Çekmeköy Siemens Servisi

Tüm dünyanın bildiği ve sevdiği markalardan olan Siemens servisi, ürünleriyle her evin ihtiyacını gidermektedir. Bu yüzden hepsi olmasa da birkaç markasını evinizde kullanıyor olabilirsiniz. Her eşyada olduğu gibi her markanın da olası cihaz arızaları yaşanabilir. Çünkü marka kaynaklı olmasa bile doğal unsurların sebep olduğu arızalar neden olabilir. Arızaların yanında birçok makinenin yıllık bakımları olmaktadır. Bu bakımlar düzenli yaptırıldığı takdir de hem ömrü uzamakta hem de daha verimli çalışmaktadır. Bu sayede elektrik harcamalarınız daha az olacağı için ay sonu faturalarınızda daha indirimli gelecektir. Her ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olan ekibimizle birlikte günün her saati aktif faaliyet yürütmekteyiz. Güler yüzlü personelimiz, hızlı Çekmeköy Siemens servisi kalitesiyle sizleri memnun etmek için her daim hazır beklemektedir.

Yedek Parça

Garantili parça desteğimiz ile birlikte dilerseniz anında inceleme yapabiliriz. Sonrasında ürünlerinizin ne gibi sorunu olduğu ve neye ihtiyacı olduğunu kabaca belirleyebiliriz. Bu sayede hizmeti ayağınıza getirebilir ve zamanı etkili kullanmanızda yardımcı olabiliriz. İnternette birçok Çekmeköy Siemens servisi bulunsa da birçoğu bu işi yasal olarak yapmadığı için sizlere hem zaman hem de para kaybettirebilir. İyi bir firma seçerken mutlaka yasal mevzuatlarının uygun olduğunu kontrol etmelisiniz. Firmamız, gerekli sertifikaları ve yetkinlik belgelerini tamamlamış, yıllardır faaliyet gösteren etkin işletmelerden birisidir. İnsanlar kaliteli bir iş beklediği gibi güven veren ve disiplinli çalışan bir firmayı tercih etmektedir. Yıllardır “sorunsuz hizmet, müşteri memnuniyeti ve bütçe dostu” ilkesiyle hizmet vermekteyiz. Böylelikle garantili hizmetimizi birçok bölgeye duyurmuş bulunmaktayız. Donanımlı teknisyenlerimiz sorunu hızlı bir şekilde tespit ettikten sonra, genel bir fiyat teklifi vermektedir. Bu teklif tamamen orijinal yedek parçaları ve Çekmeköy Siemens servis sonrası desteği de kapsamaktadır.

Siemens Yetkili Servis

Siemens, 1 Ekim 1847 yılında Berlin’de kurulan teknolojik devrimlerini sırasıyla gerçekleştiren bir firma olarak yola koyulmuştur. Hatta Osmanlı Devleti’ne ilk kez 1856 yılında telgrafı getiren Siemens&Halkse, teknolojik gelişmelerini giderek büyütmüştür. 1907 yılında Viyana’ya bağlı olarak İstanbul’da bir büro açmaya başlamıştır. Sonrasında teknolojilerini yayacak daha geniş bir alana sahip olmuştur. Telekomünikasyon, radyo, PTT işbirliği, haber sistemleri, asansör üretimi gibi birçok yeniliği Türkiye’ye getirmiştir. Geçmişten günümüze gelen bu başarılar doğrultusunda tüm dünyaya hem üretim hem destek veren bir firma olmuştur. Tüm bunların yanın beyaz eşya, elektronik ürünlerini de dünyada tanınır ürünler yapmıştır. Ülkemizin her yerinde 7/24 destek veren Siemens yetkili servis, bu doğrultuda yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Her sektörde aktif rol alarak, 7’den 70’e insanların isteklerine ve önerilerine göre hareket etmektedir. Her arıza ve problemde anında destek sağlayarak, pratik çözümleriyle bilinmektedir.

Profesyonellik ilkemizdir

Geniş servis ağımız ve çalışan sayımızla bizimle iletişime geçtiğiniz anda yola çıkmaktayız. İster onarım olsun ister bakım olsun uygun fiyatlı desteğimiz sayesinde Siemens kalitesini gözler önüne sermekteyiz. Fiyatı normal servislere göre daha pahalı olan yedek parçalar, firmamız tarafından özel olarak temin edilerek, bütçe dostu olarak tamir sağlanmaktadır. Lokasyonunuza göre size en yakın merkezimizi arayarak Siemens yetkili servis kalitesindeki servis firmamızı arayabilirsiniz.

Online başvuru imkânıyla bizlere internet üzerinden ulaşarak, tüm sorunlarınıza cevap alabilirsiniz. Bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, gibi birçok ev eşyasında tam destek sağlamaya çalışırız. Bozuk cihazlarınızı en kısa sürede tamir ederek size ulaştırmaktayız. Garantili hizmetimiz sayesinde bizden hizmet aldıktan sonra da olası sorunlarda tekrar bize ulaşabilirsiniz. Tamir sonrası ufak problemleri nasıl gidereceğinize dair bilgileri müşteri hizmetlerimizden alabilirsiniz. Aynı hizmette ve ilgili bir şekilde ekip ve ekipmanlarımızla her durumda yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Siemens Teknik Servis

İşinin ehli ve önceliği daima disipline, özverili çalışmaya veren ekiplerimiz ile Çekmeköy Siemens servisi kalitesinde hizmet vermekteyiz. Beyaz eşya ve klimanın yanı sıra, fırın, derin dondurucu, bulaşık makinesi, ütüler, kahve makineleri gibi birçok üründe yenilikçi teknolojilerimiz ile birlikte tamir ve onarım işini kısa bir sürede tamamlamaktayız. Mükemmeliyetçi ve hassasiyetle tamirat yapan ekiplerimiz, ucuz veya pahalı demeden gereken özeni göstermektedir. Firmamız size sadece en iyi sonuçları vermez aynı zamanda yaşamınızı kolaylaştıracak imkanlar sunar.

En iyi rahatlığı veren ve yüzyıl boyunca konforu yaşatan markanın eşyaları, elbet belli bir süre sonra bakım ihtiyacı yaşayacaktır. Özellikle tüm evinizi bu markanın eşyalarıyla dekore ettiyseniz, hepsi birbiriyle uyumlu çalışacağı için biri bile bozulsa – günlük yaşantınızı zora sokacaktır. Bu yüzden servisimizin hızlı çözümlerinden faydalanarak bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Bazen ufak tefek arızalar sizler için önemsiz ve ufak bütçeli olabilir. Fakat arızalı ürün kullanmaya devam etmeniz, bu sorunu arttırarak ileride yangın ve patlama gibi dertlere yol açabilir. Kendinizi riske atmadan en azından iki yılda bir tüm elektronik eşyaların bakımını mutlaka yaptırmalısınız.

Neden Mentorel Teknik servis?

Örneğin buzdolabınızın bozulduğunu düşünelim, fakat hava sirkülasyon hala yapıyor. Size hala çalışıyor gibi gelse de aslında sıcak havayı devir daim yaparak ürünlerinizin bozulmasına veya bakteri üreyen dolabın tamirinden sonrada kullanılan yiyeceklerin üzerinde türeyen bakterileri tüketmeniz sizi hasta edebilir. Atın demiyoruz fakat zamanında bizlere ulaşmanızda ve arızayı ertelememenizde fayda görüyoruz. Çalışmayan buzdolabında bakteri ürer. Bu nedenle elektrik süpürgesi, çamaşır, bulaşık makinesi gibi ev temizliğinde elzem ürünleri Siemens teknik servisinde mutlaka elden geçirmelisiniz.

Çeşitli sorunlarınız hakkında firmamızı arayarak, yerinde tamirat talebinde de bulunabilirsiniz. Eğer tamirat mümkünse gerekli ekipmanlarımızla birlikte eşyanızı taşımadan mağduriyetinizi gidermede yardımcı olabiliriz. Sorun daha büyükse geniş kapasiteli ve modern makinelerimizle işleyen atölyemizde tamirat yapabiliriz. Tamir öncesi ve sonrasında rapor hazırlayarak, ürünün şuan ki hasarı ve diğer aksamlarının gelecekte hasar verip vermeyeceğinin cevabını da alabilirsiniz. Firmamız oluşabilecek diğer sorunlar hakkında da bilgi vererek, uzun ömürlü bir ev eşyası fırsatı sunmaktadır. Daha detaylı bilgi için numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sıemens Servis

Ürünleriyle göz kamaştıran ve yeni nesil Home Connect ev aletleriyle evinizde konforu elde edebilirsiniz. Teknolojik yeniliklerin sürekli arttığı şu günlerde eşyalarınızı telefonunuzla kontrol etmeniz artık çok kolaylaşıyor. Fakat ne yazık ki Sıemens servis konusunda hala insan gücüne ihtiyaç bulunuyor. Tecrübesiyle her evin sorununa çözüm olduğu gibi hızlı iş bitirme konusuyla insanlara büyük zaman fazlalığı bırakmaktadır. Yaşam kalitenizin düşmemesi için sürekli çalışarak, çığır açan teknolojilerle garantili yedek parça imkanı sağlıyoruz. Üstelik daha uygun fiyatlarla.

Ocak- davlumbaz hasarları, yeni nesil kahve makineleri, kurutma makineleri gibi eşyalar eskiden hayal bile kuramayacağımız ürünlerdi. Fakat artık herhangi birinin bozulması güne kötü başlamak için yeterli olabiliyor. Tabi ki yıllar içinde gelişen tek şey teknoloji olmadı. Çekmeköy siemens servisi hizmetimiz de kendini yenileyerek, gereken teknolojileri atölyelerine entegre etmeyi başardı. Tamirat, onarım ve bakım aşamalarının her safhasında kontrolü ve özeni asla elden bırakmayız. Yeni nesil cihazların dilinden anlayan bir firma olarak aldığınız keyfin hiç bitmemesini sağlıyoruz. Üstelik düzenli yaptırdığınız bakımlar, eşyalarınızın ömrüne ömür katarak, daha büyük masrafların önüne geçebilmektedir.

Çekmeköy Siemens Servisi Yüksek Performans

Yaz ayında içinizi serinletecek buzdolabı ve sebiller, artık eski günlerini aratıyor olabilir. Ya da çamaşır veya bulaşık makineleriniz temiz günlerine hasret kalmış olabilir. Çalışanlarımızla beraber onlarca makinenin tüm işlemlerini tamamlayarak, birden fazla ürünü aynı anda sizlere teslim edebiliyoruz. Tek bir tamirat, onarım veya bakım ile enerji tasarrufu yapabilir, dolaylı yoldan doğaya katkıda bulunabilirsiniz. Çekmeköy Sıemens servisimiz bir nevi makinelerle iletişime geçerek maksimum performansta çalışmasını sağlamaktadır. Düşük ışık, yüksek gürültü gibi sorunlar için  istenmeyen zamanda tamiratlara pahalı ücretler vermekten korkuyorsanız doğru yerdesiniz. Her bütçeye seslenen servisimiz, kurumsallığı ve samimiyeti bir arada barındırarak, daimi bir pazar hacmi oluşturmaktadır. Çıktığımız bu yolda dünyaca ünlü markaların servis kalitesini yakalamayı başarmış, hatta üstüne yenilikler ilave etmekteyiz. Tüm bu fırsatlardan en uygun fiyata, en kaliteli bir şekilde yararlanmak bir tık uzağınızda.

Çekmeköy Siemens Servisi

Siemens çamaşır makinesi, Siemens bulaşık makinesi, Siemens buzdolabı,arızaları için günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Çekmeköy siemens servisi olarak, bölge sakinlerine ve hatta İstanbul’da ki birçok semte hizmet götüren bu servis, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Günümüzde birinci sınıf teknolojiye sahip birçok markada ve farklı modellerde beyaz eşya vardır. Siemens beyaz eşya üretiminde çeşitli ihtiyaçlara yönelik tüketici yararına beyaz eşyalar üreten bir markadır.

Mentorel Teknik Servis İletişim

Mentorel teknik Servis, kaliteli, hızlı ve garantili hizmet anlayışı ile hareket etmektedir. Siemens servisi olarak, Siemens marka beyaz eşya ürünlerinin kurulum, montaj, bakım ve onarım hizmetlerini yürütmektedir. Çalışma alanı içinde ürünlerin garanti kapsamında ihtiyaçlarını karşılayabilme yetkinliğine sahip olan Mentorel Teknik Servis, ekonomik, müşteri odaklı ve güvenilir bir çalışma politikası izlemektedir. Özellikle Anadolu yakasında olmak üzere, İstanbul’un diğer bölgelerine de hizmet vermektedir.

Beyaz eşyalarınızın bozulması tüketicinin ruhsal durumuna ve ekonomisine ciddi zararlar verecektir. Ancak, bir telefon kadar yakın olan Mentorel Teknik Servis, bu gibi durumların üstesinden kolaylıkla ve hızlı bir şekilde gelmektedir. Elektrikli ev aletlerinin de onarımı ve bakımı konusunda yetkin bir servistir. Çekmeköy Siemens servisi olarak hizmet veren firma, her türlü beyaz eşyanın da tamir ve bakımını yapacak uzman personele sahiptir. Konusunda deneyimli personellerimizle arızalar tespit edilerek gerekli müdahale ivedi bir şekilde yapılacağından kuşkunuz olmasın.

Kombi arızaları için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA