İnsanlar beyaz eşya alırken marka ve model seçiminde çok zorlanırlar. Çünkü alacakları beyaz eşyayı yıllar boyu verimli bir şekilde kullanmak isterler. Bu yüzden beyaz eşya alırken, çok hassas davranılmalı ve hem istenilen özelliklerin olduğu hem de kaliteli bir beyaz eşya alınmalıdır. Bu sayede alınacak olan beyaz eşya yıllar boyu hem yüksek performansla hem de verimli olarak kullanılabilir. Vestel, hem yerli üretim olması hem de kaliteli olması sebebiyle tercih edilen bir markadır. İş, beyaz eşyanın marka ve modelini beğenmekle kalmıyor. Bu beyaz eşyanın kuvvetli bir servis ağının olması da tercihleri etkileyen bir diğer faktör olarak karşımıza çıkıyor. Vestel Teknik Servis, günden güne büyüyen yapısı ve kaliteli hizmet anlayışı ile Vestel markalı ürünlerin servis hizmetini vermektedir. Vestel markalı beyaz eşyalarda yaşanacak olan herhangi bir sorunda Ataşehir Vestel servisi en kısa sürede soruna müdahale edip, sorunları gidermektedir.

İnsanlar gündelik hayatta iş yoğunluğu ve stresini üzerlerinden atabilmek için eve gittiklerinde dinlenmek isterler. Bu nedenle ev işlerini kolay yoldan halletmek isterler ve bunun için çeşitli beyaz eşyalardan yararlanırlar.   Vestel çamaşır makinesi, Vestel bulaşık makinesi ve buzdolabı insanların iş yükünü bayağı hafifletir. İşte bu ihtiyaç duyulan beyaz eşyaların arızalanması çok da iç açıcı bir konu değildir. Ancak, Mentorel Teknik Servis, Vestel markalı beyaz eşyaların tamir ve bakımında uzman sertifikalı personeli ile insanları bu can sıkıcı durumdan kurtarmaktadır. Ataşehir Vestel servisi, her marka ve modeldeki beyaz eşyanın montajını, bakım ve onarımını kaliteli bir şekilde yaparak insanların kendilerine zaman ayırmasını sağlar.

Ataşehir Vestel Servisi Garantili Hizmet

Gelişen teknolojiye göre sürekli yenilenen ve yeni modelleri piyasaya çıkan beyaz eşyaların, her modelinin tamir ve bakımı için personelini sürekli eğitime tabi tutan Vestel Servis, müşteri odaklı olarak ve uygun fiyat avantajı ile hizmet vermektedir. Vestel markalı beyaz eşyayı tamir ettikten bir süre sonra aynı arıza tekrar meydana gelirse ücretsiz olarak servis hizmeti veren Ataşehir Vestel servis, diğer servislerin içinde farklı bir anlayışa sahiptir.

Teknik servis imkanlarının en iyi şekilde verilmesi özellikle yasalar ve yönetmeliklerle belirtilmiştir. En iyi şekilde arıza gidermek adına yetki belgelerine sahip uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bu yapılan tüm işlemler neticesinde Ataşehir Vestel servisi olarak en iyi hizmeti sunmayı amaç edindik. Bir yandan iş yeri ve çalışma ruhsatı olmayan bir takım servis görünümlü odakların sektöre zarar vermesinin de sonucu olarak insanlar teknik servislere şüpheyle bakmaya başlamıştır. Örneğin buzdolabı tamiri gibi bir iş için evlere gelen dolandırıcı servisler tarafından pek çok insan mağdur olmaktadır. Ataşehir Vestel servisi olarak benzer mağduriyetlerin yaşanması bizleri de üzüyor. Tecrübeli ekiplerimiz ışığında garantili ve gün içerisinde hizmet sloganıyla arızalarınızı çözüyoruz. Tüm beyaz eşya tamiri ihtiyaçlarınız için yeterli sayıdaki çalışma arkadaşlarımız tarafından evinizde veya işyerinizde uygun bir çalışma ortamı oluşturulup tamirler gerçekleştiriliyor. Bir şekilde işinizden sizi alıkoyan ve yapacağınız işleri erteleyen bu tarz sorunları artık rahatlıkla hizmet kalitemiz sayesinde çözeceksiniz.

Neler Yapıyoruz?

Rahatsızlık veren ve tüm planlarınızı alt üst eden bir çamaşır makinesi arızası için endişelenmeye hiç gerek yok. Çamaşır makinesi tamiri açısından doğru yerden doğru zamanda hizmet alarak tüm işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Rahatlıkla bir telefon ile çamaşır makinesi tamiri istediğinizi beyan ettiğiniz takdirde tüm süreci sizin için başlatıyoruz. Bunların yanında buzdolabı tamiri hizmetiyle de buzdolabınızdaki hiçbir gıdanın bozulmasına izin vermeden hızlı bir şekilde tamiri Ataşehir Vestel servisi tarafından yapılmaktadır. Güvenli ve hızlı olması açısından buzdolabı tamiri için sorunun neler olduğunu önceden de belirtmek önemlidir.

Tüm bu beyaz eşya arızaları içerisinde önemli olanlardan biriside  bulaşık makinesi tamiri olmaktadır. Özellikle bulaşık makineleri için oldukça sık şikayetler alınmaktadır. Kullanılan yanlış tuz türleri, yanlış deterjanlar ve kireçlenmenin neden olduğu sorunlar, fitrelerin temizlenmemesi gibi unsurlar nedeniyle arıza sonucu bulaşık makinesi tamirine gerek duyulmaktadır. Bu tarz problemleri çözmek için de uzman kadromuz sizlerden müsait bir zaman talep ederek tamirleri gerçekleştirmektedir. Müşteri ilişkilerinde güvene dayalı bir hizmet sunan teknik servisimiz bir telefon kadar yakın. Her zaman hizmetinizde olduğumuzu ve size hizmet verebilmek adına elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kombi arızaları için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Ataşehir Samsung beyaz eşya Servisi başlıklı makalemizde Ataşehir Samsung beyaz eşya servis, Ataşehir Samsung beyaz eşya yetkili servis ve Ataşehir Samsung buzdolabı servis hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA