Çekmeköy Ariston Servisi

Kombi arızaları için tıklayınız.

Beyaz eşya teknik servisi anlamında 7/24 hizmet veren Çekmeköy Ariston servisi, deneyimli ve uzman kadrosu ile kusursuz bir tamir ve bakım hizmeti sunmaktadır. Özellikle, Anadolu yakasında servis ağını günden güne büyütmekte olan  Ariston Servis, arıza taleplerine ivedi bir şekilde cevap vererek marka değerini korumaktadır. Sizlerde gün içerisinde hizmet ve bilgi almak ve servis yazdırmak için bizleri arayabilirsiniz.

Teknoloji geliştikçe insan yaşamı da kolaylaşmaktadır. Günlük yaşamımızda yer alan teknolojik aletler, geçmişe göre ilerlemeyi daha hızlı sağlıyor. Bu ilerlemede elektrikli ev aletlerinin de payı büyük. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi derken insanların elle yaptığı birçok iş artık makinelere kalmıştır. Bu sayede insanlar yaşama daha çok odaklanarak, işlerini zamana daha iyi entegre etmeyi başarmışlardır. Fakat ev aletleri doğası gereği bozulabilen ürünlerdir. Dolayısıyla herhangi bir eşyanın bozulması günlük yaşamımızı da oldukça yavaşlatmaktadır. Türkiye’nin birçok yerinde hizmet veren firmamız  Çekmeköy Ariston servis olarak markalı ürünlerinizin gereken onarım, bakım ve tamir işlerini yapmaktadır. Gelişen bir firma olarak her türlü kompleks makinede tam çözüm sağlamaktayız. Tüketim sürekli artan ve vazgeçilemeyen bir olgu olduğu için gereken ihtiyaçların karşılanması da oldukça elzemdir. Firmamız bu ihtiyaçları sağlayarak, yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Yasal sorumluluklara uygun olarak uzun yıllardır hizmet yürütmekteyiz. Hem zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak hem de elektrikli ev eşyalarınızın yeni gibi olmasını sağlayacaktır. Çekmeköy Ariston servisi olarak size verilen azami tamir süresinden daha önce işlemlerimizi gerçekleştirerek, sizlerin yüzünü güldürüyoruz. Yapılan işlem süresince her bir detay sizlere telefon, mail veya kısa mesaj olarak bildirilmektedir. Firmamız sözleşme dâhilinde olası arızaların bizim tarafımızdan kaynaklandığı durumlarda ücretsiz olarak Çekmeköy Ariston servisinde yeniden tamir yaparak yüzde yüz güven sağlamaktadır. Parça değişimleri ise uygun fiyata temin edildiğinden dolayı orijinal parçaları daha az maliyetle montajını sağlamaktayız. Bunu ise kar oranını daha aşağıda tutarak ve iş hacmini genişleterek sağlıyoruz.

Çekmeköy Ariston servisi

Türkiye’de özellikle teknik servis anlamında profesyonel hizmet veren ve köklü firmalar arasında bulunan Çekmeköy Ariston servisi genel anlamda tüm tamir işlerinizi üstleniyor ve sizi stresli durumlardan koruyor. Tüm bu ihtiyaçlar özellikle kullanılan malzemeyle de ilgili olabilmektedir. Çamaşır yıkamak eskiden oldukça zahmetli bir işti. Ancak, gelişen teknoloji ile bu durum sorun olmaktan çıkmış ve çamaşır makineleri kullanılmaya başlamıştır. Bununla birlikte elektronik eşyalardaki arızalar sorun olarak ortaya çıkmıştır.

Çekmeköy Ariston Servis, arıza yapan çamaşır makinelerinin yerinde tamirini yaparak sorunların üstesinden gelmeyi başarmıştır. Eskiden yapılan çamaşır makinesi onarımı da bazen bir çamaşır makinesinde direkt olarak sorun yaratabilmektedir. Sonradan takılan bir çamaşır makinesi parçasının beyaz eşyayı bozması da sık karşılaşılan bir durumdur. Özellikle bu durum diğer bir beyaz eşya olan buzdolabında da olabilmektedir. Buzdolabı tamir hizmeti alabilmek için karşılaştığımız pek çok buzdolabının sorunlarının büyük çoğunluğu da eskiden yapılan özensiz tamirlerin kaynaklandığını görüyoruz sizde özenle yapılmış bir Çekmeköy Ariston servis hizmeti almak için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Sorunsuz bir bulaşık makinesi tamiri için en önemli olabilecek şeylerden birisi de sorunun iyi analiz edilmesidir. Özellikle bulaşık makineleri çok hassas cihazlardır ve su püskürtme, yıkama gibi aksamlarının düzgün çalışmaması genellikle bulaşık makinesi tamiri gerektirir. Tüm bunların çözümleri elbette kolaydır ve değişecek parçalarda parça garantisini 1 yıl boyunca Çekmeköy Ariston servisi olarak sağlıyoruz. Bu şekilde hem parçalarda oluşacak sorunların da önüne geçmiş oluyoruz.

Neler yapıyoruz?

Firma olarak beyaz eşyalar içerisinde su ile birlikte çalışan bir diğer tür olan çamaşır makineleri için de çamaşır makinesi servis hizmeti vermekteyiz. Güvene dayalı ve kaliteli hizmetin yanında hızlı bir hizmetin de keyfini çıkartacaksınız. Özellikle çamaşır makinesi tamiri yapmak için gelen uzman ekiplerimiz alanında iyi bir eğitim almış ve tecrübeli ekipler olmaktadır. Ve piyasada yapılamaz denilen pres kazanları dikkatlice açarak rulman arızalarını giderebilirler. Ağır hasarlı ve maliyetli tamirleri sizin için çok uyguna yapabilecek olan işletmemizle irtibata geçebilirsiniz. Gıdalarımız için en önemli bir cihaz olan buzdolabı için de buzdolabı tamiri aynı kalite ve özenle yapılarak müşterilerimize teslim edilmektedir. Sorunsuz bir şekilde kaliteli buzdolabı onarımı için Çekmeköy Ariston servisimizle her daim bir telefon kadar size yakın.

Ariston Yetkili Servis

1930 yılında İtalya’da Aristide Merloni tarafından kurulan Ariston markası, ısıtma sistemleriyle ön plana çıkmıştır. 1960 yılında ilk elektrikli su ısıtıcılarını piyasaya sürerek büyük ilgi toplamışlardır. 1980’de kombi üretimine başlayarak 1990 yılında dünya çapında ünlü bir marka olma yolunda ilerlemiştir. Isıtma ve soğutma sistemlerindeki başarıları Çekmeköy Ariston yetkili serviste de devam etmiştir. Çünkü oldukça karmaşık yapıdaki bu cihazlar herkesin tamir edemeyeceği türdendi. Fakat teknoloji geliştikçe servisler de dünya çapında genişlemeye ve gelişmeye başladı. Firmamız da yetkili servis kalitesinde çalışan firmalardan biri haline gelmiştir.

Müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak ve daha bütçe dostu fiyatlarla işlem sağlamaktayız. Aynı zamanda çevre dostu tesisimiz ve ekipmanlarımız sayesinde doğayı kirletmeden çalışıyoruz. Tamir, onarım ve bakım konusunda yenilikçi fikirlerle daha kapsamlı çalışma sürdürmeyi hedefleyen firmamız Çekmeköy Ariston yetkili servis kalitesinde aşamalar gerçekleştirmektedir.

Firmamızın geniş servis ağı sayesinde en uç bölgelerdeki bile arızalara yetişebilmektedir. Uzun yıllar tecrübemizle birçok insana yardımcı olduğumuzdan dolayı onlarca şubemizle aktif faaliyet göstermekteyiz. Evinizdeki konforun bir an bile azalmaması için çalışıyoruz. Ariston markalı buzdolabı, çamaşır makinesi gibi daha birçok elektrikli ev aletlerinin arızalanmasına çözüm oluyor. Sadece tamiratta değil düzenli bakımlarda da destek veriyoruz. Diğer firmalara nazaran daha cebinizi düşünen fiyat politikası ile çalışmaktadır. Hafta içi her gün bize ulaşarak, genel konular ve teknik konular hakkında bilgi alabilirsiniz. Siz de Çekmeköy Ariston yetkili servisi kalitesinde çalışan bir firma ile anlaşmak için seçici olmalısınız. Yasa dışı çalışan firmalar ve oldukça ucuza tamirat yapabileceğini söyleyen işletmeler, orijinal parçalar yerine 2. Sınıf parçalarla makinenizin performansını etkileyebilir. Böylelikle hem zamandan hem maliyetten zarar etmiş olursunuz. Seçeceğiniz her firmaya aklınızdaki her soruyu sormalı ve sözleşme dâhilinde eşyanızı teslim etmelisiniz.

Çekmeköy Hotpoint Ariston servisi

Temel gıda ürünlerini saklamamıza yarayan buzdolabının arıza yapmasının birçok nedeni bulunuyor. Soğutmama, az soğutma, buzluk bölmesinin çalışmaması veya gösterdiği derecenin bozuk olması gibi. Buzdolabı gazla çalışan bir makine olduğundan hassas bir yapısı vardır. Herhangi bir yerindeki arıza zincirleme olarak bir başka yerine bulaşabilir. Bunun önüne geçmek için Çekmeköy Hotpoint Ariston servisimizi arayabilirsiniz. Herhangi bir tamir işlemi için kendinizin uygulamaya geçmenizi önermiyoruz. Kişisel tamiratlarda durumu daha kötü olabilir veya buzdolabı tamamen bozulabilir. Kalifiyeli ve alanında uzman personelimizin gerçekleştirdiği tamiratlar Ariston buzdolabınızı uzun ömürlü kullanmanızda yardımcı olacaktır. Uygun fiyatlardan gerçekleştirdiğimiz işlemler, cebinizin ve bütçenizin dostu olacaktır.

Bizleri arayarak telefon üzerinden sorununuzu dile getirebilirsiniz. O an müsait olan en yakın personelimiz size ulaşacaktır. Sorunun büyük olmaması durumunda yerinde yapılan keşif ve tamirat ile zamanınız alınmadan buzdolabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Sorunun daha büyük olması durumunda ve titizlik gerektiren işlemler için izniniz dâhilinde tesisimize götürülmektedir. Burada öncelikle makinenin iç parçaları detaylıca kontrol edilir. Ayrıca belirttiğiniz arızaların dışında herhangi bir sorun bulunuyorsa, Çekmeköy Hotpoint Ariston servisimiz size raporlayarak dilerseniz tamirini gerçekleştirecektir. Probleminizi en kısa sürede sona erdirmek için var gücüyle çalışan bir işletme olarak çalışmaktayız. Verdiğimiz hizmetler en az 1 yıl garantilidir. Böylelikle çeşitli sorunlarda ücretsiz tamirat ve aynı zamanda yeniden bakım hakkı kazanabilirsiniz.

Dürüst bir hizmet anlayışı ile yola çıkan firmamız her müşterisine aynı özeni göstermektedir. Bu sayede Türkiye’nin önde gelen servis işletmelerinden biri olmanın yolunu açmıştır. Tüm tamirat işlemleri bittikten sonra ise garanti belgesi ile makinenizi teslim alabilirsiniz. Daha detaylı sorularınız, istekleriniz ve önerileriniz için web sitemizden bizleri arayabilirsiniz.

Ariston servis Numarası

Web sitemiz üzerinden bulunan Çekmeköy Ariston servisi üzerinden bize ulaşarak, sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Telefonda sorunlarınızı yeterince açık belirtmelisiniz. Bu durumda personellerimiz yanına alacağı birtakım ekipmanlar ile evinizde gereken tamiratı kısa sürede yapacaktır. Böylelikle makine taşıma ve teslim alma gibi zaman alacak işlerden de tasarruf yapmış olursunuz. Firmamız sağladığı avantajlar ve uygun fiyatları sayesinde her sorunun aranan çözümleri arasına girmeyi başarmıştır. Buzdolabı, bulaşık makinesi, ufak ev aletleri, elektrik süpürgesi ve daha birçok eşyanız firmamızda garanti altındadır.

Yenilenen tesislerimiz, teknolojik gelişmelere ayak uydurarak, dijital sistemlerle entegre çalışmaktadır. Bu sayede onlarca tamirat işlemleri bile kısa sürede sistematik bir şekilde tamamlanabiliyor. Böylelikle kalabalık ve meşguliyetli günlerde bile karışıklık olmadan ve tamir sırası karışmadan işlemler uygulanabilmektedir. Ayrıca Çekmeköy Ariston servis numarası üzerinden bize ulaşarak eşyanızın durumunu da kolaylıkla öğrenebiliyorsunuz.

Neden Mentorel Teknik servis

Arızaları en aza indirgeyerek, mutlu müşteriler ilkesinde yürüyoruz. İstekleriniz dâhilinde ilerleyerek, eskimiş makine parçalarının değişimini de hizmetimiz dahilinde yapabilmekteyiz. Orijinal yedek parça montajı ile makineniz hem daha hızlı çalışıp hem performansından ödün vermiyor. Konforunuzdan ödün vermemeniz için hafta içi her gün faaliyet göstererek, işinin ehli olduğumuzu sizlere kanıtlıyoruz.

Büyük problemler yaşamamak ve şüphelendiğiniz en ufak şey için bizleri arayarak, olası büyük zararlardan kurtulabilirsiniz.  Ariston servis numarası üzerinden bize ulaşmak artık bir tık ötenizde. Gerekli tamir ve bakımı yaptıktan sonra cihazı çalışır vaziyette tüketiciye teslim ediyoruz. Vermiş olduğu hizmetlerde %100 müşteri memnuniyeti garantisi veren Mentorel Teknik Servis, Ariston markalı beyaz eşyalarda 1 yıl servis garantisi vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA