Bu hizmet modeli yüksek özveri ve uzmanlık gerektiren bir alandır. Amatör bir yaklaşım sergilenerek tamir edilen ya da bakımı yapılan beyaz eşyalardan maksimum düzeyde performans beklemek hata olur. Elecktrolux servisi sunduğu hizmet ile amatör bakış açısından çok uzaktır. Amatör bir firmadan beyaz eşya servisi hizmeti, garantili ve düşük fiyatlar üzerinden alınması mümkün değildir. Bu şekilde hizmet veren servisler sadece kendi kazançları doğrultusunda hareket eder. Uzman kadrolara sahip olmadıkları için beyaz eşyaların daha da hasar görmesine neden olabilirler. Profesyonel hizmet veren Electrolux servisi ise bu gibi olumsuzluklar ile karşılaşmamanızı sağlar. 

Elecktrolux Servisi Güvenilir Midir?

Kurumsal kimliğe sahip olması sebebiyle sektörde lider bir konumda yer alır. İnternet üzerinden; yaşadığınız bölgeye ait servis bilgilerine ulaşabilir, beyaz eşya teknik servis hizmetine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle son yıllarda kullanımının artması ile birlikte servis hizmeti de oldukça önemli bir hale geldi. Elecktrolux servisi hizmeti hızlı ve güvenli bir şekilde sağlanması gerekir. Elecktrolux servisi bu konuda uzman kadrosu ile güvenilir ve hızlı bir hizmet vermek için çalışmalarını sürdürüyor. Peki, teknik servisin önemi nedir? 

Elecktrolux Servisi Neden Önemlidir? 

Evinizdeki ve işyerinizdeki beyaz eşyaların onarımı, bakımı ve yedek parça değişimi gibi birçok farklı işlem için profesyonel anlamda hizmet almak çok önemlidir. Elecktrolux servisi hizmetiyle ürünleriniz hem daha hızlı bir şekilde onarılır ve hem de düşük bir maliyet ile hizmet almış olursunuz. Teknik servis hizmeti alarak ürünlerinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlamak mümkündür. Böyle kullandığınız sürece yüksek performans ile çalışmasını sağlarsınız. Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve gibi birçok beyaz eşya modellerinizin daha uzun ömürlü ve ilk günkü yüksek kalite standartlarına yeniden sahip olması için Elecktrolux servisi hizmeti önem arz ediyor. 

Kaliteli ürünler alanında üne sahip olan Electrolux markası hatırı sayılmaktadır. Ayrıca belli sürenin tecrübesi ile bulunduğu alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Electrolux markasına sahip cihazların bozulması halinde Electrolux beyaz eşya servisi bozulan beyaz eşyaların onarımını beklediğiniz kalitede yapmaktadır. Beyaz eşya kapsamında profesyonel bir ekip ile sizlere ihtiyacınız olan tüm servis hizmetini özenle sunar. Böylelikle cihazların arıza onarım servisinde ihtiyaç olan yedek parça tamiri ve temini firma tarafından yapılmaktadır. Bu sayede problemin tekrarlaması durumu da ortadan kaldırılmış olmaktadır. Elecktrolux servisi hizmeti hız ve güven anlayışı ile müşteri ile buluşmaktadır. Diğer markalara oranla müşteri memnuniyetine büyük önem verilmektedir. 

Neden Electrolux Servisi Hizmetini Tercih Etmelisiniz? 

Sektörde oldukça fazla beyaz eşya teknik servisi bulunmasına rağmen Elecktrolux servisi hizmetini tercih etmeniz için birçok önemli nokta bulunuyor. Bu alanda diğer firmalardan farklı ve daha modern bir hizmet ağına sahip oldukları dikkat çekiyor. Verilen hizmet oldukça kapsamlı bir şekilde kullanıcı ile buluşturuluyor. Tüm beyaz eşya modellerinin tamirini hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Özellikle kış aylarında oldukça öneme sahip olan elecktrolux servisi hizmeti müşteriyi hiç bekletmeden işleme alınıyor. Ürünlerle ilgili şikayetleriniz dikkatle dinleniyor. Ürünün ihtiyacı olan periyodik bakımlar süresi dolmadan elecktrolux servisi aracılığı ile tamamlanıyor. Elecktrolux servisi sizin talepleriniz doğrultusunda gün ve saat belirlenerek uzman ekipler tarafından yerine getiriliyor. 

Ürünlerin servis alanına götürülmesi gerekiyorsa, doğrudan kendi servis araçları ile adresinizden teslim alınıyor. Maksimum 48 saat içerisinde ek ücretler talep etmeden adresinize teslimatı gerçekleştiriliyor. Böyle başarılı bir süreç yönetimi sayesinde zaman kaybı yaşamanız mümkün değildir. Ürünlerinize zarar vermemek üzere özel olarak ambalajlanarak, tamir ve bakımlarını gerçekleştiriliyor. Ürünlerin tamir onarım ya da bakım süreci 3 aşamadan oluşuyor. 

  1. adımda Electrolux servis kaydı alınıyor. Servis kaydı oluşturmak için; ister web sitesi üzerinden isterseniz telefon numarası ile servise ulaşarak, talepte bulunuyorsunuz. 
  2. adımda servis ekipleri kapınıza kadar geliyor. Yaşadığınız sorunun nedenleri ve çözümleri hakkında detaylı bilgi vermektedir. Aynı zamanda tüm işlemleri ayrıntıları ile anlatmaktadır.

Son adımda ise garantili şekilde işlem tamamlanacaktır. Sorununuz 1 yıl garantili şekilde çözülüyor ve belgeniz adresinizde teslim ediliyor. Tüm işlemler başarıyla tamamlandıktan sonra servis ekibi adresten ayrılıyor. 

Müşteri Odaklı Elecktrolux Servisi Desteği Nasıl Sağlanır? 

Pek çok firmada müşteri odaklı servis desteği bulunmamaktadır. Aslında müşteri memnuniyeti maksimum kaliteli hizmeti sunmak ve olumlu geri dönüşler almak açısından hayati bir önem arz ediyor. Electrolux tarafından müşteri odaklı teknik servis destek hizmeti sunuluyor. Bu hizmet modelinden yaralanmak isteyen kişiler, kurumsal web sitesinden ya da telefon kanalı üzerinden belirlenen saat dilimlerinde kesintisiz bir şekilde faydalanır.

Beyaz Eşya Bakım Servisi ile yıllardır sektörün öncü markalarından biri olan Elecrolux, edindiği tecrübe ile beyaz eşyalarınızın yüksek performansta ve sorunsuz bir şekilde çalışması için üst düzey bir servis hizmeti ile karşılaşmanızı sağlıyor. Beyaz Eşyalarınızın periyodik bakımlarını yaparak cihazlarınızın ömrünü uzatmak için çalışmalar sürdürüyor. Türkiye’nin hemen her iline ve semtine ulaşan servis ağı ile 7/24 uzman desteği almanızı sağlıyor. Elecktrolux servisi işlemleriniz için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Beyaz Eşya Bakım Servisi çağrı merkezi numarasından ulaşarak, randevu talep edebilirsiniz.  

Elektrolux Servisi Nasıl Sağlanır? 

Evinizin konforunda gibi hissetmenizi sağlayacak hızlı ve kaliteli servis desteği almak için Elecktrolux servisi hizmetlerini inceleyebilirsiniz. Marka, hızlı ve kaliteli servis hizmeti vermeyi bir hedef olarak belirlemektedir. Profesyonel bir ekiple, kusursuz bir hizmet almanızı sağlamaktadır. Amatör beyaz eşya teknik servislerinde hızlı ve kaliteli servis destekleri almak neredeyse imkansızdır. Bu şekilde hizmet veren firmalarda bu avantaj dahi müşteriler açısından dezavantaja dönüştürülebiliyor. Fakat Electrolux hizmet vermeye başladığı günden itibaren Türkiye Kalite Standartları çerçevesinde hizmet sunmaktadır. Bu sebeple tercih edilmesinin haklı mutluluğu yaşanmaktadır. 

Hız günümüzde oldukça önemli bir kalite standardı olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle buzdolabı, elecktrolux servisi gibi hizmetlerde hız kalitesi ön plana çıkıyor. Böylelikle sizi bekletecek zamanınızı alacak bir firmanın hız kalitesinden olumlu bahsetmek mümkün değildir. 

Electrolux Servisi Fiyatları Nasıl Değerlendirilmektedir? 

Electrolux servisi hizmet kalitesi ile ön planda yer alıyor. Kişinin ihtiyaçlarını iyi bir şekilde uzman ekiple değerlendiriyor. Hizmet öncesi ve hizmet sonrası müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkmaktadır. Böyle bir hizmet anlayışı ile hareket etmektedir. Beklentileriniz doğrultusunda almış olduğunuz teknik servis hizmeti karşılığında uygun fiyatları sunmaktadır. Diğer firmaların aksine fiyat tarifelerinde sıklıkla değişimler uygulanıyor. Tam aksine fiyat listeleri düşük şekilde kurumsal bir yapılandırma ile müşterilere sunuluyor. 

Elecktrolux servisi fiyatları ürünlerinizde oluşan arızalara göre farklılık göstermektedir. Bunun haricinde piyasa koşullarına bağlı olarak fiyatlandırmalarda farklılık görülebiliyor. Bu markadan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elecktrolux servisi ve diğer beyaz eşyalarınızın onarımları ve orijinal yedek parça servis ihtiyaçlarında, gönül rahatlığı ile tercih yapabilirsiniz. Marka ile teknik sorunlar yaşamanız söz konusu bile değildir. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA