Çekmeköy Bosch Servisi

09.06.2021
913
Çekmeköy Bosch Servisi

Çekmeköy Bosch Servisi

BOSCH ARIZA KODLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Uzun yıllardır hayatımızda olan ve günlük birtakım işleri neredeyse yarı zamanlı yapmamızı sağlayan ev eşyaları insanların yüzlerini güldürmektedir. Çekmeköy Bosch servisi olarak bütün gayemiz yüzünüzün gülmesini devam ettirebilmektir. Fakat her elektronik alet gibi doğası gereği bazı arızalara sebep olabiliyor. Bunun önüne geçmek için çalışan firmamız her türlü sorun için anında çözüm olmaktadır. Firmamız alanında uzman personelleriyle gün içinde aktif olarak hizmet veriyor. Her çalışanımız işe başlamadan önce gereken eğitimleri tamamlar. Verilen görevi en iyi şekilde tamamlamak için uğraş göstermektedir. Gerek cihaz arızaları tespitinde gerekse tamir işlemlerinde hassas noktaların bulunmasında önemli iyileştirmeler yapmaktadır. Birçok makineyi gün içinde tamirini gerçekleştiren firmamız aynı zamanda yıllık bakımları gelen cihazlarınız içinde gereken özeni göstermektedir. Örneğin en önemli ev aletlerinden bazıları çamaşır, bulaşık makinesi ve buzdolabıdır. Bu makineler görünümü ile birbirine benzese ve beyaz eşya grubunda olsa da hepsinin çalışma prensibi farklıdır.

Buzdolabınız daha çok soğutma, su damlatma, sesli çalışma, kapısı kapanmama, iç lambasının yanmaması, sürekli alarm çalışması gibi sorunlar bulunmaktadır. Bu süreçte eğer bilinmiyorsa tamir işlemi yapılması tavsiye edilmiyor. Bunu önlemek için Çekmeköy Bosch servisimizi arayarak 7/24 müşteri desteğimizden faydalanabilirsiniz.

Bir Telefon kadar yakınız.

Bulaşık makinesine gelirsek su almama ve su boşaltmama sorunlar sıkça görülmektedir. Buna ek olarak bulaşık makinenizin iyi yıkamadığı görülebilir. Çamaşır makinesinde de benzer sorunlar yer alıyor. Buna ek olarak sıkma yapmaması ve sesli çalışma, su akıtma gibi arızalara mahal verebiliyor. Fakat elektrikli ev aletleri tamirinde çığır açacak teknolojilerle donatılan tesislerimiz, bunun önüne geçecek bir numaralı işlemlerle tüm sorunlar ortadan yok oluyor. Gün içinde aktif görevde bulunan çalışanlarımız çağrınız sonrası sizlere uğrayacaktır.

Bosch servisi konusunda piyasada birçok firma ve servis adı altında tamirci bulunmaktadır. Bu firmalar sorunlara kalıcı çözümler üretmekten ziyade, kalıcı sorunlara neden olmaktadırlar. Çekmeköy Bosch servisi olarak hizmet veren ve müşteri odaklı olarak çalışan, güler yüzlü, anlayışlı ve uzman personelleri ile Bosch Servis, sorunlara kalıcı çözümler üretmektedir. Bu sayede tüketiciler, hem uygun fiyat, hem de kaliteli hizmet almaktadırlar. Bosch Teknik Servis, kurulduğu günden bu yana hem tamir ve onarım, hem de ilk kurulum ve montaj konularında tüketicilere hizmet veren bir servistir.

Çekmeköy Bosch Yetkili Servis

Şirket 15 Kasım 1886 yılında Stuttgart Almanya’da Robert Bosch tarafından kurulmuştur. Günümüzdeki inovasyonu ile birlikte dünya pazarına damga vurmuştur. Dürüst işçiliğin geçici kazançtan önemli olduğuna inanarak kurulan marka en yüksek kaliteyi hedefler. Teknik mühendisliği ve mükemmelliğe inanarak çalışmasına başladı. 1933 yılında ilk buzdolabını piyasaya sürdü. Marka ilk çamaşır makinesini 1972 yılında üreterek tüm dünyaya sundu. Günümüzde ise geçmişten aldığı ilhamla ilerleyerek Avrupa’nın bir numaralı ev aletleri markası oldu. Akıllı teknolojileri sistemlerine entegre ederek daha da geliştirdi. Bunca yıllık gelişmişlik ve çalışmanın sonucunda tabi ki Bosch Yetkili servisler de kendini geliştirmeye devam etti. Her ne kadar dünya pazarına hâkim olsa da dürüstlüğü ve pratik çözüm ilkesini elden bırakmayarak tüm dünyadaki servis kalitesini insanların ayağına getirdi.

Kampanyalar

Her makine ne kadar mükemmel olsa da zamanın sunduğu şartlar arızaya sebep olabilmektedir. Firmamız Çekmeköy Bosch yetkili servis kalitesinden ilham alarak, Türkiye’nin birçok yerinde aktif görev almaktadır. Orijinal yedek parça kullanımı ve kar marjını düşük tutmamız sayesinde pahalı makinelerinizi uygun fiyatlardan onarımını sağlamaktayız.

Tüm evinizde Bosch markası kullanıyor iseniz, kampanyalı fiyatlardan onarım ve bakım hizmeti vermekteyiz. Ayrıca teknolojinin yeni ürünleri olan akıllı ev eşyaları birbiriyle entegre çalıştıkları için birinin arızalanması diğerlerinin performansını da etkileyecektir. Bozulma veya sorun çıkarmadan önce yıllık bakımlarının yapılmasını tavsiye ediyoruz. Böylelikle yüksek masraflardan da kurtulabilirsiniz. Çekmeköy Bosch yetkili servis kalitesindeki sunduğumuz hizmet ayrıca ürünlerinizi güvence altına almaktadır. Yaptığımız tamir işlemlerinin ardından belirli bir yıl kadar daha garanti sağlıyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini odak almaktayız. Firmamızın geniş servis ağı, güvenilirliği ve uzmanlığı ile birlikte kaliteli bir hizmet almak artık hayal değil. Azami tamir süresi içinde her aşamada bilgi veren personellerimizden bilgi alarak makinenizin durumunu öğrenebilirsiniz. Makinenizin her bir parçası için ayrı bir personel çalıştığından dolayı tamir ve onarım işlemleri kısa sürede bitmektedir. Böylelikle günlük işlerinizin yarım kalma ihtimali ortadan kalkıyor.

Bosch Teknik Servis

Çekmeköy Bosch servisi olarak Çekmeköy bölgesine ve İstanbul’un birçok semtine hizmet götüren bir servistir. Beyaz eşyalar hemen her evde mevcut olan ve insanların hayatını kolaylaştıran cihazlardır. Beyaz eşyaların tamiri için uzman servislerle iletişime geçmek gerekir. Bu bağlamda yetkinlik düzeyi yüksek ve prestijli servislerin seçilmesi önemlidir. Çalışma bakanlığından gerekli çalışma evrakları olmayanların cihazı kurcalaması arızanın büyümesine sebep olacaktır.

Haftanın her günü her semtte aktif olarak hizmet vermekteyiz. Çekmeköy Bosch teknik servise ihtiyacınız olduğu anda bizi arayabilirsiniz. Oluşan hasarın büyüklüğü durumunda makinelerinizi tesislerimize götürerek, montaj veya de-montaj işlemlerini uygulayarak kapsamlı bir çalışma yürütüyoruz. Bu sayede görünen veya görünmeyen arızalara anında müdahale ederek, zamandan tasarruf sağlamaktayız. Güçlü ekibimiz ve çağrı merkezimiz ile günün her saati Çekmeköy Bosch Teknik Servisini ayağınıza getirmek için çabalamaktayız.

Orijinal yedek Parça

Firmamız özel olarak temin ettiği orijinal yedek parçaları sayesinde tam performanslı çalışan parçalarla tamir gerçekleştirmektedir. Tamiri tamamlanan eşyalarınız telefon veya kısa mesaj üzerinden size bildirilmektedir. Yasal mevzuatlara uygun olarak yapılan işlemlerimiz, makinenizin performansını arttırdığı gibi arızadan kaynaklı enerji verimliliği düşüklüğünün de önüne geçmektedir.

Bu sayede ay sonu fatura ödemelerinizde önemli ölçüde düşüş yaşanmaktadır. Firmamız her aşamada kaliteli uygulamalarını kanıtlamak için iş sonunda raporlama sunmaktadır. Bu raporlamada değişen yedek parçalar, onarım süresi, onarımı yapılan diğer parçalar ve garanti süresi detaylı olarak yazmaktadır. Böylelikle müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Hem de olası diğer arızalar için bilgi niteliğinde olacak bir rapor hazırlamış oluyoruz. Çekmeköy Bosch teknik servis kalitesini her aşamada gözler önüne seren bir hizmet sunuyoruz. Arızalanan eşyalarınızın uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Teknolojik alanda gelişmiş cihazlarımız ile her türlü arızaya karşı baş edebileceğimizi kanıtlamış durumdayız. Siz de nedenini bilemediğiniz ve sürekli rahatsız edici arızalardan ve problemlerden artık bıktıysanız doğru yerdesiniz. İnternet sitemizde bulunan numaralardan bizleri arayarak, teknik servisimizi çağırabilirsiniz.

 Artık buzdolaplarınız güvende

Elektronik ev aletlerinin onarım ve bakımını sağlamaktayız. Çekmeköy Bosch buzdolabı servisi için de tam destek vermektedir. Gıdaları ve ilaçlarınızı uzun süre saklamaya yarayan buzdolabınızın arızaları başa gelecek en büyük dertlerden biridir. Genellikle buzdolabının çalışmama arızaları daha çoktur. Eğer buna rağmen çalışmıyorsa Çekmeköy Bosch buzdolabı servisi için bizi arayabilirsiniz.

Makine iç soğukluğunu dengede tutmaya çalışırken dışarıdan sürekli sıcak hava alacağı için aşırı çalışmaya ve arızalanmaya sebep olacaktır. Tamiri ise oldukça kolaydır. Bazen de gelen en çok şikayetlerden birisi buzdolabının aşırı sesli çalışmasıdır. Bu da en çok fan arızasından meydana gelir. İyi çalışmayan fan motoru bir süre sonra oldukça enerji tüketimine sebep olacaktır. Bunu önlemek için Çekmeköy Bosch buzdolabı servisi firmamızdan destek alabilirsiniz.  Böylelikle gereksiz enerjiye vereceğiniz ücreti onarıma vererek, daha performanslı çalışan bir makineye sahip olabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerimiz

Yine ev sahiplerinin en büyük dertlerinden birisi de su akıtmasıdır. Isı dengesinin yetersiz olması ile terleme gibi problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bu daha çok uzun yıllar bakımı yapılmayan buzdolabı için geçerli olmaktadır. Sadece tamir için değil yıllık temizliğinizi de düzenli yaptırarak, makinelerinizin daha uzun ömürlü çalışmasını sağlayabilirsiniz.  Firmamız uzun yıllar sektörde faaliyet gösteren köklü işletmelerden birisidir.  Kar odaklı bir firma olmaktan çok uzun süreli hedeflere odaklanarak, müşteri memnuniyeti ve iş hacmini sürekli arttırmayı hedeflemekteyiz.  Bu süreçte en iyi hizmeti vererek, sizlere kaliteyi vermekteyiz. Siz hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz. Gün içinde aktif personellerimiz size ulaşarak, dilerseniz yerinde inceleme yaparak, mağduriyetinizi giderecektir.

Çekmeköy Bosch Teknik Servisi Müşterilerine bir telefon kadar yakındır. İlgili telefon numarasından arandıktan sonra, çağrı merkezi yetkilisi problemi kayıt altına alarak, ilgili birime iletir. Ve bu birimin müşteri ile irtibat kurmasını sağlar. Bosch beyaz eşya servisi, konusunda uzman teknik personelimiz müşteriyi arayarak problem hakkında detaylı bilgi alır. Ve müşteriden bazı şeyleri yapmasını ister. Eğer telefon desteği ile problem çözülemiyorsa teknik ekip müşterinin adresine giderek kapıda destek hizmeti verir.

Bosch Marka kombi arızalarınız için tıklayınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

HEMEN ARA