çalışanımızla beraber onlarca makinenin tüm işlemlerini tamamlayarak, birden fazla ürünü aynı anda sizlere teslim edebiliyoruz. Tek bir tamirat, onarım veya bakım ile enerji tasarrufu yapabilir, dolaylı yoldan doğaya katkıda bulunabilirsiniz.  Kadıköy Sıemens servisimiz bir nevi makinelerle iletişime geçerek maksimum performansta çalışmasını sağlamaktadır. Düşük ışık, yüksek gürültü gibi sorunlar için  istenmeyen zamanda tamiratlara pahalı ücretler vermekten korkuyorsanız doğru yerdesiniz. Her bütçeye seslenen servisimiz, kurumsallığı ve samimiyeti bir arada barındırarak, daimi bir pazar hacmi oluşturmaktadır. Yüzde yüz başarı ilkesiyle çıktığımız bu yolda dünyaca ünlü markaların servis kalitesini yakalamayı başarmış, hatta üstüne yenilikler eklemekteyiz. Tüm bu fırsatlardan en uygun fiyata, en kaliteli bir şekilde yararlanmak bir tık uzağınızda.

Kadıköy Siemens Servisi

Kadıköy bölgesinde hizmet sunan Mentorel Teknik Servis, Siemens çamaşır makinesi, Siemens bulaşık makinesi, Siemens buzdolabı,arızaları için günün her saatinde hizmet vermektedir. Kadıköy siemens servis olarak, bölge sakinlerine ve hatta İstanbul’daki birçok semte hizmet götüren bu servis, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Günümüzde A sınıf teknolojiye sahip birçok markada ve farklı modellerde beyaz eşya vardır. Siemens beyaz eşya üretiminde çeşitli ihtiyaçlara yönelik tüketici yararına beyaz eşyalar üreten bir markadır. Mentorel Teknik Servis, beyaz eşyaların tümü yani buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi kurutma makinesi derin dondurucu gibi eşyalardaki arızalar nedeniyle ve bu eşyalardaki bakımdan kaynaklanan eksikliklerden dolayı tüketicilerin mağdur olmaması için her konuda teknik servis hizmeti vermektedir.

Mentorel Teknik Servis

Emsal firmalar ve servisler arasında saygınlığı olan bir servis olan Mentorel teknik Servis, kaliteli, hızlı ve garantili hizmet anlayışı ile hareket etmektedir.   Mentorel beyaz eşya servisi olarak, Siemens marka beyaz eşya ürünlerinin kurulum, montaj, bakım ve onarım hizmetlerini yürütmektedir. Çalışma alanı içinde ürünlerin garanti kapsamında ihtiyaçlarını karşılayabilme yetkinliğine sahip olan Mentorel Teknik Servis, ekonomik, müşteri odaklı ve güvenilir bir çalışma politikası izlemektedir. Özellikle Anadolu yakasında olmak üzere, İstanbul’un diğer bölgelerine de hizmet vermektedir.

Kadıköy Siemens Servis Yüksek Performans

Beyaz eşyalarınızın bozulması tüketicinin ruhsal durumuna ve ekonomisine ciddi zararlar verecektir. Ancak, bir telefon kadar yakın olan Mentorel Teknik Servis, bu gibi durumların üstesinden kolaylıkla ve hızlı bir şekilde gelmektedir. Beyaz eşya ürünlerinin yanı sıra elektirikli ev aletlerinin de onarımı ve bakımı konusunda yetkin bir servistir. Kadıköy Siemens servisi olarak hizmet veren firma, her türlü beyaz eşyanın da tamir ve bakımını yapacak uzman personele sahiptir. Konusunda deneyimli personelleri ile arızalar kısa sürede tespit edilerek gerekli müdahale ivedi bir şekilde yapılacağından kuşkunuz olmasın..

SİEMENS ARIZA KODLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Bir önceki yazımız olan Kadıköy Bosch Servisi, Bosch Beyaz eşya servisi başlıklı makalemizde Bosch buzdolabı servis, Bosch servis ve Bosch servis kadıköy hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA