Çekmeköy Electrolux Servisi

Servisimiz, her çeşit ve modeldeki electrolux ürünün servis ve bakım hizmetini yapabilmektedir. Çekmeköy Electrolux Servis, uzman teknisyenler ve firmadaki tüm personelin katkılarıyla hareket etmektedir. Çalışılan tüm müşterilerden olumlu geri dönüş almış bir firmadır. Firma, daha iyi ve daha kaliteli hizmet verebilmek için çalışmaktadır. Kalite standartları dâhilinde beyaz eşyanın kapasitesine eşdeğer anlamda bakım ve onarım işlemleri yapıyoruz. Verilen tüm hizmetler kalite ve güven dâhilinde olup, çözümsüz bırakılan bir sorun bulunmamaktadır. Firmamız, cihazların onarımını orijinal yedek parçalarla yapmaktadır.

Elektrolux Servis Hizmetlerimiz

Teknik servisler her zaman için güvenilir hizmetin adresi olmak zorundadır. Özellikle çalışan kişilerin beyaz eşyaların bozulması hayatını günlük yaşamı kabusa çevirmektedir. Bu nedenle cihazların tek seferde sorunsuz bir şekilde tekrar adrese gidilmeden tamir görmesi çok önemlidir. Mentorel Teknik servis olarak bu kalitede hizmeti yıllardır müşterilerimize sağlamaktayız. Kullanılan yedek parçalar ve yetki belgelerinin tam oluşu da bir teknik servis için olmazsa olmazdır. Çekmeköy Electrolux servisi olarak ilk günden beri kalitenin adresi olmaya devam ediyoruz. Müşteri ilişkilerini önemseyen bir tamir ve bakım servisi olmayı sürdürüyoruz. Bünyemizde bulunan çalışma arkadaşlarımız ile çamaşır makinesi tamiri gibi çeşitli beyaz eşyaların tamirini yaparak en iyi şekilde hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Bunların yanında büyük ve hassas olan buzdolabı tamiri ve bulaşık makinesi tamiri hizmetleri de uygun fiyatlara sağlıyoruz. Bunun yanı sıra parça desteğiyle birlikte 1 yıllık servis garantisi sağlıyoruz.

Genellikle bir makinenin bozulması eskimesinden ileri gelmekte veyahut kullanıcı hatasına bağlı olmaktadır. Bunların başında bize çamaşır makinesi servisi için başvuranların çoğunda karşılaşılan bozuk para sıkışmaları, su sızdırmaları veya tambur sorunları gelmektedir. Bu tür sorunlar kullanıcıların çok karşılaştığı sorunların başında gelmektedir ve çamaşır makinesi tamiri için de oldukça bilinen sorunlar olmaktadır.

 Çekmeköy Electrolux servisi Hizmetlerimiz

hizmetine başvuranlar arasında bulaşık makinesi için de çamaşır makinesine benzer sorunlar nedeniyle bulaşık makinesi tamiri hizmeti alanlar olmaktadır. Genelde içerisindeki sepetlerin bozulması, su giderlerinin arızalanması veya deterjanı kullanamaması, ısıtmaması gibi sorunlar da bulaşık makinesi servisimiz için sık karşılaşılan sorunlar olmaktadır. Makinelerinin kullanımı hassas olduğundan dolayı cihaza zarar vermemesi ve temiz yıkaması için bilinçli kullanılması önemlidir. Mıknatıslarının bozulması ve tamir ihtiyacı hissetmesi de sıklıkla karşılaşılır. Buzdolabı tamiri için özellikle buzdolabı motorunun büyük önemi vardır. Motorlar genellikle eskiyen makinelerde artık işlevini kaybettiğinden buzdolabı tamiri kaçınılmaz olmaktadır. Çekmeköy Electrolux servisi olarak tüm bu sıkıntıların üstesinden en iyi şekilde geliyoruz. Kullanıcıları en iyi hizmeti sunmak adına ve kaliteli hizmetimiz için bizi takip ediniz.

Firmamız, geniş servis ağı ile kullanıcıların tercih ettiği markalardan biri olmuştur. Electrolux servisi olarak hizmet veren servislerin en önemli özelliği kaliteli servis hizmeti anlayışı ile hizmet etmesi ve kullanıcılara gerçek anlamda profesyonel hizmet vermesidir. Electrolux Servis olarak Çekmeköy semtinde ve genel olarak İstanbul’un diğer semtlerinde aynı şekilde hizmet veren beyaz eşya servisidir. İşletmemiz servis hizmetinde kullandığı son teknoloji ürünü cihazlar kullanmaktayız. Arızalanan beyaz eşyanın problemini hemen tespit etmekte ve en kısa sürede çözüm önerisi sunmaktadır.

Neden Mentorel Teknik Servis?

Tüketiciler, bu ürünleri ile ilgili yaşadıkları herhangi bir sorunda Elektrolux Servisimiz ile irtibata geçmektedir. Servisin vermiş olduğu kaliteli ve güler yüzlü hizmet sayesinde tüketiciler memnun kalmaktadır. Kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sıyrılan Electrolux Servis, bir telefon ile kapıya gelmektedir. Yerinde bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Değiştirdiğimiz yedek parça için 1 yıl garanti veriyoruz. Kanuni mevzuatlara uygun tavrımızdan dolayı İstanbul genelinde tercih edilen servislerden biri olmaktayız.

Kombi arızalarınız için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA