Çekmeköy Beyaz Eşya Servisi ile tüm beyaz eşya markalarına beyaz eşya servisi sunmaktayız. Çekmeköy beyaz eşya servisi için bizleri 7/24 istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Beyaz Eşya Servisi

Çekmeköy’deki Beyaz eşya servisi ekibimizle sizlere profesyonel hizmet sunmakla beraber sitemizde paylaşmış olduğumuz ücretsiz içeriklerde arıza kodlarının anlamı ve çözümüyle ilgili içeriklerimizi incelemeyi unutmayın.

Çekmeköy Beyaz eşya servisi uzman servis elemanları ile ev ve iş yerlerinde beyaz eşyalarda yaşanan sorunlara aynı gün müdahale ederek sorunları çözüme kavuşturmaktadırlar. İşletmemiz gün geçtikçe büyüyen beyaz eşya servislerinden biridir. Markasını en iyi şekilde temsil eden servis, sürat ve kaliteli hizmet anlayışı ile hareket ederek bölgedeki diğer servisler içinde ön plana çıkmayı başarmıştır. Anadolu yakasında Çekmeköy mahallesi sakinlerine hizmet veren Mentorel Teknik Servis, kaliteli hizmet anlayışı ve uygun fiyat garantisi ile tercih edilen servislerden biri olmayı başarmıştır.

Günlük kullanımdaki vazgeçilmez cihazlarınızın arızalarının çoğu, kullanma kılavuzunu okumayan kullanıcıların hatalarından dolayı oluşmaktadır. Bu nedenle hangi marka olursa olsun cihazlarınızı kullanmadan önce kullanma kılavuzunu okumak gerekir. Cihazlarınız arıza yaptığı takdirde İşletmemiz ile iletişime geçilmeli ve teknik destek alınmalıdır. Bulunduğu lokasyonda kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hizmet veren Çekmeköy Beyaz eşya Servisimiz, konusunda uzman sertifikalı personeli ve evde servis anlayışı ile ürünler için gerekli olan yedek parçayı müşterinin ikametinde değiştirmekte hatta gerekli tüm teknik desteği evde vermektedir. Bu sayede ürün günlerce serviste beklememekte ve ürün kullanıcılarının da işleri aksamamaktadır. Ayrıca, uzman personel, müşterinin adresinde ürünlere bakım hizmeti de vermektedir.

Beyaz eşyalar her evin olmazsa olmazlarındandır. Tüm bu cihazların montajı, bakımı ve arıza durumunda tamiratını yapan, İstanbul’da Çekmeköy Beyaz eşya servisi hizmet veren Mentorel Teknik adındaki servisimiz tüm beyaz eşya grubundaki ürünlerin tamiratı ile ilgilenmektedir. Profesyonel anlamda hizmet veren uzman kadrosu ile  firmamız gün içerisinde ve garantili hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Bulunduğumuz mevcut ilçe ve yakın semtlerden web sitemizden talep oluşturarak veya irtibat telefonlarımızı arayarak randevu yolu ile servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Çekmeköy Beyaz Eşya Servisi Yedek Parça

Evlerimizde hayatımızı kolaylaştıran beyaz eşyaların, çeşitli teknik nedenler ve kullanıma bağlı olarak bazı parçaları işlevlerini yitirmekte ve çalışamaz hale gelmektedir. Sorunlu parçalar yapılan kontrollerin ardından tespit edilerek değiştirilmesi ve bakımlarının gerçekleştirilmesi, beyaz eşyaların daha uzun ömürlü kullanılmasına olanak tanımaktadır. Firmamız, tüm marka ve modellerdeki beyaz eşyalara, beyaz eşya servisi sunmakta olup profesyonel kadrosu ile her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda bulunmaktadır. Servisimizde teknik bakımda ve tamirde kullanmak üzere bulundurduğumuz orijinal yedek parçalar kullanılmakta ve eşyalarınızın ilk gün ki performansı ile tekrardan çalıştırılması sağlanmaktadır. Kullanılan beyaz eşya yedek parça modelleri, farklı zaman dilimlerinde üretilmiş tüm beyaz eşyalar için geniş bir yelpazeye sahiptir. Marka ve modeli fark etmeksizin ihtiyaç duyduğunuz tüm beyaz eşya yedek parça ve modellerine firmamız üzerinden anında ulaşabilirsiniz.

Çekmeköy lokasyonunda başlatmış olduğumuz Çekmeköy beyaz eşya servisi hizmetimizde tüm markaların beyaz eşyalarına servis hizmeti vermekteyiz.

Çekmeköy beyaz eşya servisi olarak çamaşır makinesi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve diğer tüm mutfak eşyalarınız için beyaz eşya servisi hizmeti vermekteyiz.