Beko servis Beko şirketi ürünlerinde olan sorunlar zamanı tamir hizmetidir. Beko Türkiye markası olarak dünyanın neredeyse tüm ülkelerinde kullanılmakta. Şirket şu sıralarda dünya devi Barcelona futbol klübünün resmi sponsorudur. Beko servis markanı destekleyerek teknik problemler ve kullanıcı hataları zamanı sorunları çözer. Şirket uzun yıllardan gelen tecrübesi ile servis hizmetlerini geliştirmektedir. Beko servisi çalışanlarını müşteriler ile iletişime geçerek ürünlerde olan arızaları belirler. Bundan sonra görevliler sorunun olduğu mekanlara giderek rapor hazırlamaya başlar. Raporda cihazda oluşan sorunlar, tamir için gerekli malzemeler, ek parçalar yer alır. Sonda ise bunların hepsi hesaplanarak müşteriye oluşacak maliyet belirtilir. İşlem sürelerinin kısa tutulması sorunun hızca çözülmesini sağlar.

Beko servisi bu konuda en iyi hizmet sunan şirketler arasında yer alıyor. Marka sahip olduğu imajı bozmayarak hizmetlerini müşterileri düşünerek yapmaktadır. Değer Beko şirketinin en önemli anlayışıdır. Her bir müşteriye verilen bu değer karşılıklı değere çevrilmesi şirketin en büyük amacıdır. Beko servis rekabet pazarında da Beko markasını diğerlerinden önde götürüyor. Piyasada olan firmaların aynı hizmetleri vermesine rağmen Beko her zaman bir adım önde.

Beko Servisi Hizmetleri Hangilerdir?

Beko müşterilerine onlarca ücretli veya ücretsiz hizmetler sunuyor. Bunlardan en önemlisi Beko beyaz eşya servis hizmetidir demek doğru olur. Beyaz eşyalar hayatımızı kolaylaştıran kullanışlı cihazlardan ibarettir. Bunlara evde kullanılan buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinaları, kurutma makinesi,derin dondurucu dahildir. Bu nedenle de onları sıklıkla kullanmaya mecburuz. Beko beyaz eşya servis ile artık bozulursa ne yaparım düşüncelerinden kurtulacaksınız. Beyaz eşyanız bozulduğu anda Beko servisi uzman kadrosu sizin hizmetinizdedir. Hızlı ve güvenli şekilde yapılacak kontrollerin ardından cihazınız tamir edilerek size teslim edilecektir. Üstelik fiyat ücretleri de pek fazla olmayarak kolay çözülen sorunlarda ücret alınmayacaktır.

Beko servis hizmetini kullanmak için +90 216 606 24 19 numaraları ile destek ekibini aramalısınız. Sizi karşılayacak güler yüzlü personel hizmeti ilk önce oluşan sorunları araştıracaktır. İstediğiniz cihaz ustalarına gerekli talimatları verip size ne yapmanız gerektiğini söyleyecektir. Haftanın her günü 24 saat hizmetinizde olan Beko servisi ile problemlerinizi hızlıca çözersiniz. Beko denilince akla gelen ilk şey çamaşır makinesidir. Kıyafetlerimizi tertemiz yapan bu cihazlar bazı nedenlerden dolayı bozulur.

Beko Servisi ve Beyaz Eşya

Beko beyaz eşya servis çamaşır makinelerinde olan gürültü, program bozukluğu gibi sorunları çözer. Bulaşık makineleri kullanıcılara su ve elektrik tasarrufu ile destek vermekte. Özellikle restoranlar için çok önemli olan bulaşık makineleri doğru kullanılmadıkta bozula biliyor. Çamaşır makinesinin en önemli detayı olan doğru deterjan seçimi servis uzmanları tarafından sizlere sunuluyor. Makinenizi hangi kıyafetler için hangi ayarda kullanmanız da öğretiliyor. Buzdolabı ve derin dondurucular tüm mevsimlerde en fazla ihtiyaç duyulan beyaz eşyalardır. En çok dondurmama ve motor bozukluğu sorunları ile karşılaşılıyor. Bozukluklar zamanı Beko servis hizmetini aramanız yeterlidir.

En kısa sürede evinize ulaşılarak yiyecekleriniz bozulmadan buzdolabınız tamir ediliyor. Böylelikle siz serin ve ferah yemeklerinizin tadını çıkara biliyorsunuz. Bundan başka set üstü ocak ve fırın da Beko servis tarafından tamir edilmekte. Ayrıca Beko markası altında birleşen onlarca ürün için de bu hizmetler mevcuttur. Alacağınız teknik servis hizmetinin profesyonel ustalar tarafınca yapılması ürünlerinize en az 1 yıl garanti verir. Aşağıdaki cihazlar da Beko markasının Beko servisi tarafından destek gören ürünlerdir.

Elektronik

Beko servis sadece beyaz eşyalar için değil elektronik için de teknik destek sağlamakta. Örneğin LED/ LCD TV ekran çatları ve beyin bozuntuları zamanı destek ala bilirsiniz. Bundan başka uzman ustalar bilgisayar, oyun cihazları, telefon için de tamirat yapıyorlar. Bir süre sonra onarım talep eden elektronik cihazlarınızı Beko bakım servis ile tazeleye bilirsiniz. Garanti süresinin bitmesi ile alakadar destek hattına bildiri yapmanız önemlidir. Onlar sizi hangi işlemleri yapmanız gerekdiği ile alakalı bilgilendirecektir.

Isıtma Soğutma

Yaz aylarında soğutma kış mevsiminde ise ısıtma sistemleri yardımımıza koşuyor. Bazı kazalar ile bozula bilen ürünler Beko servis tarafından düzenleniyor. Klimalarda aletler için de en önemlileri olarak bazen tamire ihtiyaç duyuyorlar. Hava soğutucu, elektrik ısıtıcı, iç hava kalitesi, vantilatör, termosifon, şofben tamir hizmetleri de mevcuttur. Yaptığı her hizmete garanti veren servis genellikle sorun yaşamıyor. Beko servisi yaptığı tamirden sonra aynı yerden bozulan cihazların tamiri ücretsiz olarak yapılıyor. Bu sadece ısıtma soğutma sistemleri için değil tüm ürünlerde geçerlidir. Böyle bir sorun ile karşılaşırsanız destek hattından ikinci servis hizmetini talep ede bilirsiniz.

Küçük Ev Aletleri

Eviniz için Beko mağazalarından satın aldığınız küçük ev aletleri bakıma ihtiyaç duyar. Ütü, elektrik süpürgesi, pişirici, doğrayıcı ve karıştırıcı cihazlarınızı Beko bakım servis’e itibar edin. Bununla özellikle kadınlarımızın mutfakta sık sık istifade ettiği ürünler hızlı şekilde onarılır. Gelecekte bu sorunların yaşanmaması için Beko ürünlerinin uzmanların dediği tarihlerde bakım servisini yaptırın.

Beko bakım servis bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Düzenli şekilde yapılan bakımlar sizin cihazınızın doğru kullanışını sağlamakla ömrünü uzatır. Küçük sorunlar zamanı bile uzmanlara danışmanız daha doğru bir adım olur. Çünkü insanlar bazı zamanlarda bu hassas ürünleri kendileri tamir etmek ister. Bu da elbette bazı ciddi sorunlara yol açar. Bunun başında cihazınızın eski haline gelemeyecek şekilde bozulması durur. Servis her zaman böyle durumları destek hattına bildirmenizi tavsiye eder.

Beko Servisinin Avantajları Nelerdir?

Beko marka olarak özellikle beyaz eşya sektöründe ilk sıralarda duruyor. Bu seviyede bir şirketin sunduğu hizmetler müşterileri her zaman memnun ede biliyor. Beko servis şirketin ürünlerinin bozulması halinde onların kısa sürede eski haline dönmesine sağlamakta. Çalışanların sunduğu yüksek hizmetler bu servisi daha da özel kılıyor. Destek hattı müşteriler için her zaman açık bulunarak onların sorunlarını dinliyor. Beko servis Beko firmasını layıkınce temsil edecek elemanları müşterilerin evlerine yönlendiriyor. Uzman çalışanlar sorunun kısa sürede çözülmesi için tüm imkanları sağlıyorlar. Gerekli tamirleri yaptıktan sonra insanları bu sorunun neden kaynaklandığı ile de bilgilendirmekteler. Böylece gelecek kullanımlar da aynı hataların tekrarlanması riski ortadan kalkar.

Muhteşem hizmetler sunan Beko servis yorumları her zaman pozitif olmayı başarmaktadır. Beko servisi herkesi memnun edebilme özelliği ile her gün biraz da geliştiriliyor. Beko markası yaptığı yenilenme politikaları ile günümüz dünyasının ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmekte. Buna paralel olarak her yeni inovasyon zamanı Beko servisi de kendini yeniliyor. Gerekli yedek parçaları ediniyor, uzmanlar yeni teknolojiler üzerinde pratikler yapıyor. Uzman elemanlar cihazlarınızı bozmayarak tamir etmesi için bunlar çok önemlidir. Size konforlu hayat sunacak Beko ürünleri her zaman yüzünüzü güldürmekte. Küçük sorunların sizin hayatınıza dahil olmasına izin vermeyin. Beko servis bu yolda sizi kaygılardan uzak tutarak hayatınızı kolaylaştıran ürünleri tamir etmektedir. Kapıyı açtığınızda Beko üniformalı kişiler görüyorsanız doğru seçimi yapmışsınızdır. Çünkü siz bir Beko ürününe sahipsiniz ve Beko bakım servisini kullanıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA