Mentorel Teknik Servis olarak İstanbul`da beyaz eşya kullanıcıları için en kaliteli ve en uygun fiyatlarla beyaz eşya servisi hizmeti veriyoruz. Tüm markalara servis hizmeti vermekteyiz.

Mentorel Teknik servis beyaz eşya servisi konusunda uzmanlaşmış, tecrübeli ve eğitim sertifikalı teknisyenleri ile 2005 ylınından beri profesyonel hizmetler vermeye devam etmektedir.

Teknik ekibimiz içerisinde bulunan tüm beyaz eşya servisi teknisyenlerimiz hizmet için gittikleri ortamlarda yaşam alanlarınıza saygılı ve servis hizmeti verirken güvenlik konusunda duyarlı davranmaktadır. beyaz eşya servisi teknisyenlerimiz Milli eğitim bakanlığı tarafından iş güvenliği eğitimi almış sertifikalı teknisyenlerden oluşmaktadır.

Firma olarak servis hayatımıza başladığımız ilk günden şimdiki zaman kadar hedefimiz her zaman müşteri memnuniyetini sağlamak olmuştur. Bizi aradığınız saatten itibaren siz değerli müşterilerimize en yakın ekipleri organize ederek servis talebinizi aynı gün içerisinde yerine getiriyoruz. Beyaz eşya markanız ne olursa olsun, yaşadığınız arıza ne olursa olsun bizim için sorun değil. Aynı gün içerisinde cihaz arızalarını gidererek ve gerekli bakımını yaparak 1 yıl garantili hizmet veriyoruz. Onarımı yapılan beyaz eşyanız teknisyenlerimiz bir kaç defa kontrol ederek sorunsuz ve güvenli bir şekilde teslim ediyor. Beyaz eşya arızanız giderildikten sonra işimiz bitmiyor; Mentorel Teknik beyaz eşya servisi ekibi olarak ileride oluşması ihtimal arızalarıda kontrol ederek ve güvenlik testlerini yapıyoruz.

Bize Ulaşın:

Telefon: +90 216 606 24 19- 05367071936

Mimar Sinan mah. Ulubatlı Hasan Cd. no:87/A Çekmeköy- İstanbul