Mimar Sinan, Ulubatlı Hasan Cd. No: 87/A Çekmeköy - İSTANBUL

Ataşehir Altus Servisi, Altus servis numarası

21.10.2018

Ataşehir Altus Servisi

Anadolu yakasında Altus markalı beyaz eşya ürünleri konusunda Ataşehir sakinlerine hizmet veren Mentorel Teknik Servis, kaliteli hizmet anlayışı ve uygun fiyat garantisi ile tercih edilen servislerden biri olmayı başarmıştır. Ataşehir Altus servisi, teknik servis anlamında, uzman servis elemanları ile ev ve işyerlerinde Altus markalı beyaz eşyalarda yaşanan sorunlara aynı gün müdahale ederek sorunları çözüme kavuşturmaktadırlar. Altus, gün geçtikçe büyüyen beyaz eşya markalarından biridir. Altus markasını en iyi şekilde temsil eden servisimiz, sürat ve kaliteli hizmet anlayışı ile hareket ederek bölgedeki diğer servisler içinde ön plana çıkmayı başarmıştır.

Beyaz eşya arızalarının çoğu, kullanma kılavuzunu okumayan kullanıcıların hatalarından dolayı olmaktadır. Bu nedenle hangi marka olursa olsun beyaz eşya kullanmadan önce kullanma kılavuzunu okumak gerekir. Altus markalı beyaz eşya arıza yaptığı takdirde Ataşehir Altus servisi ile iletişime geçilerek teknik destek alınmalıdır. Bulunduğu lokasyonda kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hizmet veren Mentorel Teknik , konusunda uzman sertifikalı personeli ve evde servis anlayışı ile ürünler için gerekli olan yedek parçayı müşterinin ikametinde değiştirmekte hatta gerekli tüm teknik desteği evde vermektedir. Bu sayede ürün günlerce serviste beklememekte ve ürün kullanıcılarının da işleri aksamamaktadır. Ayrıca, uzman personel, müşterinin adresinde ürünlere bakım hizmeti de vermektedir.

Ataşehir Altus Hizmet Kalitesi

Beyaz eşyalarınızı güvenle ve rahatlıkla teslim edebileceğiniz adres olan Ataşehir Altus servisi  son yıllarda artan talep ve doğrudan bir tamir ihtiyacı neticesinde en yetkili servis elemanları ve yetki belgeleriyle evlerinizde direkt olarak tamir ve bakım hizmeti sunmaktadır. Özellikle evde tamir için gelen ekipler koordineli ve rahat bir şekilde çalışma yaparak hizmetleri en iyi şekilde tamamlayarak beyaz eşyayı teslim etmektedir. Çamaşır makinesi tamiri çok fazla yapılan bir tamir çeşididir ve genellikle çamaşır makinesinin komplike bir cihaz olmasından dolayı bu tarz hatalar olmaktadır. Önceden yapılan sorunlu müdahaleler de ileriye dönük çamaşır makinesi tamiri gerektiriyor. Böyle bir durumda yapılması gereken en doğru şey Ataşehir Altus servis ile tamir işlemlerinizi gerçekleştirmek olacaktır.

Evlerde özellikle çamaşır yıkandığı sırada ceplerde unutulan eşyalar veya küçük paralar direkt olarak makineyi bir süreliğine bozarak çamaşır makinesi tamiri gerektirmektedir. Bu tür durumların tamiri ise oldukça kolaydır. Sıkışan parçanın alınması neticesinde hızlı bir işlem uygulanır. Bir diğer tamir çeşidi olan buzdolabı tamiri de özellikle buzdolaplarında çıkan kronik sorunlardan dolayı pek çok şekilde tamir olmaktadır. Buzdolapları hassas ve özellikle gıda depolama olarak kullanılan bir cihaz olduğundan dolayı buzdolabı tamiri yapmak da bir o kadar hassas olmaktadır. Ataşehir Altus servisi tarafından teknik olarak uzman çalışma arkadaşlarımız ile dertlerinize çözüm bulmak üzere buzdolabı tamiri yaptırmak oldukça kolaydır.

Beyaz eşya tamirinde dikkat edilmesi gerekenlerin başında da hassas oldukları gelmektedir. Beyaz eşyaları kullanırken hassas bir şekilde kullanmak da önemlidir. Olası arıza durumlarında da hazırlıklı olmak da önemlidir. Bulaşık makinesi tamiri yaptığını iddia eden pek çok teknik servis aslında bulaşık makinesine çok müdahale etmemektedir ve çözüm sunamamaktadır. Bir tamir yapılabilmesi için detaylıca bir analiz yapılması gerekmektedir ve uzman ve eğitimli elemanlarımız sayesinde bulaşık makinesi tamiri sorun olmaktan çıkmaktadır. Son yıllarda artan teknik servis dolandırıcılığı ve hırsızlığı vakalarında bulaşık makinesi tamiri yaptıklarını iddia eden pek çok kişi değerli parçaları çalabilmektedir. Bunlara itibar edilmemesi önemlidir.

Ataşehir Altus Servisi Numarası

Ataşehir Altus servisi denilince akla gelen ilk servislerden biri olan ve İstanbulluların güvenilir adresi servisimiz kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını birlikte sunmaktadır. Servis talebi oluşturulduktan sonra verilen sürede eve gelen servis elemanları ile beyaz eşyanızı en kısa sürede tamir etmekteyiz. Ayrıca internet sitesi üzerinden de firma ile iletişime geçilerek yedek parça talebinde bulunulabilirsiniz. Servis tarafından verilen hizmet, buzdolabı, Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, derin dondurucu ve ankastre ocak gibi beyaz eşya ürünleridir. Firma tamir ettiği ürünlere uygun fiyat ve 1 yıl servis garantisi vermektedir.

Kombi arızaları için tıklayınız.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Ara