Evin vazgeçilmez eşyalarından biri olan buzdolabı sayesinde yiyeceklerimizi daha taze tutabiliyor, bozulmalarına engel oluyor, dondurucuda uzun süre boyunca yiyeceklerimizi muhafaza edebiliyoruz. Özellikle bizim gibi yemek kültürü son derece gelişmiş toplumlarda kışlık veya yazlık erzak depolanması son derece sık rastlanan bir durumdur ve bu gibi nedenler buzdolabından en yüksek randımanın alınmasının önemini bir kez daha karşımıza çıkarmaktadır.

Ya Buzdolabı Arızalanırsa?

Tıka basa yiyecek dolu bir buzdolabında meydana gelen arıza pek çok kaybı beraberinde getirir. Ancak asıl kayıp, işinin uzmanı olmayan kişilerin buzdolabı tamiri gibi girişimlerde bulunması ile ortaya çıkar. Buzdolabının garanti kapsamının dışında kabul edilen bu uygulamalar makinenizin kullanım ömrünü kısaltır, hatta tamamen bozulmasına neden olarak aile ekonominizi ciddi anlamda zarara uğratır.

Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için yetkili firmanın doğru seçilmesi gerekir. İstanbul Çekmeköy lokasyonlu Mentorel Teknik Servis, buzdolabı servisi alanında son derece yetkindir. Uzman kadrosu ile çeşitli buzdolabı markalarının tamiri ve bakımı konusunda kullanıcılara destek verir. Siz de buzdolabı servisi ve bakımı ihtiyaçlarınızda firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Buzdolabınıza İyi Bakın

Pek çok firma başta buzdolabı olmak üzere, İstanbul beyaz eşya servisi konusunda iddialar ortaya atmaktadır. Ancak uzmanlık isteyen bu işlemler müşteri memnuniyeti ile değil, aksine müşteri mağduriyeti ile sonuçlanabilmektedir. Dolayısı ile her firmanın yetkin personel çalıştırdığı ve servis hizmetini güvenilir şekilde gerçekleştireceğini düşünmek maddi anlamda kayıplar yaşanmasına yol açabilir. Daha da kötüsü buzdolabı çalışamaz hale gelebilir ki bu durum kullanıcılara ekstra maliyet yükleyecektir.

Dolayısıyla, servis hizmetini gerçekleştirecek firmanın doğru şekilde seçilmesi, firmanın geçmişine göz atılması ve personellerin yetkinliklerinin göz önünde bulundurulması son derece büyük önem arz edecektir.

Can Teknik Servis, size pek çok hizmeti, yetkin personelleri ile sunmaktadır. Sadece buzdolabı değil, diğer beyaz eşyaların tamiri, bakım ve onarım işlemlerinde; kombi servisi, bakım ve onarım süreçlerinde ve buna benzer pek çok hizmette güvenilir ve en çok tercih edilen firma olarak hizmetlerini aralıksız sürdürmektedir. Siz de buzdolabı servisi konusunda firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bulaşık Makinesi Servisi, Bulaşık Makinesi servis, başlıklı makalemizde AEG servisi, altus servisi ve arçelik bulaşık makinesi servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA